rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 07.05.2017

Як швидко та легко навчити дитину рахувати? [ПОРАДИ]

Як швидко та легко навчити дитину рахувати? [ПОРАДИ] Рахувати - легко та цікаво, а з нашими підказками вам та вашому малюку буде комфортно. Дитина без проблем освоїть нову навичку та із задоволенням пройде цей процес. Читайте далі.

1. Половинки

Цифри від 1 до 10. Пазл складається таким чином - ваша дитина правильно з'єднує дві частини із предметами та відповідними цифрами. В цій грі дитина розвиває пам'ять, сприйняття кольору та форм, логіку - вчиться розставляти цифри.pic

2. Вкладка цифри

Основне - вийнявши вкладку дитина легко її може поставити назад. Орієнтуючись на колір, форму та розмір малюк знайде правильне місце для вкладок. Координація рук, моторика, цілісне сприйняття - позитив та користь від цієї гри.

pic

3. Рахівниця

Швидко та цікаво лічити та ще й більше 10. деталі, котрі можна рухати зацікавлюють дитину. Крім того кольорові деталі цікаві у грі.pic

4. Набір із полімерної глини

Реалістичні предмети, приємні на дотик - дитині сподобається граючись вивчати лічбу. Сортувати, рахувати - далеко не все, що можна робити із цими овочами-фруктами. Можна робити із батьками самим, або докупити потрібні.

pic

5. Веселі помпони

Лічба та вивчення кольорів, а на додачу ще й приємна текстура матерії. Окрім рахування, з них можна створити і картини або інші вироби.

pic

6. Пінцет для дітей

Звісно, пластиковий, проте надзвичайно зручний та корисний. Порахувати та поскладати у потрібному порядку можна завдяки пінцету та ще й моторику розвивати при цьому.pic

7. Цифри-кубики

М'які кубики відмінна ідея для найменших діток. Розкласти за збільшенням цифри, додавати та віднімати - чудова забава та знання. Образне мислення, координація рухів дрібна моторика - те, що отримаєте від цієї гри.

pic

8. Годинник-календар

Вивчаємо час та дні тижня і місяці року. Пояснити та вивчити "дні-сусіди", навчитися розуміти стрілки на годиннику - для малюків те що треба.

pic

Веселих вам занять!
Олена Демчук
переглядів: 1541

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 26.06.2017
<a href='/Info/?id=82772' >Які ж вони вчителі наших дітей? [ІНФОГРАФІКА]</a>

Які ж вони вчителі наших дітей? [ІНФОГРАФІКА] (переглядів: 972)

Віддзвенів останній дзвоник, нарешті розпочалися канікули і пора підводити підсумки за навчальний рік. не завжди підсумки це оцінки та табелі. Сьогодні під прицілом вчителі наших малюків. Хто вони, які - читайте та дивіться у наступному матеріалі.
// 25.04.2017
<a href='/Info/?id=80673' >Привчити до навчання: як батькам підготувати малюка і про себе не забути?</a>

Привчити до навчання: як батькам підготувати малюка і про себе не забути? (переглядів: 953)

Допомагати чи ні? Нарікати на систему та вчителів чи все-таки розібратися? Питань у батьків школярів чимало, проте - нехай самостійно вчить уроки чи все-таки допомагати - говоримо про це далі.
// 21.03.2017
<a href='/Info/?id=79581' >Інклюзивна освіта: що варто знати батькам?</a>

Інклюзивна освіта: що варто знати батькам? (переглядів: 1143)

В Україні лише в небагатьох школах функціонують інклюзивні класи. Проте, аби вони з'являлися потрібні запити від батьків та їхні заяви.
// 10.02.2017
<a href='/Info/?id=78073' >Підготовка дитини до школи: ТОП-10 порад для батьків</a>

Підготовка дитини до школи: ТОП-10 порад для батьків (переглядів: 638)

Лютий місяць на календарі і школи починають приймати заяви на навчання дітей. Але як підготувати дитину заздалегідь? До чого, окрім знань, її варто привчати - читайте у наступному матеріалі.