rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 06.02.2017

Щастя у 4 руки: як долати стереотипи та бути щасливою сім'єю?

Щастя у 4 руки: як долати стереотипи та бути щасливою сім'єю? Для створення сім'ї досить полюбити. А для збереження — потрібно навчитися терпіти і прощати, казала Мати Тереза. Упродовж не одного століття людьми вкорінювалися стереотипи, про обов'язки жінок та чоловіків стосовно домашнього господарства, дітей і т.д. Нині ми живемо у 21 столітті, чимало знаємо та маємо змогу вчитися новому. Та попри це все одно стереотипи почасти керують нашим життям. Про долання міфів, стереотипів та створення щасливої сім'ї - читайте далі.

Хто миє посуд сьогодні, хто завантажує білизну до пральної машини, чия черга прибирати в оселі... Питань чимало, як і відповідей. Але саме через розбіжності у поглядах та відповідях на вищезазначені питання і виникає більшість сімейних сварок, котрі в результаті можуть перейти у розлучення.




pic

61% шлюбів в Україні закінчується саме розлученнями.


Покохати один одного, одружитися, народити малечу - завдання приємні і ніби повністю зрозумілі, проте вивчаючи статистику все зовсім не так.



pic
Аби допомогти сім'ям бути по-справжньому щасливими, успішними та неподільними і був створений соціальний проект Фонду Народонаселення ООН в Україні «Щастя в 4 руки»



Основною метою проекту поставили донесення до сімей, що кожен із членів сім'ї повинен бути впевненим, що він не один на один із проблемами - всі негаразди із ним/нею розділить рідна людина. Завжди.



pic

Також завжди варто пам'ятати, що в щасливих сім'ях всі унікальні, всі мають свою справу, хобі та захоплення. При чому - розмір заробітної платні, соціальний статус далеко не найважливіші фактори і рівень щастя від цього не залежить. Зв'язок між усіма членами родини - поговорити один з одним, цікавитися та приділяти час, розділяти усі обов'язки між всіма членами сім'ї - одна із частин гармонійних відносин.
Олена Демчук
переглядів: 1280

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>



Інші публікації у розділі:

// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93724' >Розлучення: як правильно поводитись з дитиною?</a>

Розлучення: як правильно поводитись з дитиною? (переглядів: 48)

Дитина - не заручник зіпсованих відносин між його батьками. Своєю неправильною поведінкою при розлученні батьки можуть зіпсувати своїй дитині все життя.
Про те, як запобігти цьому – далі.

// 14.08.2018
<a href='/Info/?id=93558' >Як не кричати на дитину: поради психолога.</a>

Як не кричати на дитину: поради психолога. (переглядів: 116)

Для багатьох мам проблема контролю своїх емоцій дуже актуальна. Вони скаржаться, що часто їх терпіння не витримує, і вони зриваються на крик. Потім звинувачують себе, дають обіцянку більше так не робити, але через якийсь час відбувається новий «вибух» емоцій. Сьогодні поговоримо про те, які причини змушують жінку кричати на свою дитину.
// 27.06.2018
<a href='/Info/?id=91994' >Спілкування у родині - секрети успіху батьків та дітей [ПОРАДИ]</a>

Спілкування у родині - секрети успіху батьків та дітей [ПОРАДИ] (переглядів: 1865)

Не тільки окремих сімей, а й суспільства загалом. Проблема дитячої агресії розввається і торкається чи не кожного. Спалахи люті та бажання руйнувати, провокують батьків ізолювати дитину або ж відсторонити від зайвого спілкування із однолітками. Але що робити, аби попередити такі прояви характеру та особистості? Читайте далі.
// 26.06.2018
<a href='/Info/?id=91132' >"3 хвилини" - правило, котре може чимало змінити у стосунках із дітьми </a>

"3 хвилини" - правило, котре може чимало змінити у стосунках із дітьми (переглядів: 368)

Три хвилини - багато чи мало? А якщо я вам скажу, що ось ці заповітні три хвилинки можуть багато чого змінити у ваших стосунках із дітьми. Як пояснюють це психологи - читайте далі.