rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 21.03.2017

Інклюзивна освіта: що варто знати батькам?

Інклюзивна освіта: що варто знати батькам? В Україні лише в небагатьох школах функціонують інклюзивні класи. Проте, аби вони з'являлися потрібні запити від батьків та їхні заяви.

Як повідомляє ресурс МЦРЛ Україна, батьки, котрі хочуть цього року влаштувати дитину в школу, повинні потурбуватися вже зараз. Адже для формування інклюзивних класів потрібен час та кошти на їх підготовку.pic

З урахуванням терміну формування шкільного бюджету, подавати заяви потрібно не пізніше квітня.

Під підготовкою інклюзивних класів розуміється комплексна підготовка: обладнання, розробка програм, підбір та навчання асистентів вчителів тощо. Всі ці аспекти потребують витрат, які мають плануватися завчасно. Тому хочемо акцентувати увагу батьків на завчасному зверненні до шкіл.

Хоча й не всі школи обладнані, проте писати заяви варто, наголошують в громадській організації, адже для зрушення цього процесу потрібні запити. Наразі батьки можуть звернутися до шкіл в їхніх районах, щоб отримати інформацію, написати заяву щодо навчання їхньої дитини.pic Також, відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України про освіту щодо організації інклюзивного навчання "Громадянам України незалежно від раси, кольору шкіри, особливостей інтелектуального, соціального і фізичного розвитку особистості, ... ознак забезпечується доступність і безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти у державних і комунальних навчальних закладах."

Відмовити дітям у навчанні не мають права. Знайте свої права та вчасно звертайтеся до навчальних закладів.

Олена Демчук
переглядів: 908

<< попередній матеріал    список   

Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі
Вконтакте   Facebook   Однокласники

Інші публікації у розділі:

// 17.03.2017
<a href='/Info/?id=79481' >Як швидко та легко навчити дитину рахувати? [ПОРАДИ]</a>

Як швидко та легко навчити дитину рахувати? [ПОРАДИ] (переглядів: 680)

Рахувати - легко та цікаво, а з нашими підказками вам та вашому малюку буде комфортно. Дитина без проблем освоїть нову навичку та із задоволенням пройде цей процес. Читайте далі.
// 10.02.2017
<a href='/Info/?id=78073' >Підготовка дитини до школи: ТОП-10 порад для батьків</a>

Підготовка дитини до школи: ТОП-10 порад для батьків (переглядів: 433)

Лютий місяць на календарі і школи починають приймати заяви на навчання дітей. Але як підготувати дитину заздалегідь? До чого, окрім знань, її варто привчати - читайте у наступному матеріалі.
// 10.01.2017
<a href='/Info/?id=76808' >Не створюйте ідеальні умови для дітей: поради батькам</a>

Не створюйте ідеальні умови для дітей: поради батькам (переглядів: 801)

Захистити та оберегти дитину від усього! Завдання багатьох батьків, проте це не завжди закінчується позитивно. Як не зіпсувати життя своїй дитині - читайте далі.
// 30.12.2016
<a href='/Info/?id=62993' >Як навчити дитину читати англійською?</a>

Як навчити дитину читати англійською? (переглядів: 1218)

Вже давно минули часи, коли англійську мову у школах вчили лише заради гарної оцінки. Зараз одну з міжнародних мов починають вивчати чи не з колиски для того, щоб відчувати себе повноцінним членом світового співтовариства. Оскільки читання - це один із початкових етапів вивчення мови, ми сьогодні розповімо як навчити читати дитину. Хочете допомогти своєму чаду? Тоді вперед!