Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти / Архів /
// 01.01.2017

теги: Рівне 1, благодійність, Долоня до долоньки

Благодійний вечір "Долоня до долоньки" від "Рівне 1" [ВІДЕО]

Мрії повинні здійснюватися! Особливо дитячі та ще й у такі дивовижні, новорічно-різдвяні дні. Благодійний вечір "Долоня до долоньки" від Рівне 1 перенесе нас до чарівного світу казки, мрій та безмежного дитячого щастя! Творімо добро - воно повернеться сторицею!

переглядів: 1503

<< попередній матеріал    список   
Інші публікації у розділі:

// 28.12.2016
<a href='/Info/?id=76400' > "Долоня до долоньки" - Антон Гарбар, учасник благодійного вечора від "Рівне 1" [ВІДЕО]</a>

"Долоня до долоньки" - Антон Гарбар, учасник благодійного вечора від "Рівне 1" [ВІДЕО] (переглядів: 1395)

Мрії здійснюються - головне вірити та не втрачати надію! Напередодні Нового року Перший місцевий втілює надзвичайно щирий, душевний та святковий задум. Благодійний вечір "Долоня до долоньки" зведе в одному місці та в один час дітей та їхніх так званих добрих чарівників - людей, котрі втілять найпотаємніші мрії малечі. Антон Гарбар - учасник благодійного вечора та його дитяча історія у сюжеті Олени Демчук.
// 27.12.2016
<a href='/Info/?id=76353' >"Долоня до долоньки" - Матвій Медведєв, учасник благодійного вечора від "Рівне 1" [ВІДЕО]</a>

"Долоня до долоньки" - Матвій Медведєв, учасник благодійного вечора від "Рівне 1" [ВІДЕО] (переглядів: 899)

Мрії здійснюються - головне вірити та не втрачати надію! Напередодні Нового року Перший місцевий втілює надзвичайно щирий, душевний та святковий задум. Благодійний вечір "Долоня до долоньки" зведе в одному місці та в один час дітей та їхніх так званих добрих чарівників - людей, котрі втілять найпотаємніші мрії малечі. Матвій Медведєв - учасник благодійного вечора та його дитяча історія у сюжеті Олени Демчук.
// 26.12.2016
<a href='/Info/?id=76294' >"Долоня до долоньки" - Роман та Богдан Лебеді, учасники благодійного вечора від "Рівне 1" [ВІДЕО]</a>

"Долоня до долоньки" - Роман та Богдан Лебеді, учасники благодійного вечора від "Рівне 1" [ВІДЕО] (переглядів: 1015)

Мрії здійснюються - головне вірити та не втрачати надію! Напередодні Нового року Перший місцевий втілює надзвичайно щирий, душевний та святковий задум. Благодійний вечір "Долоня до долоньки" зведе в одному місці та в один час дітей та їхніх так званих добрих чарівників - людей, котрі втілять найпотаємніші мрії малечі. Роман та Богдан Лебеді - учасники благодійного вечора та їхні дитячі історії у наступному сюжеті.
// 23.12.2016
<a href='/Info/?id=76203' >"Долоня до долоньки" - Ярослав Зінченко, учасник благодійного вечора від "Рівне 1" [ВІДЕО]</a>

"Долоня до долоньки" - Ярослав Зінченко, учасник благодійного вечора від "Рівне 1" [ВІДЕО] (переглядів: 1067)

Мрії здійснюються - головне вірити та не втрачати надію! Напередодні Нового року Перший місцевий втілює надзвичайно щирий, душевний та святковий задум. Благодійний вечір "Долоня до долоньки" зведе в одному місці та в один час дітей та їхніх так званих добрих чарівників - людей, котрі втілять найпотаємніші мрії малечі. Ярослав Зінченко - учасник благодійного вечора та його дитяча історія у наступному сюжеті.