rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 07.05.2017

Як швидко та легко навчити дитину рахувати? [ПОРАДИ]

Як швидко та легко навчити дитину рахувати? [ПОРАДИ] Рахувати - легко та цікаво, а з нашими підказками вам та вашому малюку буде комфортно. Дитина без проблем освоїть нову навичку та із задоволенням пройде цей процес. Читайте далі.

1. Половинки

Цифри від 1 до 10. Пазл складається таким чином - ваша дитина правильно з'єднує дві частини із предметами та відповідними цифрами. В цій грі дитина розвиває пам'ять, сприйняття кольору та форм, логіку - вчиться розставляти цифри.pic

2. Вкладка цифри

Основне - вийнявши вкладку дитина легко її може поставити назад. Орієнтуючись на колір, форму та розмір малюк знайде правильне місце для вкладок. Координація рук, моторика, цілісне сприйняття - позитив та користь від цієї гри.

pic

3. Рахівниця

Швидко та цікаво лічити та ще й більше 10. деталі, котрі можна рухати зацікавлюють дитину. Крім того кольорові деталі цікаві у грі.pic

4. Набір із полімерної глини

Реалістичні предмети, приємні на дотик - дитині сподобається граючись вивчати лічбу. Сортувати, рахувати - далеко не все, що можна робити із цими овочами-фруктами. Можна робити із батьками самим, або докупити потрібні.

pic

5. Веселі помпони

Лічба та вивчення кольорів, а на додачу ще й приємна текстура матерії. Окрім рахування, з них можна створити і картини або інші вироби.

pic

6. Пінцет для дітей

Звісно, пластиковий, проте надзвичайно зручний та корисний. Порахувати та поскладати у потрібному порядку можна завдяки пінцету та ще й моторику розвивати при цьому.pic

7. Цифри-кубики

М'які кубики відмінна ідея для найменших діток. Розкласти за збільшенням цифри, додавати та віднімати - чудова забава та знання. Образне мислення, координація рухів дрібна моторика - те, що отримаєте від цієї гри.

pic

8. Годинник-календар

Вивчаємо час та дні тижня і місяці року. Пояснити та вивчити "дні-сусіди", навчитися розуміти стрілки на годиннику - для малюків те що треба.

pic

Веселих вам занять!
Олена Демчук
переглядів: 2152

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті


Інші публікації у розділі:

// 24.03.2018
<a href='/Info/?id=68296' >Як привити дитині любов до книжок? ТОП-5 порад для батьків</a>

Як привити дитині любов до книжок? ТОП-5 порад для батьків (переглядів: 2491)

Скільки пам'ятаю себе - любов до книжки в моїй сім'ї була завжди, від самого малечку і до нині. Читали всі, читали багато, читали все! А що ж робити нині, у розвиток технологій, коли книжки замінюють на гаджети та цифрові забавки? Як навчити дитину читати і любити цей процес та й книжки в цілому - чиайте далі!
// 06.10.2017
<a href='/Info/?id=85655' >Педагогіка партнерства: польський досвід спілкування вчителів з батьками</a>

Педагогіка партнерства: польський досвід спілкування вчителів з батьками (переглядів: 986)

Для України такий термін новий і незвичний. Які партнери, з ким спілкуватися? Даний термін з'явився у формулі Нової української школи, де зазначається, що "в основі педагогіки партнерства – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками".
// 25.09.2017
<a href='/Info/?id=73249' >Дитина не хоче йти до школи: ТОП-5 порад, щоб малюку подобалося навчання</a>

Дитина не хоче йти до школи: ТОП-5 порад, щоб малюку подобалося навчання (переглядів: 1776)

"Не хочу в школу!", "Не піду туди!", "Не хочу нікого зі школи бачити!" - фрази, котрі більшості батькам доводилося чути не раз від своїх школяриків. Як полегшити дитині адаптацію до колективу та привити любов до знань та школи - читайте далі.
// 31.08.2017
<a href='/Info/?id=84661' >У 2018 році масштабне перенавчання пройдуть вчителі першокласників</a>

У 2018 році масштабне перенавчання пройдуть вчителі першокласників (переглядів: 1097)

таке нововведення від Міністерства освіти України чекає вже з наступного року, повідомила міністр Гриневич. Такі зусилля потрібні для подальшого проведення реформи і тому уряд підтримуватиме педагогів.