rivne1.tv / Новини /
У рубриці "НЕтипове Рівне" не публікуються новини. Це підбірка матеріалів від пересічних рівнян на історичну, суспільну чи проблемну тематику, які стосуються нашого рідного міста. Якщо ви маєте цікаву, НЕтипову інформацію про життя міста - надсилайте нам свої публікації через "Народний репортер".

Редакція телеканалу "Рівне 1" може не поділяти думку авторів.

// 19.02.2017

Чи бував М.Гоголь на Рівненщині?

Чи бував М.Гоголь на Рівненщині? На користь версії, що М.Гоголь бував на Рівненщині говорить те, як він достовірно описав наш край, Дубенський замок, Радивилівську митницю, зокрема. Цікаво, що і Бальзак мав відношення до цієї митниці, навіть листувався з її начальником.

Припускають, що з літа 1829 року і до кінця цього року М.Гоголь міг інкогніто побувати на Волині, де поляки готували антиросійське повстання. На якому боці був письменник, в жилах котрого була і польська кров - велике питання. Опоненти говорять про те, що Жюль Верн також достовірно описував країни світу в котрих ніколи не бував. Це не зовсім коректне твердження. Умови, в яких жили і творили М.Гоголь і Жюль Верн дуже різні, різним був доступ до інформації, необхідної для написання творів.
Мешканець центру
переглядів: 557

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі
Вконтакте   Facebook   Однокласники

Інші публікації у розділі:

// 30.03.2017
<a href='/Info/?id=79949' >Хто робить життя рівнян барвистим?</a>

Хто робить життя рівнян барвистим? (переглядів: 79)

Більшість з тих, хто є на цьому фото має відношення до мистецтва, або є родичами митців, котрих, на жаль, вже немає з нами.
// 30.03.2017
<a href='/Info/?id=79939' >Що в Рівному означає "кульок" і "пєдік"?</a>

Що в Рівному означає "кульок" і "пєдік"? (переглядів: 843)

Звісно,це не те, про що ви подумали.
// 30.03.2017
<a href='/Info/?id=79934' >Рівнянин-професор Колумбійського універу та Єлю?</a>

Рівнянин-професор Колумбійського універу та Єлю? (переглядів: 394)

5 квітня 56 років святкуватиме рівнянин, член Європейської асоціації лінгвістики, Американської асоціації славістичних досліджень, Американської асоціації викладачів слов'янських та східноєвропейських мов, Наукового товариства ім. Шевченка, Української вільної академії наук, Національної спілки кінематографістів України.
// 30.03.2017
<a href='/Info/?id=79927' >Як в Рівному проводили політінформації?</a>

Як в Рівному проводили політінформації? (переглядів: 449)

ВСЄМУ ЛІЧНОМУ СОСТАВУ БИТЬ НА ПОЛІТІНФОРМАЦІІ! "Автор оголошення - "відставник" з характерним прізвищем уродженця російського Нечернозем'я , здається " Андреєв",чи щось таке.