rivne1.tv / Проекти / Народні впливові / Громадські активісти /
Голосування завершене. Вітаємо переможців!

Юрій Ойцюсь

Юрій Ойцюсь "Все, що роблю, я роблю в своє задоволення".

ДОВІДКА: Юрій Ойцюсь народився 7 грудня 1974 року. Навчався в середній школі №1. З 1994 по 1996 рік перебував на службі в армії. З 1999 року і до нині працює дизайнером. Останні 12 років напрямок в роботі - дизайн комп'ютерних ігор. Захоплюється пригодницьким велотуризмом.

*************************************************************

Розкажіть, будь ласка, як виникла ідея проекту "Зелена стежка Рівного"?  В свій час прокладали веломаршрут навколо річки Устя та озера Басівкутське, поступово цей маршрут набув іншого сенсу, став більш масштабним. На початковому етапі зародження планувалося, що "Зелена стежка" буде грантовим проектом: що ми створимо основу і вже громада, точніше об'єднання громадян, створюють об'єкти відпочинку по всій її довжині, це праця не одного року і тим більше не однієї людини. Але не вийшло так, як бажалось. Ми спробували зробити своїми силами, спочатку був памп-трек, долучились до "Саду історій", домовились з владою про реконструкцію відрізка стежки від Пр. Миру до Ст. Бандери. Долучили створення проекту МБЛ Компані, на даний момент проект реконструкції доріжки висить в повітрі, саботується чиновниками, наскільки я розумію. Яскравий приклад того, як мають створюватись об’єкти на стежці, це Чаша біля крокодилу, вона природньо вписалась в ЗС і продовжила її ідею. Я особисто займаюсь не тільки "Зеленою стежкою", навіть скажу більше - стежка, це не основне і в силу багатьох причин нею майже нереально займатись весь час. Мій основний напрямок - Пригодницький туризм, на який направлено 90% всіх моїх сил.

Яка мета і цілі? Мета «Зелена стежка Рівного» - створення екодоріжки навколо річки Устя та озера Басівкутське, створення вздовж неї зон відпочинку для дітей та дорослих, спортивних майданчиків, очищення річки, згуртування громади з метою захисту території навколо річки.

Що було досягнуто? Налагоджено зв'язки з владою. Домовились про фінансування містом першої частини стежки від Пр. Миру до С. Бандери, створили памп-трек. До проекту також долучився Віталій Мельник. Ним було створено Воркаут майданчик. У соціальній мережі фейсбук створена сторінка, де висвітлюється робота по стежці. Ідуть перемовини з архітектором щодо створення повноцінного проекту стежки. Чаша створена в рамках "Зеленої стежки". На даний час відправлено і хоч там моя тільки ідея, думаю це теж немало, я виступав в ролі посередника, звів одних потрібних людей з іншими, в результаті отримали якісний продукт.

Що було не досягнуто і чому? Не закінчено належним чином памп-трек - немає фінансування і, головне, активістів, які мають силу волі його просувати. Відправлено на доопрацювання проект по реставрації доріжки від Пр. Миру до С. Бандери - саботаж чиновників та дивне відношення розробників МБЛ Компані до своєї роботи.

На що готові заради досягнення цілей? Готовий працювати з повною віддачею.

Як би вам дали 1 000 000 гривень - на щоб ви їх витратили? Це всього-на-всього 37 000 у.о. А насправді, реалізував би ідею по пригодницькому туризму. Не буду розписувати цей проект, але такої суми має вистачити.

Що може змусити вас відмовитися від активної громадської діяльності? Все, що роблю, я роблю в своє задоволення. Якесь дивне питання, певно, щось, мабуть, може :)

Яке місто у світі, на вашу думку, є ідеальним? Рівне, за деякими винятками.

3 голоси
переглядів: 2219 / коментарів: 3

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>

Коментарі

avatar
07.12.16 13:15 Olha Lyashchuk пише:
хто подбає про зелену стежку, як не Юра? ! :-)

avatar
07.12.16 17:38 Oksana Maiboroda пише:
успіху у реалізації хорошої ідеї!

avatar
27.12.16 17:33 Олена Серілко пише:
Успіхів Юрі!Інші публікації у розділі:

<a href='/Info/?id=75219' >Сергій Зейналов </a>

Сергій Зейналов (голосів: 38 / переглядів: 3108 / коментарів: 38)

"Нас не влаштовує те, що правоохоронці беруть хабарі"
<a href='/Info/?id=75220' >Сергій Ковальчук </a>

Сергій Ковальчук (голосів: 10 / переглядів: 2071 / коментарів: 10)

"Влада повинна бути відкритою і вести з людьми діалог"
<a href='/Info/?id=75213' >Олександра Огонь </a>

Олександра Огонь (голосів: 18 / переглядів: 2869 / коментарів: 19)

"Не очікуйте,що щось зміниться - змінюйте власноруч!"
<a href='/Info/?id=75208' >Дмитро Котляров</a>

Дмитро Котляров (голосів: 21 / переглядів: 3068 / коментарів: 21)

Від громадської діяльності може змусити відмовитись людська байдужість.