rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 14.02.2017

ТОП-5 секретів щасливих стосунків: ідилія не лише на 14 лютого

ТОП-5 секретів щасливих стосунків: ідилія не лише на 14 лютого Подарунки, квіти, романтика та слова - шляхів вираження любові та почуттів чимало. Проте тільки дарувати презенти та говорити гучні слова замало, потрібно підкріплювати все вчинками та діями. Як будувати щасливі та успішні стосунки - читайте у наступному матеріалі.

1. Любов

Любов, кохання - це не лише гармонія в сексуальному плані, а й щоденна турбота та увага до вашої половинки. Звичне та просте "Як твій день? Що нового?" - це вже прояв ваших почуттів.


pic
2. Співпереживання

Логічний наслідок із попереднього пункту. Вас обох повинні турбувати емоції вашої половинки - ставте себе на її/його місце. В парах, де щире співчуття та співпереживання були присутніми - там і були міцнішими стосунки та шлюби.


pic
3. Довіра

Підозри, недовіра, нещирість - на таких "правилах" далеко не заїдеш. Адже перебуваючи у постійній напрузі та переживаннях розвивати гармонійні відносини неможливо.

4. Відкритість

Розповіді про свої заняття, роботу, захоплення - спільні знаменники для розвитку пари, як пари ідеальної. За словами психологів - там, де є проблеми, таємниці - там і завершення стосунків. Варто сідати та говорити "по душам" - про усе, що важливо обом.


pic
5. Порозуміння

Варто знати - якими ви обоє бачите ваші стосунки у майбутньому. Чи є у них спільний знаменник, спільні точки дотику. Про це варто говорити відразу, не думати "про себе", що один із партнерів здогадається по вашим натякам. І аспекти мають стосуватися починаючи від фінансів і аж закінчуючи дітками.

Будьте щасливі!
Олена Демчук
переглядів: 1318

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 04.12.2018
<a href='/Info/?id=96793' >Основна причина жіночих зрад: результати досліджень здивували навіть вчених</a>

Основна причина жіночих зрад: результати досліджень здивували навіть вчених (переглядів: 7893)

У чому криються причини зрад. Чому дружинам зраджують чоловіки, а чоловіки зраджують своїм дружинам. Відповідь на це питання намагаються знайти тисячі років. Ось і американські вчені провели дослідження на тему «Чому жінки зраджують своїм чоловікам»
// 26.11.2018
<a href='/Info/?id=96607' >5 речей, за які ні в якому разі не можна сварити дитину</a>

5 речей, за які ні в якому разі не можна сварити дитину (переглядів: 3305)

Кожна дитина протягом свого дорослішання робить різні «нехороші» вчинки. Зазвичай за ними слідує батьківське покарання, яке найчастіше є лише проявом емоцій. В результаті виховний процес перетворюється в підрив батьківського авторитету. Справа в тому, що іноді дитина навіть не розуміє, чому її покарали, а багато слів, сказані батьками в пориві гніву, проникають глибоко і надовго в свідомість, осідаючи важким каменем до кінця життя.
// 20.11.2018
<a href='/Info/?id=96377' >Чому діти найгірше поводяться з мамою: 3 причини</a>

Чому діти найгірше поводяться з мамою: 3 причини (переглядів: 3460)

У садочку ваше чадо називають «золотою дитиною», бабуся стверджує, що «малюк, поки не прийшли батьки, поводився чудово», тато легко знаходить спільну мову з сином, а варто мамі залишитися з дитиною, як емоції вирують, нерви натягуються, і сльози готові хлинути з очей. Мамині сльози. Чому так відбувається, що з мамою дитина поводиться найгірше?
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96199' >5 явних ознак, що дитина вживає наркотичні речовини</a>

5 явних ознак, що дитина вживає наркотичні речовини (переглядів: 465)

Про деякі речі не хочеться навіть згадувати, бо страшно уявити, що ЦЕ може торкнутися твоєї сім'ї і твоїх дітей. У цей «чорний список» входять і наркотики. Однак нам, батькам, не варто ховатися від проблем.