rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
// 08.11.2016

Імунітет дитини в дитячому садочку: як бути здоровими?

Імунітет дитини в дитячому садочку: як бути здоровими? Напевно чи не кожна мама зустрічалася із таким "прекрасним" періодом: малюк починає відвідувати садочок і починаються постійні нежиті-бронхіти-кашлі-запалення і т.д. Такий неприємний момент присутній, але що варто знати батькам аби зарадити хворобам та зміцнити імунітет дитини? - читайте далі.

Чи можна запобігти хворобам та уникнути їх взагалі - питання, що турбує всіх батьків.pic

Часті застуди та хвороби пов'язані в першу чергу зі зміною способу життя дитини, а також із новими інфекціями та вірусами, котрі "живуть" у новому колективі. Також захворювання можуть бути пов'язані із психоемоційним станом дитини під час адаптації до дитячого садочку. Чимало сил витрачається саме на звикання, а от на боротьбу із хворобою - ні. Тому імунітет і знижується.

У більшості випадків, якщо упродовж півроку у групі не з'являється нові дітки - то всі малюки "обмінюються" вірусами і, як правило, перехворівши - виробляють імунітет та перестають хворіти.pic

Зовсім не йти до садочку

Багато батьків, яких замучили часті захворювання дитини, просто перестають водити її в дитячий садок. Але це не завжди правильне рішення, оскільки в майбутньому, прийшовши до школи, дитина також буде хворіти. Безумовно, в 6 або 7 років захворювання будуть не такими тривалими і важкими, як в 3 роки, так як першокласник уже має більш зміцнілий імунітет.

Для того, щоб організм і імунна система дитини відновилися, після хвороби має пройти якийсь час. Але, на жаль не у всіх батьків є можливість посидіти із дитиною декілька зайвих днів вдома, і відразу після поліпшення знову йдуть до садку. І тут знову ж ті самі "граблі" - дитина знову хворіє.pic

Самолікування імуномодуляторами не завжди кращий варіант, краще все-таки звернутися до фахівця. У більшості випадків, таке самолікування не приносить ніякого ефекту, а може навіть погіршити ситуацію. Чимало препаратів для зміцнення імунітету можна приймати тільки через декілька тижнів після перенесеної хвороби і лише за призначенням лікаря.

Загартовування

Не варто забувати і про нього, адже левова частина здорового життя залежить від нього. Правильний режим дня, здорова та вітамінна їжа, загартовування - один із шляхів до здорового майбуття. Особиста гігієна та постійне миття рук із милом після відвідування туалету, після вулиці і перед їжею - обов'язкові ритуали.Крім цього під час спалаху захворюваності в осінньо-зимовий період необхідно звести до мінімуму перебування дитини в місцях скупчення людей.pic

Зовсім не хворіти на жаль ми не можемо, проте турбуючись про себе та своїх малюків і виконуючи елементарні правила - ми зможемо бути здоровішими!

Олена Демчук
переглядів: 1632

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 11.10.2018
<a href='/Info/?id=95278' >Як впливає вагітність на здоров'я жінки, або чому варто народжувати до 25 років?</a>

Як впливає вагітність на здоров'я жінки, або чому варто народжувати до 25 років? (переглядів: 502)

Коли ми чуємо про способи зміцнення жіночого здоров'я, то перше, що спадає на думку - це активний спосіб життя, правильне харчування, загартовування, але ніяк не народження дітей. Чи правда, що чим більше жінка народжує, тим здоровіше вона стає? Чи дійсно можна за допомогою вагітності запобігти навіть ризик захворювання на рак?
// 24.09.2018
<a href='/Info/?id=94782' >Особливості другого триместру вагітності: що можна, а що ні.</a>

Особливості другого триместру вагітності: що можна, а що ні. (переглядів: 226)

У другому триместрі вагітності в зв'язку з активним ростом плоду і початком функціонування його органів (нирок, кишечника, печінки, нервової системи) енергетичні потреби малюка наростають, відповідно зростають і енергетичні потреби організму вагітної жінки в поживних речовинах, що надходять з їжею.
// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=94666' >Що потрібно знати про ацетоні у дітей. Поради рівнянкам.</a>

Що потрібно знати про ацетоні у дітей. Поради рівнянкам. (переглядів: 660)

Ацетономічний синдром – це коли в організмі дитини підвищується ацетон. Досить часте явище у дітей і шалено рідкісне у дорослих. Чому він підвищується? Коли з'являються перші дзвіночки? І як його прибрати з організму? Поговоримо про це в статті.
// 18.09.2018
<a href='/Info/?id=94628' >Що робити при блювоті у дитини: 4 важливих поради від доктора Комаровського</a>

Що робити при блювоті у дитини: 4 важливих поради від доктора Комаровського (переглядів: 194)

Блювота у дитини може бути ознакою багатьох захворювань та інфекцій, тому головне знати ознаки, коли дитину терміново необхідно показати лікарю. Що потрібно робити при блювоті у дитини, розповів доктор Комаровський.