Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми /
// 22.12.2016

Детальний новинний огляд від 17.12.16 [ВІДЕО]

Народження, життя, смерть. Здавалось би, проста схема, якій підкоряється людство з моменту свого існування на Землі. Та насправді між цими етапами стільки всього і, крім радості народження, існує й радість життя, часто перемішана з тривогою - чи вистачить коштів на це життя. А якщо не вистачить, то чи стане грошей, щоб хоч по-людськи відійти в інший світ? Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

переглядів: 420

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 28.08.2017
<a href='/Info/?id=84557' >Чи була стрілянина біля розважального закладу у Рівному? [ВІДЕО]</a>

Чи була стрілянина біля розважального закладу у Рівному? [ВІДЕО] (переглядів: 1690 / коментарів: 2)

Там - стріляють. Там - благають про допомогу. Та раптом ті, хто чув це все - вже й самі ладні засумніватися у реальності. та про це за кілька секунд.
// 28.08.2017
<a href='/Info/?id=84554' >Небезпечний перехід чи пішохід? [ВІДЕО]</a>

Небезпечний перехід чи пішохід? [ВІДЕО] (переглядів: 922)

Часом одна хвилина, а то й секунда може вберегти життя. А часом - його занапастити. Кажуть, тихше їдеш - далі будеш. Воно то так. Але якби ще дорога добра була, та ям менше, та правил дорожнього руху всі дотримувались - і ті. хто їдуть, і ті, хто ходять. Та хоч би пішохідні переходи в нормальному стані були. І того не дочекаєшся.
// 28.08.2017
<a href='/Info/?id=84548' >Детальний новинний огляд від 26.08.2017 [ВІДЕО]</a>

Детальний новинний огляд від 26.08.2017 [ВІДЕО] (переглядів: 281)

Життя, як пішохідний перехід. Ніби в безпеці, але це тільки на перший погляд. Життя, як світанок - ніби починається новий день. а для когось - схід сонця може стати останнім. Життя - це кожного дня боротьба: за нові можливості, за краще, за те, щоби знову почався той таки - новий день. і до до цього всього хочеться з відкритою душею утім на неї кожної миті можуть наставити дуло пістолета. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.
// 21.08.2017
<a href='/Info/?id=84401' >Коли рівненським пенсіонерам підвищать розмір соціальних виплат? [ВІДЕО]</a>

Коли рівненським пенсіонерам підвищать розмір соціальних виплат? [ВІДЕО] (переглядів: 550)

Реформуємо, реформуємо, а потім перереформовуємо. Отак і живемо: все не в лад. все не так. Бо ж змін потребують наші серця, розум й владна верхівка. Їй же ж видніше, як тут, знизу жити краще. Принаймні вона так думає, то й ставить експерименти на живих людях. А вони терплять, підлаштовуються, от тільки з кожною реформою розуміють усе менше і менше, бо ж роки не ті... Що знову чекає на рівненсьих пенсіонерів, цікавилась Інеса Пославська.