rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 14.02.2017

ТОП-5 секретів щасливих стосунків: ідилія не лише на 14 лютого

ТОП-5 секретів щасливих стосунків: ідилія не лише на 14 лютого Подарунки, квіти, романтика та слова - шляхів вираження любові та почуттів чимало. Проте тільки дарувати презенти та говорити гучні слова замало, потрібно підкріплювати все вчинками та діями. Як будувати щасливі та успішні стосунки - читайте у наступному матеріалі.

1. Любов

Любов, кохання - це не лише гармонія в сексуальному плані, а й щоденна турбота та увага до вашої половинки. Звичне та просте "Як твій день? Що нового?" - це вже прояв ваших почуттів.


pic
2. Співпереживання

Логічний наслідок із попереднього пункту. Вас обох повинні турбувати емоції вашої половинки - ставте себе на її/його місце. В парах, де щире співчуття та співпереживання були присутніми - там і були міцнішими стосунки та шлюби.


pic
3. Довіра

Підозри, недовіра, нещирість - на таких "правилах" далеко не заїдеш. Адже перебуваючи у постійній напрузі та переживаннях розвивати гармонійні відносини неможливо.

4. Відкритість

Розповіді про свої заняття, роботу, захоплення - спільні знаменники для розвитку пари, як пари ідеальної. За словами психологів - там, де є проблеми, таємниці - там і завершення стосунків. Варто сідати та говорити "по душам" - про усе, що важливо обом.


pic
5. Порозуміння

Варто знати - якими ви обоє бачите ваші стосунки у майбутньому. Чи є у них спільний знаменник, спільні точки дотику. Про це варто говорити відразу, не думати "про себе", що один із партнерів здогадається по вашим натякам. І аспекти мають стосуватися починаючи від фінансів і аж закінчуючи дітками.

Будьте щасливі!
Олена Демчук
переглядів: 1030

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 21.03.2018
<a href='/Info/?id=79565' >"День кольорових шкарпеток": як суспільство сприймає людей із синдромом Дауна?</a>

"День кольорових шкарпеток": як суспільство сприймає людей із синдромом Дауна? (переглядів: 1464)

Артистизм, схильність до творчості, любов до поезії, успіхи в спорті - цього всього можуть досягти люди із синдромом Дауна, всесвітній день котрих відзначаємо сьогодні, 21 березня. Хто вони ці особливі та добрі діти і з якими проблемами зустрічаються щодня - читайте у наступному матеріалі.
// 10.03.2018
<a href='/Info/?id=78715' >Дитина "застукала" вас з чоловіком у ліжку: що робити?</a>

Дитина "застукала" вас з чоловіком у ліжку: що робити? (переглядів: 1822)

Пікантна тема та стає ще "червонішою", коли малюк не встигає дізнатися від вас про секс, а все побачив на власні очі. Що робити батькам у такій ситуації, як говорити з дитиною та як правильно себе вести - читайте у наступному "перчиковому" матеріалі.
// 03.03.2018
<a href='/Info/?id=88616' >Як перемогти дитячу лінь?</a>

Як перемогти дитячу лінь? (переглядів: 633)

Лінь є однією з головних проблем, які хвилюють батьків. Якщо дитина відносно здорова, в більшості випадків поводить себе нормально і з нею можна якось домовитись, то дуже часто саме дитяча лінь виходить на перший план. Чи можна перемогти дитячу лінь? І що взагалі з нею робити?
// 21.09.2017
<a href='/Info/?id=77486' >Що повинні знати діти про спілкування із незнайомцями? [ПОРАДИ]</a>

Що повинні знати діти про спілкування із незнайомцями? [ПОРАДИ] (переглядів: 1810)

У наш неспокійний час діти повинні бути максимально уважними на вулиці та знати елементарні правила поведінки із незнайомцями. І саме ми, батьки, повинні їх навчити цьому. Що обов'язково потрібно знати дітям про спілкування із незнайомцями - читайте далі.