rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» /
// 22.06.2018

Дитина і басейн: ТОП-8 причин аби малюк бавився у "аква віті"

Дитина і басейн: ТОП-8 причин аби малюк бавився у "аква віті" Коли малюк народився, у доволі часто батьки замислюються - куди віддати чадо, щойно воно підросте. Якщо спортивні секції, танці та музика для віку немовляти майже нереально, то ось питання плавання у басейні відкрите з перших місяців. В чому перевага та користь занять у басейні - читайте у наступному матеріалі.

1. Максимальне тренування опорно-рухового апарату

Плавання дає навантаження на на всі групи м'язів: плечовий пояс, руки, ноги, прес, спина та живіт. Для підростаючого організму це надзвичайно важливо.

2. Витягувальний ефект прискорює зростання малюка

У воді дитина зростає швидше, адже знімається компресійне навантаження на хребет та суглоби, і хребет витягується під час занять плаванням, що допомагає швидшому зростанню та укріплення м'язів.pic

3. Плавання розвиває координацію тіла

Відомо, що координація тренується та розвивається поки і людина зростає. Хоча й у дітей це не так добре, як у дорослих. Плавання та засвоєння скоординованих рухів у воді розвиває правильне відчуття всього тіла та вміння управляти ним. На майбутнє також не завадять і інші види спорту.pic

4. Правильне глибоке дихання

Чимало хвороб у дорослому житті виникає саме через неправильне використання дихання та недостатню розвиненість легенів. Легені не достатньо "прокачуються", вентилюються, а значить і очищаються неправильно. Відомо, у плавців добре розвинений плечовий пояс та грудна клітина та й більш розкриті легені. Завдяки цьому у плавців майже ніколи не буває захворювань пов'язаних із легенями.

5. Оздоровлення та зміцнення імунітету

Вода має унікальні цілющі властивості, про це знали й наші предки і 1000 років тому. Заняття плаванням упродовж всього року сприятиме загартовуванню вашої дитини, зміцненню імунної системи, що в свою чергу захищає від вірусних та інших захворювань.pic

Читайте також: Смузі: корисна та поживна "їжа в стакані"

6. Емоційне розвантаження та "підзарядка"

Важливо аби дитина повністю викладалася на тренуванні, емоційно розвантажувалися. Якщо ж дитина не виплескує свої емоції та енергію то такі тренування не даватимуть ані задоволення, ані результату. Відчуття максимальної віддачі - почуття втоми та щастя. Тоді це не розвага, а тренування.pic

7. Зняття негативу, напруги та цілющі властивості води

Спокійні та активні, зосереджені та мляві - діти бувають різними. Бувають і негативні настрої, коли дитина приходить на тренування. Та вода володіє цілющими властивостями - знімає негативну енергетику, змиває негативний заряд, прибирає напруження. Після занять у воді зазвичай налаштовані позитивно та спокійні.

8. Доповнення інших тренувань

Плавання та заняття у воді допомагають підсилити результат від інших тренувань. Заняття у воді відновлюють м'язи, розслаблюють та знімають крепатуру (після фізичних навантажень), збільшують витривалість та загальну силу спортсменів.

Віддавати дитину на спортивне плавання потрібно чим раніше, тим краще, з 4-5 років.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Олена Рибінська
переглядів: 1849

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 12.10.2018
<a href='/Info/?id=95307' >5 секретів, які допоможуть зберегти красу грудей після лактації</a>

5 секретів, які допоможуть зберегти красу грудей після лактації (переглядів: 792)

Молодих мам цікавлять не тільки питання догляду за дитиною, а й як доглядати за грудьми, щоб після годування не отримати «вушка спаніеля». Чи є можливість уникнути опущення грудей після вагітності і пологів? І як повернути молочним залозам колишню красу?
// 18.08.2018
<a href='/Info/?id=59440' >Періоди дитячого віку, їх коротка характеристика</a>

Періоди дитячого віку, їх коротка характеристика (переглядів: 5391)

Ще в середині ХІХ століття видатний педіатр С.Х. Хотовський писав, що дитина - не дорослий у мініатюрі й відмінність організму дитини полягає не в менших розмірах органів, а в особливостях будови та їх функціях.
// 17.08.2018
<a href='/Info/?id=74759' >Короткозорість у дитини - як батькам вберегти зір малечі?</a>

Короткозорість у дитини - як батькам вберегти зір малечі? (переглядів: 1462)

Очі малюка в період росту легко піддаються впливам, особливо несприятливим. Може порушуватись і гострота зору. Найбільш поширеною є проблема розвинення короткозорості. Як спадкова так і набута - величезна зорова робота малюків на близькій відстані. Їх щоденна тривалість у дошкільнят сягає до 2-2,5 годин.
// 04.08.2018
<a href='/Info/?id=68225' >Діти і морозиво: що, де і в якій кількості? Поради батькам</a>

Діти і морозиво: що, де і в якій кількості? Поради батькам (переглядів: 1435)

Літо - спекотна пора, і кожен охолоджується як може. Комусь до вподоби вода, хтось шаленіє від лимонаду, ну а діток хлібом не годуй - морозиво подавай! З якого віку, скільки і чи взагалі потрібно дітям морозиво - читайте далі.