rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» /
// 10.03.2017

Міцні стосунки: ТОП-10 секретів щасливих пар

Міцні стосунки: ТОП-10 секретів щасливих пар Будувати відносини - справа не з легких, але надзвичайно потрібних. Саме по собі нічого не створиться і аж ніяк не підтримається. А праця над стосунками повинна тривати усе життя і змінюватися разом із нами. Що варто знати парі аби стосунки тільки міцнішали та розвивалися гармонійно - читайте у наступному матеріалі.

1. Вчіть один одного новому

Ми змінюємося, наші другі половинки змінюються. Наш досвід, знання, мудрість почасти не дають помітити, що і людина поруч з вами змінилася. Пари, які хочуть, щоб їхній шлюб тривав довго повинні дивитися одне на одного іншими очима кожного дня і намагатися познайомитися заново. А ще краще - ставити себе на місце половинки - і тоді буде набагато простіше зрозуміти один одного. Взаєморозуміння - найголовніше у парі.pic

2. Люди можуть помилятися

Життя набагато складніше аніж сюжет фільму і ніхто не застрахований від помилок. Помилитися може кожен і вміння пробачати - одне із ключових понять у парі. А ще - визнати свою помилку та провину.

3. Не зраджуйте

Які б не були стосунки - зрада принесе пустоту та біль вашій половинці. Якщо вам близькі слова "любов" та "повага" - не зраджуйте.pic 4. Не погоджуватися - нормально

Досягати згоди у найголовніших питаннях - основа щасливого майбуття. Якщо ви не погоджуєтеся і маєте свою думку - не загострюйте на цьому увагу, дозвольте іншому/іншій мати й свою думку. Право кожного на власні судження - так має бути і не намагайтеся змінювати це. Якщо ви любите одне одного - у вас вже є ціла купа спільних речей з приводу яких ви точно погоджуєтеся. 5. Сильні сторони є у всіх

З часом ми можемо почати бачити у коханому/коханій тільки негативні риси та звички. Щось захочеться змінити, на щось байдуже, а інше і взагалі соромимося сказати. Але - треба говорити все відкрито, без критики, а по факту. Не забувайте і хвалити, і в присутності інших (що аж ніяк не можна робити із критикою). Людина, яка пишається своєю половинкою - викликає захоплення та довіру у оточуючих.

6. Прислухайтеся один до одного

Суперечка - стрес для будь якої пари, але не привід зібрати речі і подати на розлучення. Виправіть щось менш глобальне - приберіть в квартирі, наведіть лад у шафах і т.д. Жити разом - непросто. адже ми прийшли із різних сімей та статутів. Не лінуйтеся питати. чому партнер засмучений, вислуховуйте все, проявляйте справжню цікавість. Ви побачите, наскільки це допомагає.pic 7. Робіть приємності один для одного Листівочка, записка на холодильнику. маленький подарунок без причини 0 порадувати близьких так легко!

8. Розмовляйте про все

Спілкування - фундамент міцних стосунків. Сварки виникають через брак спілкування та взаєморозуміння. Ви щодня приймаєте чимало рішень для вас обох - тож обговоріть це із близькою людиною, повідайте їй/йому. Спільні вечері важливі для внутрішньої комунікації. Спілкування - клей, що тримає сім'ю разом.

pic 9. Захищайте один одного

Ви єдине ціле! Якщо ж родичі чи знайомі мають бажання "допомогти" - краще не приймайте таку поміч. Якщо ви обрали цю людину для спільного життя,то будьте готові захищати її від нападів інших. Таким чином ви врятуєте не тільки свою другу половинку, але й себе.

10. У кожного з вас є своє життя

Увага та любов нам потрібна завжди, але жертвувати своїми інтересами, зацікавленнями не варто. Найміцніші шлюби будуються там, де є взаємоповага та визнання того, що кожна людина потребує особистого простору. Важливо мати свій окремий час зі своїми друзями чи час для свого хобі.

Олена Демчук
переглядів: 2108

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 30.05.2018
<a href='/Info/?id=91167' >Новонародженим по бебі-боксу: ноу-хау для українців</a>

Новонародженим по бебі-боксу: ноу-хау для українців (переглядів: 741)

Такі подарунки будуть отримувати усі малюки та їх сім'ї, заради підтримки народжуваності, материнства і дитинства в Україні. Так обгрунтував ініціативу Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. До слова, таку світову практику втілюють у Фінляндії та деяких містах України, зокрема у Івано-Франківську за ініціативи мера. Відтепер такі презенти будуть доступні усім громадянам нашої держави.
// 22.05.2018
<a href='/Info/?id=90923' >Турботливий тато - це норма або - геть стереотипи!</a>

Турботливий тато - це норма або - геть стереотипи! (переглядів: 299)

Татко з'явився на майданчику, гуляє із візочком, обирає харчування та вже, щоб "добити" уяву - залишається в декреті чи на лікарняному з малюком. Зовсім інші стереотипи вкорінювалися у суспільстві тисячоліттями, проте нині нарешті починаємо забувати та відходити від "скам'янілостей" стосовно ролі та можливостей батька у вихованні дітей. Чому татусі так само важливі, як і матусі та чому #татоможе не гірше? Про усе - далі.
// 27.03.2018
<a href='/Info/?id=82373' >Соцмережі та діти: безпека на першому місці</a>

Соцмережі та діти: безпека на першому місці (переглядів: 903)

"Лайки", твіти, групи та нагадування - нинішнє життя наших дітей тісно пов'язане із інтернетом, соцмережами та гаджетами. Майже щоденне перебування онлайн стає невід'ємним у їхньому житті, навіть на прогулянці чи після занять у школі. Поряд із користю на дітей постійно чатує небезпека від такої "корисності". На що варто звернути увагу батькам, діти котрих частенько "зависають" перед моніторами комп'ютера, планшета чи телефона - читайте далі.
// 26.03.2018
<a href='/Info/?id=69603' >Самостійні діти або як батькам не віднадити малюків від домашніх справ?</a>

Самостійні діти або як батькам не віднадити малюків від домашніх справ? (переглядів: 1574)

Насправді не у дорослому віці ми починаємо вчитися та допомагати по господарству. Все родом з дитинства. Кому в дитинстві не забороняли, приймали усі недоліки дитячого прибирання, допомоги та клопотання у будинку - більшість таких дітей в дорослому віці не повинні себе "ламати" та примушувати щось робити.