Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми /
// 22.12.2016

Детальний новинний огляд від 17.12.16 [ВІДЕО]

Народження, життя, смерть. Здавалось би, проста схема, якій підкоряється людство з моменту свого існування на Землі. Та насправді між цими етапами стільки всього і, крім радості народження, існує й радість життя, часто перемішана з тривогою - чи вистачить коштів на це життя. А якщо не вистачить, то чи стане грошей, щоб хоч по-людськи відійти в інший світ? Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

переглядів: 498

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 11.12.2017
<a href='/Info/?id=87466' >Публічна посада і невідомий посадовець. Чому рівняни не знають, хто займає "козирне" крісло області? [ВІДЕО]</a>

Публічна посада і невідомий посадовець. Чому рівняни не знають, хто займає "козирне" крісло області? [ВІДЕО] (переглядів: 839 / коментарів: 1)

Знати про людину все не може ніхто. Бо, як кажуть, у людини є три я: те, що вона про себе думає, те, що про неї думають інші, і те, якою вона є насправді. Все це спробувала з'ясувати Інеса Пославська. Тим більше, що герой рубрики "Чи бачили, чи чули?" - людина не остання.
// 11.12.2017
<a href='/Info/?id=87458' >На одну зарплату: як у Рівному живуть ті, хто ціни диктують і ті, хто за ними платять [ВІДЕО]</a>

На одну зарплату: як у Рівному живуть ті, хто ціни диктують і ті, хто за ними платять [ВІДЕО] (переглядів: 1205 / коментарів: 12)

Вона - матір трьох дітей, він - начальник не останньої когорти. Скажете, що спільного? А хіба, щоб бути матір'ю, не треба бути начальником - це ж і чоловік треба, щоб по струночці ходив, і діти, і господарством домашнім керувати, та й роботу ніхто не відміняв. А от як живуть ці двоє, і хто вони - дивіться у рубриці "На одну зарплату".
// 11.12.2017
<a href='/Info/?id=87455' >Нові випробування від МОН: студенти складатимуть ЗНО [ВІДЕО]</a>

Нові випробування від МОН: студенти складатимуть ЗНО [ВІДЕО] (переглядів: 326)

На Україну знову насуваються зміни. І звичайно Рівне - не оминають. Реформи. Тепер освітні. А «торкаються» вони студентів вищих навчальних закладів, яких Міністерство освіти і науки зобов'язало пройти випробування у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Подарунків не від Миколая, а від Міністерства слід очікувати студентам коледжів, технікумів та училищ. Вже наступного року вони складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.
// 11.12.2017
<a href='/Info/?id=87451' >По-чесному і не дуже: як у Рівному працюють таксисти [ВІДЕО]</a>

По-чесному і не дуже: як у Рівному працюють таксисти [ВІДЕО] (переглядів: 2195)

Суперміні, малий сімейний, великий сімейний - то вам не розміри жіночої спідниці. В Європі так класифікують автомобілі за розміром, а ще -за комфортом. Але то все не про нас. Про який комфорт говорити можна, коли заплатити податки державі нічим. А, може, просто не хочемо? Хто не платить, чому і чи можна зламати систему - дивіться у сюжеті.