rivne1.tv / Програми /
// 12.12.2016

"Гуляще" львівське сміття тепер смердить у Рівному...законно? [ВІДЕО]

Мандри львівського сміття продовжуються. За півроку, що минули після трагічного випадку на Грибовицькому полігоні, коли під завалами сміття загинули люди, відходи зі Львова вже встигли побувати майже в половині областей України. Рівняни кажуть, неодноразово бачили, як львівський непотріб ввечері та вранці завозять і на наше сміттєзвалище. Мовляв, для цього придумали цілу схему - щодня туди без перешкод заїжджає по кілька автомобілів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Чи заборонять ввозити на рівненське сміттєзвалище львівські відходи?

переглядів: 773

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 22.05.2017
<a href='/Info/?id=81658' >Бурштинові пікети в Рівному: обурення громадськості чи сплановані, проплачені акції? [ВІДЕО]</a>

Бурштинові пікети в Рівному: обурення громадськості чи сплановані, проплачені акції? [ВІДЕО] (переглядів: 511)

За закон. Але тільки якщо грошей заплатите. За правду, але з ножами, газовими балончиками і детальним інструктажем, яка та правда бути має. За справедливість. Але з дулею в кишені і обіцянками, які ніхто й не збирався виконувати. Про піар одних та дурість інших, про те, як один клоун втік, покинувши цирк на призволяще більше знає Михайло Присяжнюк.
// 22.05.2017
<a href='/Info/?id=81657' >Бути чи не бути поїздам у Рівному? [ВІДЕО]</a>

Бути чи не бути поїздам у Рівному? [ВІДЕО] (переглядів: 868)

Три дзвінки. На флоті - це коли капітан корабля зійшов на берег, а замість себе залишив свого помічника, щоб підлеглі, якщо раптом щось, знали, кому підкорятися мають. А що, коли з корабля зійшли усі, залишився тільки персонал і пасажири?
// 22.05.2017
<a href='/Info/?id=81656' >Детальний новинний огляд від 20.05.2017 [ВIДЕО]</a>

Детальний новинний огляд від 20.05.2017 [ВIДЕО] (переглядів: 231)

Повний вперед! Вирушимо у довгу, цікаву і заплутану подорож. Хочете, по залізничних коліях, хочете - по заплутаних політтехнологічних виставах, хитросплетіннях змов і провокацій, а хочете - і по відстійниках душ людських, які часто ще брудніші, і смороду від яких більше, ніж від каналізації. Отож, вмощуйтесь зручніше, пірнемо на самісіньке ДНО. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.
// 15.05.2017
<a href='/Info/?id=81398' >Рівненський бюджет розвитку: казкове диво, політичне невігластво чи "невеличкий" сором? [ВІДЕО]</a>

Рівненський бюджет розвитку: казкове диво, політичне невігластво чи "невеличкий" сором? [ВІДЕО] (переглядів: 574)

Жив собі чоловік з жінкою. Дітей у них не було. Та у жінки коханець був. У гуцульській народній казці "Диво", щоб діти не здогадалися, чим дорослі займаються, його вітром назвали.