Особливості догляду за газоном взимку

Догляд за газоном взимку передбачає захист газонного майданчику від вимітання снігу, руйнування кірки льоду і підготовці садового інструменту до нового сезону.
Не допускається в зимовий час ходити по газону, це моментально пошкоджує його.
Шар снігу на газоні захищає траву від морозів і вітрів, тому ви повинні забезпечити високу пористу снігову подушку. Якщо снігу недостатньо багато і він видувається поривами вітру з газонної майданчику, рекомендується встановлювати захисні предмети (щити) з вітряної сторони.
Так само при малій товщині шару снігу на газоні рекомендується використовувати ручне поповнення захисної подушки. Для цього при чищенні від снігу садових доріжок, весь сніг необхідно рівномірно викидати на газон.
Наступний захід по догляду за газоном взимку - руйнування кірки льоду. У зимовий час часто спостерігається зміна погоди: снігопад - відлига - приморозок. В результаті утворюється ожеледь, а на газонної майданчику - кірка льоду, яка запобігає повітрообмін газонної трави. Що б вирішити цю проблему, рекомендується руйнувати кірку садовими граблями.
Ну і останнє, що рекомендується робити взимку - підготовка садового інструменту. Що б підготуватися до нового сезону догляду за газоном, необхідно в першу чергу підготувати всю садову техніку та інструмент до експлуатації. Взимку рекомендується змащувати всі обертові елементи техніки, заточувати ножі, здійснювати заміну ПММ, а так само ремонтувати пошкоджене обладнання.
Що стосується останнього - зламану газонокосарку або тример рекомендується віддавати в сервісний центр, тому що при власноручному неякісному ремонті ви не тільки піддаєте до небезпеки догляд за газоном, але й можете зіпсувати поверхню газонного покриву.
<< попередній матеріал список наступний матеріал >>
|
Інші публікації у розділі:
// 25.04.2018
Чорнобривці у саду це корисно і красиво (переглядів: 136)
Чорнобривці досить не вибагливі і дуже красиві. Але мало хто знає про деякі цінні якості цієї рослини. Наприклад, в квітках всіх відомих видів чорнобривців є речовина кварцетагетін, яке абсолютно не шкідлива для людини. Його застосовують для підфарбовування тесту, киселів, желе, наливок, масла та інших харчових продуктів, надаючи їм золотисто-сонячний колір.// 24.04.2018

Як правильно поводитися з гіацинтами? (переглядів: 271)
Квітка активно розвивається навесні. Спекотним літом і морозною зимою вона «спить». Цибулина досить велика (висота – 4-6 см, таке ж значення діаметра), кругла. Зверху її покривають тонкі лусочки.// 24.04.2018

Посадка саджанців плодових дерев і догляд за ними (переглядів: 1676)
Засадити дачну ділянку можна різними за віком саджанцями. Але звичайно краще садити однолітки. Дерева більш старшого віку гірше приживаються. Для посадки саду потрібно брати тільки якісні саджанці з розвиненим корінням, без ушкоджень штамба та гілок.// 23.04.2018
