rivne1.tv / Програми /
// 12.12.2016

"Гуляще" львівське сміття тепер смердить у Рівному...законно? [ВІДЕО]

Мандри львівського сміття продовжуються. За півроку, що минули після трагічного випадку на Грибовицькому полігоні, коли під завалами сміття загинули люди, відходи зі Львова вже встигли побувати майже в половині областей України. Рівняни кажуть, неодноразово бачили, як львівський непотріб ввечері та вранці завозять і на наше сміттєзвалище. Мовляв, для цього придумали цілу схему - щодня туди без перешкод заїжджає по кілька автомобілів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Чи заборонять ввозити на рівненське сміттєзвалище львівські відходи?

переглядів: 647

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі
Вконтакте   Facebook   Однокласники

Інші публікації у розділі:

// 27.02.2017
<a href='/Info/?id=78675' >"Накурена" маршрутка та асфальтовий колодязь для відмивання грошей [ВІДЕО]</a>

"Накурена" маршрутка та асфальтовий колодязь для відмивання грошей [ВІДЕО] (переглядів: 334)

"Накурена" маршрутка, асфальтовий колодязь для відмивання грошей і пенсіонер-інвалід, якому не дали хліб. Все, що часто оминають своєю увагою ЗМІ, але що хвилює і обурує мешканців нашого міста - у рубриці "Новини рівнян".
// 27.02.2017
<a href='/Info/?id=78674' >Найбільш резонансні рівненські події останніх днів [ВІДЕО]</a>

Найбільш резонансні рівненські події останніх днів [ВІДЕО] (переглядів: 350)

Людей евакуювали з залізничного вокзалу через підозрілий предмет, у Дубні студенток врятували від суіциду, а в книгарнях Рівного знайшли антиукраїнську літературу. Про найбільш резонансні події останніх днів - дивіться в огляді "Рівне за тиждень"
// 27.02.2017
<a href='/Info/?id=78673' >Яким ноу-хау зловживають рівненські таксі? [ВІДЕО]</a>

Яким ноу-хау зловживають рівненські таксі? [ВІДЕО] (переглядів: 400)

«Наші люди за хлібом на таксі не їздять». Зважаючи на мізерні статки українців, цей вислів з радянської кінострічки «Діамантова рука» актуальний і нині. Втім, схоже, у більшості рівненських служб таксі вважають, що рівняни замовляють їхні автівки лише до пиріжкової. Тому не передбачили у тарифі бодай невеликий багаж. Скажімо, дорожню сумку. Відтак, за неї вам доведеться сплачувати додатково.
// 27.02.2017
<a href='/Info/?id=78677' >Детальний новинний огляд від 25.02.2017 [ВІДЕО]</a>

Детальний новинний огляд від 25.02.2017 [ВІДЕО] (переглядів: 86)

За що заплатив - те й маєш. Де схибив і вирішив ввести в оману долю - за те заплатиш. А що, коли отримане не співпадає із оплаченим? Вам продають повітря, або ж деруть втридорогога, вигадуючи все нові й нові побори? А ті, хто неодноразово намагався ввести в оману, виходять сухими з води? Та головне, як захиститись тим, на яких повсяк час чигає армія облудників? Це програма Детальний новинний огляд. Поглягемо глибше і по-іншому.