rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 06.02.2017

Щастя у 4 руки: як долати стереотипи та бути щасливою сім'єю?

Щастя у 4 руки: як долати стереотипи та бути щасливою сім'єю? Для створення сім'ї досить полюбити. А для збереження — потрібно навчитися терпіти і прощати, казала Мати Тереза. Упродовж не одного століття людьми вкорінювалися стереотипи, про обов'язки жінок та чоловіків стосовно домашнього господарства, дітей і т.д. Нині ми живемо у 21 столітті, чимало знаємо та маємо змогу вчитися новому. Та попри це все одно стереотипи почасти керують нашим життям. Про долання міфів, стереотипів та створення щасливої сім'ї - читайте далі.

Хто миє посуд сьогодні, хто завантажує білизну до пральної машини, чия черга прибирати в оселі... Питань чимало, як і відповідей. Але саме через розбіжності у поглядах та відповідях на вищезазначені питання і виникає більшість сімейних сварок, котрі в результаті можуть перейти у розлучення.
pic

61% шлюбів в Україні закінчується саме розлученнями.


Покохати один одного, одружитися, народити малечу - завдання приємні і ніби повністю зрозумілі, проте вивчаючи статистику все зовсім не так.pic
Аби допомогти сім'ям бути по-справжньому щасливими, успішними та неподільними і був створений соціальний проект Фонду Народонаселення ООН в Україні «Щастя в 4 руки»Основною метою проекту поставили донесення до сімей, що кожен із членів сім'ї повинен бути впевненим, що він не один на один із проблемами - всі негаразди із ним/нею розділить рідна людина. Завжди.pic

Також завжди варто пам'ятати, що в щасливих сім'ях всі унікальні, всі мають свою справу, хобі та захоплення. При чому - розмір заробітної платні, соціальний статус далеко не найважливіші фактори і рівень щастя від цього не залежить. Зв'язок між усіма членами родини - поговорити один з одним, цікавитися та приділяти час, розділяти усі обов'язки між всіма членами сім'ї - одна із частин гармонійних відносин.
Олена Демчук
переглядів: 1087

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 21.09.2017
<a href='/Info/?id=77486' >Що повинні знати діти про спілкування із незнайомцями? [ПОРАДИ]</a>

Що повинні знати діти про спілкування із незнайомцями? [ПОРАДИ] (переглядів: 1655)

У наш неспокійний час діти повинні бути максимально уважними на вулиці та знати елементарні правила поведінки із незнайомцями. І саме ми, батьки, повинні їх навчити цьому. Що обов'язково потрібно знати дітям про спілкування із незнайомцями - читайте далі.
// 06.09.2017
<a href='/Info/?id=84823' >Як ми несвідомо привчаємо дітей терпіти насильство?</a>

Як ми несвідомо привчаємо дітей терпіти насильство? (переглядів: 1143)

Про насильство, зазвичай, батьки із дітьми не говорять. Або вже після випадку, котрий може трапитися або ж чекають відповідного віку. Але разом з тим, щодня, мимоволі ми вносимо у життя дітей фрази, котрі таки можуть "зламати" їх психологічно, просто завдяки тому, що повторюються часто та систематично. Що ж саме ми робимо не так - читайте далі.
// 16.08.2017
<a href='/Info/?id=82857' >Незручні дитячі питання - як дати відповідь і не зніяковіти?</a>

Незручні дитячі питання - як дати відповідь і не зніяковіти? (переглядів: 1056)

Бажання завжди дізнаватися нове та більше є у кожній дитині. І це чудово, адже саме так вони дізнаються про світ і все. що довкола них. Але є такі питання відповідь на котрі навіть батьків змусить почервоніти, зніяковіти та перевести розмову у інше русло. Що ж у цьому випадку робити аби діти не пішли дізнаватися інформацію деінде - читайте у матеріалі.
// 13.06.2017
<a href='/Info/?id=82341' >Розлучення: що варто знати батькам і як сказати про це дитині?</a>

Розлучення: що варто знати батькам і як сказати про це дитині? (переглядів: 776)

Розлучення це стрес не тільки для батьків. Для дитини це втрата, зміна світу і колосальні переживання. І тому батькам варто максимально докласти зусиль аби цей період пройшов для дитини із мінімальними стресовими ситуаціями. Тож про які помилки батькам варто знати розпочинаючи процес розлучення - читайте у наступному матеріалі.