rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 14.02.2017

ТОП-5 секретів щасливих стосунків: ідилія не лише на 14 лютого

ТОП-5 секретів щасливих стосунків: ідилія не лише на 14 лютого Подарунки, квіти, романтика та слова - шляхів вираження любові та почуттів чимало. Проте тільки дарувати презенти та говорити гучні слова замало, потрібно підкріплювати все вчинками та діями. Як будувати щасливі та успішні стосунки - читайте у наступному матеріалі.

1. Любов

Любов, кохання - це не лише гармонія в сексуальному плані, а й щоденна турбота та увага до вашої половинки. Звичне та просте "Як твій день? Що нового?" - це вже прояв ваших почуттів.


pic
2. Співпереживання

Логічний наслідок із попереднього пункту. Вас обох повинні турбувати емоції вашої половинки - ставте себе на її/його місце. В парах, де щире співчуття та співпереживання були присутніми - там і були міцнішими стосунки та шлюби.


pic
3. Довіра

Підозри, недовіра, нещирість - на таких "правилах" далеко не заїдеш. Адже перебуваючи у постійній напрузі та переживаннях розвивати гармонійні відносини неможливо.

4. Відкритість

Розповіді про свої заняття, роботу, захоплення - спільні знаменники для розвитку пари, як пари ідеальної. За словами психологів - там, де є проблеми, таємниці - там і завершення стосунків. Варто сідати та говорити "по душам" - про усе, що важливо обом.


pic
5. Порозуміння

Варто знати - якими ви обоє бачите ваші стосунки у майбутньому. Чи є у них спільний знаменник, спільні точки дотику. Про це варто говорити відразу, не думати "про себе", що один із партнерів здогадається по вашим натякам. І аспекти мають стосуватися починаючи від фінансів і аж закінчуючи дітками.

Будьте щасливі!
Олена Демчук
переглядів: 1131

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 27.05.2018
<a href='/Info/?id=77486' >Що повинні знати діти про спілкування із незнайомцями? [ПОРАДИ]</a>

Що повинні знати діти про спілкування із незнайомцями? [ПОРАДИ] (переглядів: 2509)

У наш неспокійний час діти повинні бути максимально уважними на вулиці та знати елементарні правила поведінки із незнайомцями. І саме ми, батьки, повинні їх навчити цьому. Що обов'язково потрібно знати дітям про спілкування із незнайомцями - читайте далі.
// 15.05.2017
<a href='/Info/?id=82858' >Що не варто робити батькам? [ТОП поради мамам і таткам]</a>

Що не варто робити батькам? [ТОП поради мамам і таткам] (переглядів: 290)

Я - мама. І я доволі часто нервуюся: як донька в садочку, чи їй не холодно/спекотно, чи поїла, чи встигає в навчанні і т.д. Але найбільш з'їдає нервових клітин...переживання чи правильно я її виховую? Чи вірно говорю з нею, даю поради, чи не проживаю за неї її життя? І думаю, я не одинока в своїх переживаннях. І зібрала в статті нижче днекілька корисних порад, котрі направлять нас, батьків, в потрібному напрямку.
// 15.05.2018
<a href='/Info/?id=84823' >Як ми несвідомо привчаємо дітей терпіти насильство?</a>

Як ми несвідомо привчаємо дітей терпіти насильство? (переглядів: 1652)

Про насильство, зазвичай, батьки із дітьми не говорять. Або вже після випадку, котрий може трапитися або ж чекають відповідного віку. Але разом з тим, щодня, мимоволі ми вносимо у життя дітей фрази, котрі таки можуть "зламати" їх психологічно, просто завдяки тому, що повторюються часто та систематично. Що ж саме ми робимо не так - читайте далі.
// 21.04.2018
<a href='/Info/?id=89987' >Як вберегти дітей та підлітків від кіберзлочинців?</a>

Як вберегти дітей та підлітків від кіберзлочинців? (переглядів: 292)

В нинішній час, коли соціальні мережі перебувають на піку популярності, особливо важливо впевнитись, що безпеці дітей нічого не загрожує. Якщо ваша дитина вже досягла того віку, коли може користуватись інтернетом, необхідно навчити її кільком простим правилам безпеки у віртуальному світі, а також зробити все, що залежить від вас самих.