rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
// 08.11.2016

Імунітет дитини в дитячому садочку: як бути здоровими?

Імунітет дитини в дитячому садочку: як бути здоровими? Напевно чи не кожна мама зустрічалася із таким "прекрасним" періодом: малюк починає відвідувати садочок і починаються постійні нежиті-бронхіти-кашлі-запалення і т.д. Такий неприємний момент присутній, але що варто знати батькам аби зарадити хворобам та зміцнити імунітет дитини? - читайте далі.

Чи можна запобігти хворобам та уникнути їх взагалі - питання, що турбує всіх батьків.pic

Часті застуди та хвороби пов'язані в першу чергу зі зміною способу життя дитини, а також із новими інфекціями та вірусами, котрі "живуть" у новому колективі. Також захворювання можуть бути пов'язані із психоемоційним станом дитини під час адаптації до дитячого садочку. Чимало сил витрачається саме на звикання, а от на боротьбу із хворобою - ні. Тому імунітет і знижується.

У більшості випадків, якщо упродовж півроку у групі не з'являється нові дітки - то всі малюки "обмінюються" вірусами і, як правило, перехворівши - виробляють імунітет та перестають хворіти.pic

Зовсім не йти до садочку

Багато батьків, яких замучили часті захворювання дитини, просто перестають водити її в дитячий садок. Але це не завжди правильне рішення, оскільки в майбутньому, прийшовши до школи, дитина також буде хворіти. Безумовно, в 6 або 7 років захворювання будуть не такими тривалими і важкими, як в 3 роки, так як першокласник уже має більш зміцнілий імунітет.

Для того, щоб організм і імунна система дитини відновилися, після хвороби має пройти якийсь час. Але, на жаль не у всіх батьків є можливість посидіти із дитиною декілька зайвих днів вдома, і відразу після поліпшення знову йдуть до садку. І тут знову ж ті самі "граблі" - дитина знову хворіє.pic

Самолікування імуномодуляторами не завжди кращий варіант, краще все-таки звернутися до фахівця. У більшості випадків, таке самолікування не приносить ніякого ефекту, а може навіть погіршити ситуацію. Чимало препаратів для зміцнення імунітету можна приймати тільки через декілька тижнів після перенесеної хвороби і лише за призначенням лікаря.

Загартовування

Не варто забувати і про нього, адже левова частина здорового життя залежить від нього. Правильний режим дня, здорова та вітамінна їжа, загартовування - один із шляхів до здорового майбуття. Особиста гігієна та постійне миття рук із милом після відвідування туалету, після вулиці і перед їжею - обов'язкові ритуали.Крім цього під час спалаху захворюваності в осінньо-зимовий період необхідно звести до мінімуму перебування дитини в місцях скупчення людей.pic

Зовсім не хворіти на жаль ми не можемо, проте турбуючись про себе та своїх малюків і виконуючи елементарні правила - ми зможемо бути здоровішими!

Олена Демчук
переглядів: 1463

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 15.06.2018
<a href='/Info/?id=91662' >"Вишні черешні розвиваються" - скільки і як споживати? [ПОРАДИ ДІЄТОЛОГА]</a>

"Вишні черешні розвиваються" - скільки і як споживати? [ПОРАДИ ДІЄТОЛОГА] (переглядів: 365)

Сезон літніх ягід у розпалі і насолоджуватися можна на повну. Але ось цей "ягідний відрив" може не тільки наситити оганізм вітамніами. але й нашкодити здоров"ю. То ж скільки і як вживати вишень черешень - читайте далі.
// 12.06.2018
<a href='/Info/?id=91568' >Діти у зачинених авто - смертельна небезпека для життя</a>

Діти у зачинених авто - смертельна небезпека для життя (переглядів: 242)

"Ну хіба декілька хвилин щось змінить? Нехай посидить у авто, не буду в магазин тягнути із собою..." Скільки разів ви, чи можливо ваші знайомі могли бачити таку ситуацію, коли дитина сама у машині, а батьки на хвильку відбігли. Ніби ж нічого страшного, але якщо хвилька затягнеться, а коли не стане повітря, а коли...? Чому категорично не варто залишати малюків у авто - читайте далі.
// 25.05.2018
<a href='/Info/?id=83562' >Комарі і ми: як убезпечити малюків та себе від "кусючої" проблеми?</a>

Комарі і ми: як убезпечити малюків та себе від "кусючої" проблеми? (переглядів: 1377)

Літо, сонце, відпочинок...комарі! Ось так враз приємності перетворюються на незручності. Червоні сліди, свербіж, ранки, а іноді і жахливіші наслідки. Як зменшити кількість або ж і уникнути взагалі та не зіпсувати відпочинок всій родині - читайте у нашому матеріалі.
// 21.05.2018
<a href='/Info/?id=90911' >Пити чи не пити: розвінчання міфів про вживання води</a>

Пити чи не пити: розвінчання міфів про вживання води (переглядів: 2584)

Пий склянку води зранку, не пий під час їжі, зачекай 30 хвилин і пий...Ох, ці настанови...Про одні ми знаємо чимало, а інші неначе "ОБС" - одна бабця сказала. Та нещодавно натрапила на цікаву статтю, що розвінчує основний міф - пиття під час прийому їжі. Залюбки повідаю його вами!