rivne1.tv / Програми /
// 22.12.2016

Детальний новинний огляд від 17.12.16 [ВІДЕО]

Народження, життя, смерть. Здавалось би, проста схема, якій підкоряється людство з моменту свого існування на Землі. Та насправді між цими етапами стільки всього і, крім радості народження, існує й радість життя, часто перемішана з тривогою - чи вистачить коштів на це життя. А якщо не вистачить, то чи стане грошей, щоб хоч по-людськи відійти в інший світ? Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

переглядів: 196

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі
Вконтакте   Facebook   Однокласники

Інші публікації у розділі:

// 13.02.2017
<a href='/Info/?id=78166' >Рівненщина у сніговому "полоні": заметені дороги, кучугури снігу біля будинків та величезні затори на вулицях міста [ВІДЕО]</a>

Рівненщина у сніговому "полоні": заметені дороги, кучугури снігу біля будинків та величезні затори на вулицях міста [ВІДЕО] (переглядів: 435)

Сонце на стелі - комахи на стінах, камуфляж для каналізаційного люка і в неволі у снігових кучугур - все, що часто лишається поза увагою ЗМІ, але що хвилює і обурює мешканців нашого міста - у рубриці "Новини рівнян".
// 13.02.2017
<a href='/Info/?id=78165' >Екс-очільник поліції Рівненщини став головним полісменом України [ВІДЕО]</a>

Екс-очільник поліції Рівненщини став головним полісменом України [ВІДЕО] (переглядів: 192)

У Здолбунові 22-річний хлопець згвалтував школярку. До всесвітнього спортивного флешмобу долучаються і жителі Рівненщини, тільки от з якою метою? І як отримав вогнепальне поранення працівник водного господарства в області? Найгучніші події останніх семи днів дивіться в нашому огляді "Рівне за тиждень".
// 13.02.2017
<a href='/Info/?id=78156' >Рівнян атакують телефонні шахраї [ВІДЕО]</a>

Рівнян атакують телефонні шахраї [ВІДЕО] (переглядів: 1221)

Вони телефонують зненацька. І перш, аніж ви встигнете оговтатися, видурюють кругленьку суму. Вашу банківську картку заблокували. Родич потрапив у біду. Або ж – ви щасливий власник новенького автомобіля. Чого лишень не вигадають телефонні шахраї, щоб поживитися за ваш рахунок.
// 13.02.2017
<a href='/Info/?id=78152' >Рівненщина в очікуванні газових "покращень" [ВІДЕО]</a>

Рівненщина в очікуванні газових "покращень" [ВІДЕО] (переглядів: 592)

Горить та не гріє? Чи отримують рівняни разом з плакитним паливом домішки, та чому дивуються і з чого сміються вже й за межами нашої області?