rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 22.05.2018

Обліпихова олія допомагає схуднути та відкласти старіння

Обліпихова олія допомагає схуднути та відкласти старіння Обліпиха, зокрема олія з неї, широко використовується в народній медицині. Адже обліпиха – це справжнє джерело вітамінів і здоров'я. Плоди обліпихи використовуються для приготування соку, чаю. А для лікування можна застосовувати обліпихову олію, яка має протизапальну і болезаспокійливу дію, сприяє загоєнню пошкодженої шкіри, для лікування опіків, пролежнів, обморожень, а також для схуднення.

Використовують обліпихову олію при сухості очей. Прийом 2 грамів обліпихової олії протягом трьох місяців повністю виліковує почервоніння, свербіж, лущення століття, усуває симптоми сухої зіниці.

Це хороша серцево-судинна терапія. Дослідження пацієнтів з ішемічною хворобою серця, які отримували в день по 10 мг олії обліпихи протягом шести тижнів, показали значне зниження рівня холестерину, поліпшили стан при стенокардії та серцевій недостатності функції.

При менопаузі. Омега жирні кислоти допомагають підтримувати структуру шкіри, слизових оболонок і травної системи, піхви і клітин по всьому організму. Omega 7, що міститься в обліписі, допомагає клітинам утримувати вологу, особливо в області очей, рота і піхви.

Профілактика захворювань печінки. Потужна антиоксидантна сила обліпихової олії робить її незамінним гепатопротектором. Вживання обліпихової олії зменшує концентрацію афлатоксинів у печінці і зменшує тим самим їх негативний вплив. Масло також сприяє нормалізації вироблення ферментів і жовчних кислот.

Для зниження ваги, схуднення. Обліпихові ягоди мають позитивний вплив на метаболічні процеси при надмірній вазі й ожирінні у жінок. Омега-7 жири та олії пригнічують накопичення жиру в тканинах.

Використовують цю олію і як протизапальний засіб. Після трьох місяців прийому препаратів обліпихи спостерігається значне зниження показників маркерів системного запалення.

Для зцілення при гастриті. Використання обліпихової олії за півгодини до їжі заспокоює уражені бактеріями і грибками тканини в травному тракті і допомагає запобігти і лікувати виразку шлунка.

Як профілактика передчасного старіння. Лабораторні дослідження показали, що обліпиха має антибактеріальний, протизапальний ефект, а також перешкоджає згортанню крові. Існують наукові докази, що олія обліпихи сприяє загоєнню шкіри, підвищує імунітет, покращує показники холестерину, активно перешкоджає старінню, сприяє гідратації шкіри, підвищує еластичність і регенерацію шкіри.

переглядів: 2445

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 09.10.2018
<a href='/Info/?id=95219' >Народні засоби від кашлю</a>

Народні засоби від кашлю (переглядів: 396)

Якщо кашель довго не проходить, поряд з традиційними методами лікування можна використовувати народні засоби/
// 09.10.2018
<a href='/Info/?id=95208' >Народні методи лікування глистів </a>

Народні методи лікування глистів (переглядів: 222)

За даними ВООЗ більше 2/3 населення всієї планети страждає від ентеробіозу. У країнах третього світу через відсутність ефективної діагностики і нестачі лікарських засобів захворювання зустрічається практично у кожного жителя.Однак навіть у розвинених країнах люди воліють використовувати народні засоби від глистів, так як традиційні таблетки викликають небажані побічні ефекти і мають протипоказання. Зокрема, багато що з них не дозволено давати дітям до 2-х років.
// 04.10.2018
<a href='/Info/?id=95099' >Народні методи лікування гаймориту</a>

Народні методи лікування гаймориту (переглядів: 1542)

Використання народних засобів лікування гаймориту стане відмінним доповненням до медикаментозної терапії. Народні засоби необхідні, перш за все, для того, щоб усунути з пазух накопичений гній. Очищення пазух дозволяє знищити мікробні організми, послабивши тим самим запалення і знявши больові відчуття. Все це сприяє поліпшенню стану пацієнта.
// 19.08.2018
<a href='/Info/?id=93712' >Народні методи лікування геморою</a>

Народні методи лікування геморою (переглядів: 688)

Одним з популярних народних засобів при лікуванні геморою є ягода кизилу. Лікувальні властивості ягідної м'якоті і протизапальний ефект кісточок кизилу благотворно впливають на організм в цілому, покращують стан здоров'я людини і продуктивно ведуть боротьбу з делікатною проблемою - гемороєм.