rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
// 21.06.2018

Перше взуття малюка - що варто знати батькам?

Перше взуття малюка - що варто знати батькам? Взуття це не лише краса та естетика, а в першу чергу - здоров'я. І від того наскільки добре воно підібране й буде залежати стан здоров'я малюка. Як правильно підібрати такий аксесуар - читайте далі.

Чимало ортопедів висловлюють позитивні думки стосовно в'язаного або ж тканинного першого взуття. Поки дитина переважно повзає - таке взуття найкраще. Для перший місяців життя не варто купувати взуття із жорсткими шнурівками, твердими боковими сторонами і т.п. Ступні дитини не повинні надто стискатися, на шкірі не повинно залишатися слідів від носіння взуття.pic

Перше взуття підбирається згідно з віком і в жодному разі не "на виріст".

Коли дитина починає ставати на ніжки - варто придбати перші черевички. Взуття повинне закривати стопу. Якщо ж це літня пора - обирайте взуття із ремінцями, котрі триматимуть ступню та фіксуватимуть її при рухах. Також захищеними повинні бути пальчики малюка.

Перше взуття повинно мати високу п'яту, щоб кісточка гомілкостопу була закритою та зафіксованою. Це попередить вивихи.

Взуття повинно бути виготовлене із натуральним матеріалів, без синтетики. Ніжка повинна "дихати" та не запрівати.

pic Підошва грає не меншу роль, вона повинна бути твердою, але при цьому легко згинатися та не завдавати незручностей при ходьбі дитини.

Попри перестороги батьків - невеличкий каблучок у першому взутті потрібен! Саме завдяки йому правильно сформується внутрішній поздовжній звід стопи малюка. Квадратна форма, широкий із висотою каблучка - 0,5 см.pic

Правильно визначаємо розмір стопи

Поставте ніжку малюка на листок картону або паперу та обведіть. Візьміть лінійку та виміряйте відстань від п'яточки до найбільш виступаючого пальця. Це і буде вашим розміром ніжки.

Для зручності вибору взуття можна вирізати трафарет ніжки та його носити із собою і при потребі використати у взуттєвому магазині. Запас по довджині для літнього взуття повинен бути 0,5-1,0 см., для зимового - до 1,5 см.

pic

Якість та зручність - найперші переваги для здорових ніжок малюків!

Олена Рибінська
переглядів: 1747 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Коментарі

avatar
11.05.18 12:36 Анонім пише:
МДЦ-LUX
http://www.mdclux.com.ua/
Хороший диагностический центр!
Квалифицированные врачи, а самое приятное- обходительные. В отличии от поликлиник не встретишь
хамства и диагноза «пальцем в небо»
Рекомендую!Інші публікації у розділі:

// 21.08.2018
<a href='/Info/?id=62058' >Пласкостопість у дітей: у чому небезпека та як лікувати?</a>

Пласкостопість у дітей: у чому небезпека та як лікувати? (переглядів: 2314)

З проблемою дитячої плоскостопості стикається величезна кількість батьків. Саме тому важливо знати, як виявити проблему і чим можна допомогти дитині.
// 18.05.2018
<a href='/Info/?id=68790' >Гумові чоботи - калюж та дощу ми не боїмося! [ПОРАДИ У ВИБОРІ]</a>

Гумові чоботи - калюж та дощу ми не боїмося! [ПОРАДИ У ВИБОРІ] (переглядів: 2695)

Тепло, сонце, майже літо...і дощі. І хутенько порпаємося у шафах та дістаємо чобітки. А найкраще про сухість та захищеність ніжок подбають гумові чобітки - зручні, легкі та комфортні. Як правильно підібрати їх для ваших малюків - спробуємо розібратися далі.
// 16.05.2018
<a href='/Info/?id=90764' >Правильна постава: чому поради батьків корисні та важливі? [ВІДЕО]</a>

Правильна постава: чому поради батьків корисні та важливі? [ВІДЕО] (переглядів: 387)

Не лишень кращий зовнішній вигляд, а й поліпшення здоров'я в цілому. Все це про правильну поставу і стосується це як дорослих, так і дітей. В останніх, до слова, організм котрий розвивається і все, що "посіємо" - вони "пожнуть" у дорослому віці. Тож чому варто вже зараз розправити плечі та сісти/стати рівно - читайте та дивіться нижче.
// 30.12.2016
<a href='/Info/?id=76509' >Як вміти правильно падати взимку?</a>

Як вміти правильно падати взимку? (переглядів: 1380)

Ожеледиця, сніг, мороз - фактори, що характеризують зиму та додають їй не надто хороших ознак - падіння, забої і травми. Лікарі радять готуватися та навчатися правильно падати. Як це - читайте далі.