rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 06.02.2017

Щастя у 4 руки: як долати стереотипи та бути щасливою сім'єю?

Щастя у 4 руки: як долати стереотипи та бути щасливою сім'єю? Для створення сім'ї досить полюбити. А для збереження — потрібно навчитися терпіти і прощати, казала Мати Тереза. Упродовж не одного століття людьми вкорінювалися стереотипи, про обов'язки жінок та чоловіків стосовно домашнього господарства, дітей і т.д. Нині ми живемо у 21 столітті, чимало знаємо та маємо змогу вчитися новому. Та попри це все одно стереотипи почасти керують нашим життям. Про долання міфів, стереотипів та створення щасливої сім'ї - читайте далі.

Хто миє посуд сьогодні, хто завантажує білизну до пральної машини, чия черга прибирати в оселі... Питань чимало, як і відповідей. Але саме через розбіжності у поглядах та відповідях на вищезазначені питання і виникає більшість сімейних сварок, котрі в результаті можуть перейти у розлучення.
pic

61% шлюбів в Україні закінчується саме розлученнями.


Покохати один одного, одружитися, народити малечу - завдання приємні і ніби повністю зрозумілі, проте вивчаючи статистику все зовсім не так.pic
Аби допомогти сім'ям бути по-справжньому щасливими, успішними та неподільними і був створений соціальний проект Фонду Народонаселення ООН в Україні «Щастя в 4 руки»Основною метою проекту поставили донесення до сімей, що кожен із членів сім'ї повинен бути впевненим, що він не один на один із проблемами - всі негаразди із ним/нею розділить рідна людина. Завжди.pic

Також завжди варто пам'ятати, що в щасливих сім'ях всі унікальні, всі мають свою справу, хобі та захоплення. При чому - розмір заробітної платні, соціальний статус далеко не найважливіші фактори і рівень щастя від цього не залежить. Зв'язок між усіма членами родини - поговорити один з одним, цікавитися та приділяти час, розділяти усі обов'язки між всіма членами сім'ї - одна із частин гармонійних відносин.
Олена Демчук
переглядів: 1419

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96199' >5 явних ознак, що дитина вживає наркотичні речовини</a>

5 явних ознак, що дитина вживає наркотичні речовини (переглядів: 110)

Про деякі речі не хочеться навіть згадувати, бо страшно уявити, що ЦЕ може торкнутися твоєї сім'ї і твоїх дітей. У цей «чорний список» входять і наркотики. Однак нам, батькам, не варто ховатися від проблем.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96163' >4 фрази, які вбивають самооцінку вашої дитини</a>

4 фрази, які вбивають самооцінку вашої дитини (переглядів: 103)

Батьки завжди бажають добра своїм дітям. Але часом одним необережним словом або фразою вони можуть не тільки вдарити по самооцінці, а й травмувати психіку маленької людини, навіть не підозрюючи цього. Які фрази ні в якому разі не можна говорити дитині?
// 05.09.2018
<a href='/Info/?id=94214' >Поведінка насторожує: коли дитині варто відвідати психолога</a>

Поведінка насторожує: коли дитині варто відвідати психолога (переглядів: 402)

Кожна дитина - індивідуальність, тому її психіка може по-різному реагувати на навколишній світ. Нервова система дитини зазнає великих навантажень, адже вона часто стикається з незнайомими для неї ситуаціями. Завдання батьків - допомогти їй адаптуватися й навчити правильно реагувати на ситуації, в яких вона опиняється. Часті прояви агресії та істерик, замкненість, плаксивість не повинні залишатися без уваги. При частому прояві нестандартних психічних реакцій батьки обов'язково повинні показати дитину фахівцеві.
// 04.09.2018
<a href='/Info/?id=94193' >Вашу дитину сварять чужі люди. Як діяти?</a>

Вашу дитину сварять чужі люди. Як діяти? (переглядів: 557)

Таке нерідко зустрічається в пісочниці, в дитячому садку, школі. Давайте подивимося, як можна повести себе в подібній ситуації, тому що для дитини вкрай важливо, як прореагують батьки.