rivne1.tv / Програми /
// 22.12.2016

Детальний новинний огляд від 17.12.16 [ВІДЕО]

Народження, життя, смерть. Здавалось би, проста схема, якій підкоряється людство з моменту свого існування на Землі. Та насправді між цими етапами стільки всього і, крім радості народження, існує й радість життя, часто перемішана з тривогою - чи вистачить коштів на це життя. А якщо не вистачить, то чи стане грошей, щоб хоч по-людськи відійти в інший світ? Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

переглядів: 236

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі
Вконтакте   Facebook   Однокласники

Інші публікації у розділі:

// 21.03.2017
<a href='/Info/?id=79618' >Рекламне Рівне: хто зупинить засилля "візуального сміття"? [ВІДЕО]</a>

Рекламне Рівне: хто зупинить засилля "візуального сміття"? [ВІДЕО] (переглядів: 524)

Його описують по-різному - комусь воно з радянським післясмаком, іншим - затишне, зручне і настільки компактне, що за двадцять хвилин автомобілем об`їхати можна, а ще комусь - це занехаяний житловий фонд, де що не день - то комунальний колапс, такий, що аж труби прориває і сміттям закидає. А тут ще й до всього цього "чума" - рекламна. І нахабна. На сороку схожа - все, що блищить і все, що рябе до болю в очах - одягає. А про те, кого одягають в такі лахи страхітливі і хто цьому сприяє - знає Анастасія Бачук.
// 21.03.2017
<a href='/Info/?id=79607' >Троуар на Чорновола або "важкі" обіцянки рівненських чиновників [ВІДЕО]</a>

Троуар на Чорновола або "важкі" обіцянки рівненських чиновників [ВІДЕО] (переглядів: 475)

Обіцянка-цяцянка, а дитині - втіха. Тільки от в ролі обіцяльників - як завжди - чиновники, і нас за дітей нетямущих мають. Ще б пак, бо вже так вгрілись в кріслах та на посадах, що либонь і крісла ті ввігнулись - чи то від способу життя сидячого і неповороткого, чи то під вагою обіцянок - гучних, та от не виконаних. Ще зрозуміти можна, коли дорогу заасфальтувати не вдалося, що не один мільйон коштуватиме - ну не знайшли в бюджеті, хоч ти плач. Але от коли вже навіть такий дріб`язок, як кілочки для паркування встановити - не можуть? То що ж виходить - ті, хто живе за наші з вами податки - пустобріхи, яким вірити - себе не поважати? Чи їх? І от свідком такої обіцянки, стала і наша Юлія Павленко.
// 20.03.2017
<a href='/Info/?id=79547' >Детальний новинний огляд від 18.03.2017 [ВІДЕО]</a>

Детальний новинний огляд від 18.03.2017 [ВІДЕО] (переглядів: 271)

Життя, то суцільна реклама. Не вірите? Ну от подумайте, йдете влаштовуватись на роботу - реклама - умінь-навичок-талантів. То вже потім розберуться, хто ви і чого варті. Або ж хвоста віялом розпушити перед вподобаним об`єктом, аби ваги власній персоні надати - то не тільки у тварин, у людей теж не гірше виходить. Чи, скажімо, на вибори збираєтеся - теж реклама. Хто ж про вас такого прекрасного і відданого ділам народним знатиме без добрячого піару? І знову ж таки - тільки через деякий час, коли затихнуть пристрасті - стає зрозуміло, що й до чого і хто . Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.
// 13.03.2017
<a href='/Info/?id=79206' >Чому під головою Рівненської облради знову захитався трон? [ВІДЕО]</a>

Чому під головою Рівненської облради знову захитався трон? [ВІДЕО] (переглядів: 520)

Ви коли-небудь у пісочниці грались? Якщо грались, то й певно бились, за лопатку якусь чи відерце? Але ж виросли? А дехто - ні. І далі продовжує штурхатись, але тепер забавки - і ліпші, і дорожчі. Наприклад, за крісло голови облради. То вам не у піску колупатись. То що знов не так з невгамовною гідрою Рівненської обласної ради, розповість Ірина Ничипорук у своєму сюжеті.