rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 14.02.2017

ТОП-5 секретів щасливих стосунків: ідилія не лише на 14 лютого

ТОП-5 секретів щасливих стосунків: ідилія не лише на 14 лютого Подарунки, квіти, романтика та слова - шляхів вираження любові та почуттів чимало. Проте тільки дарувати презенти та говорити гучні слова замало, потрібно підкріплювати все вчинками та діями. Як будувати щасливі та успішні стосунки - читайте у наступному матеріалі.

1. Любов

Любов, кохання - це не лише гармонія в сексуальному плані, а й щоденна турбота та увага до вашої половинки. Звичне та просте "Як твій день? Що нового?" - це вже прояв ваших почуттів.


pic
2. Співпереживання

Логічний наслідок із попереднього пункту. Вас обох повинні турбувати емоції вашої половинки - ставте себе на її/його місце. В парах, де щире співчуття та співпереживання були присутніми - там і були міцнішими стосунки та шлюби.


pic
3. Довіра

Підозри, недовіра, нещирість - на таких "правилах" далеко не заїдеш. Адже перебуваючи у постійній напрузі та переживаннях розвивати гармонійні відносини неможливо.

4. Відкритість

Розповіді про свої заняття, роботу, захоплення - спільні знаменники для розвитку пари, як пари ідеальної. За словами психологів - там, де є проблеми, таємниці - там і завершення стосунків. Варто сідати та говорити "по душам" - про усе, що важливо обом.


pic
5. Порозуміння

Варто знати - якими ви обоє бачите ваші стосунки у майбутньому. Чи є у них спільний знаменник, спільні точки дотику. Про це варто говорити відразу, не думати "про себе", що один із партнерів здогадається по вашим натякам. І аспекти мають стосуватися починаючи від фінансів і аж закінчуючи дітками.

Будьте щасливі!
Олена Демчук
переглядів: 1226

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 05.09.2018
<a href='/Info/?id=94214' >Поведінка насторожує: коли дитині варто відвідати психолога</a>

Поведінка насторожує: коли дитині варто відвідати психолога (переглядів: 215)

Кожна дитина - індивідуальність, тому її психіка може по-різному реагувати на навколишній світ. Нервова система дитини зазнає великих навантажень, адже вона часто стикається з незнайомими для неї ситуаціями. Завдання батьків - допомогти їй адаптуватися й навчити правильно реагувати на ситуації, в яких вона опиняється. Часті прояви агресії та істерик, замкненість, плаксивість не повинні залишатися без уваги. При частому прояві нестандартних психічних реакцій батьки обов'язково повинні показати дитину фахівцеві.
// 04.09.2018
<a href='/Info/?id=94193' >Вашу дитину сварять чужі люди. Як діяти?</a>

Вашу дитину сварять чужі люди. Як діяти? (переглядів: 338)

Таке нерідко зустрічається в пісочниці, в дитячому садку, школі. Давайте подивимося, як можна повести себе в подібній ситуації, тому що для дитини вкрай важливо, як прореагують батьки.
// 04.09.2018
<a href='/Info/?id=94183' >Канікули закінчились: Як адаптувати дитину до школи</a>

Канікули закінчились: Як адаптувати дитину до школи (переглядів: 182)

Школярі будь-якого віку обов’язково проходять період адаптації до школи. У дітей початкових класів цей період триває досить довго: – 1,5 місяця.
// 22.08.2018
<a href='/Info/?id=93826' >Бережіть дітей: у мережі з'явилась нова смертельна гра для дітей Momo</a>

Бережіть дітей: у мережі з'явилась нова смертельна гра для дітей Momo (переглядів: 1230)

Групи смерті в дитячих іграх знову активізувалися в усьому світі, в тому числі і в нашій країні. Тепер гра смерті прийшла під ім'ям Momo. Поширюється гра як вірус в WhatsApp. Її вже пов'язують зі смертю 12-річної аргентинки.