rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
// 14.01.2018

Імунітет дитини в дитячому садочку: як бути здоровими?

Імунітет дитини в дитячому садочку: як бути здоровими? Напевно чи не кожна мама зустрічалася із таким "прекрасним" періодом: малюк починає відвідувати садочок і починаються постійні нежиті-бронхіти-кашлі-запалення і т.д. Такий неприємний момент присутній, але що варто знати батькам аби зарадити хворобам та зміцнити імунітет дитини? - читайте далі.

Чи можна запобігти хворобам та уникнути їх взагалі - питання, що турбує всіх батьків.pic

Часті застуди та хвороби пов'язані в першу чергу зі зміною способу життя дитини, а також із новими інфекціями та вірусами, котрі "живуть" у новому колективі. Також захворювання можуть бути пов'язані із психоемоційним станом дитини під час адаптації до дитячого садочку. Чимало сил витрачається саме на звикання, а от на боротьбу із хворобою - ні. Тому імунітет і знижується.

У більшості випадків, якщо упродовж півроку у групі не з'являється нові дітки - то всі малюки "обмінюються" вірусами і, як правило, перехворівши - виробляють імунітет та перестають хворіти.pic

Зовсім не йти до садочку

Багато батьків, яких замучили часті захворювання дитини, просто перестають водити її в дитячий садок. Але це не завжди правильне рішення, оскільки в майбутньому, прийшовши до школи, дитина також буде хворіти. Безумовно, в 6 або 7 років захворювання будуть не такими тривалими і важкими, як в 3 роки, так як першокласник уже має більш зміцнілий імунітет.

Для того, щоб організм і імунна система дитини відновилися, після хвороби має пройти якийсь час. Але, на жаль не у всіх батьків є можливість посидіти із дитиною декілька зайвих днів вдома, і відразу після поліпшення знову йдуть до садку. І тут знову ж ті самі "граблі" - дитина знову хворіє.pic

Самолікування імуномодуляторами не завжди кращий варіант, краще все-таки звернутися до фахівця. У більшості випадків, таке самолікування не приносить ніякого ефекту, а може навіть погіршити ситуацію. Чимало препаратів для зміцнення імунітету можна приймати тільки через декілька тижнів після перенесеної хвороби і лише за призначенням лікаря.

Загартовування

Не варто забувати і про нього, адже левова частина здорового життя залежить від нього. Правильний режим дня, здорова та вітамінна їжа, загартовування - один із шляхів до здорового майбуття. Особиста гігієна та постійне миття рук із милом після відвідування туалету, після вулиці і перед їжею - обов'язкові ритуали.Крім цього під час спалаху захворюваності в осінньо-зимовий період необхідно звести до мінімуму перебування дитини в місцях скупчення людей.pic

Зовсім не хворіти на жаль ми не можемо, проте турбуючись про себе та своїх малюків і виконуючи елементарні правила - ми зможемо бути здоровішими!

Олена Демчук
переглядів: 1455

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 22.01.2018
<a href='/Info/?id=88578' >Як літати з дитиною?</a>

Як літати з дитиною? (переглядів: 139)

Довгий переліт з дитиною — випробування не стільки для батьків, скільки для оточуючих: немовлята не завжди добре переносять зліт і посадку та можуть бути досить шумними під час польоту. Xи є медичні протипоказання до авіаподорожей, про що потрібно потурбуватися наперед, і що варто взяти з собою в салон.
// 15.01.2018
<a href='/Info/?id=88345' >Що обов'язково треба знати про кір? [ІНФОГРАФІКА]</a>

Що обов'язково треба знати про кір? [ІНФОГРАФІКА] (переглядів: 471)

Спалах кору - одного із найбільш заразних захворювань відомих у світі, нині фіксується в Україні. І, на жаль, 9 з 10 неімунізованих людей, що контактують із хворим, будуть заражені. Сьогодні існує високий ризик захворювання на кір серед дітей, які не отримали щеплення. Підлітки та дорослі, які раніше не хворіли на кір і не робили щеплення, також залишаються вразливими до захворювання. У дорослих кір зазвичай має набагато тяжчий перебіг.
// 13.01.2018
<a href='/Info/?id=80546' >Діти і вода: чому та скільки варто пити молодшому поколінню?</a>

Діти і вода: чому та скільки варто пити молодшому поколінню? (переглядів: 1982)

Вода - це життя. І тому свідчення людський організм, котрий на 70-80% складається із Н2О. Плазма крові складається на 93% з води і всього на 7% з білків і ліпідів. М'язи на 75%. кістки - майже 20%, легені, серце, нирки - 80%, шкіра та печінка - 70%. Та що там говорити - наш мозок на 90%! складається із води. Якщо дорослі ще більш-менш знають про користь води, то малюкам варто неодноразово наголосити та потурбуватися про достатню кількість випитої води. Скільки, якої і коли - читайте далі.
// 12.01.2018
<a href='/Info/?id=88243' >Безпека і здоров'я дитини в зимовий період</a>

Безпека і здоров'я дитини в зимовий період (переглядів: 282)

Чи буде зима морозною, сніжною, вітряною або мокрою, в цю пору року ви повинні приділяти особливу увагу здоров'ю і безпеці свого малюка. Про те, як уникнути переохолодження та убезпечити чадо від інших зимових небезпек, розповідають педіатри.