Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 21.10.2016

теги: Рівненщина, зайнятість, служба

На Рівненщині реформують службу зайнятості

На Рівненщині реформують службу зайнятості У результаті будуть скорочені працівники, які займаються адміністративною та господарською роботою. Їх кількість зменшиться на 40%.

Водночас буде збільшено кількість персоналу, який буде безпосередньо надавати послуги населенню та роботодавцям. Про це заявив виконуючий обов’язки Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко під час робочої поїздки на Рівненську область.

«Реформування служби зайнятості дозволить покращити якість послуг, які вона надає населенню та роботодавцям. В першу чергу ми намагаємося скоротити адміністративний персонал. Усі вивільнені працівники пройдуть перенавчання та в подальшому вони надаватимуть послуги населенню. У результаті ми очікуємо покращення наших сервісів, що впливає на ринок праці», - розповів Валерій Ярошенко.

Також центри зайнятості втратять статус юридичних осіб, замість них будуть створені філії. У результаті базові центри будуть розвантажені з точки зору документообігу та зможуть сфокусуватись на наданні послуг населенню та роботодавцям. «Рівненська служба зайнятості має достатню базу для перекваліфікації тих, хто звернувся до центрів вперше та безробітних. У першу чергу, це перенавчання на робітничі спеціальності. Такі професії є найбільш затребувані на ринку праці. Це важливо, що служба надає таку послугу. Тому ми хочемо, аби ця система була збережена», - підкреслив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Керівник Державної служби зайнятості позитивно відзначив роботу Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ. За його словами, заклад – один з найкращих в Україні. Адже тут перенавчають безробітних за 10 робітничими професіями.

pic

переглядів: 1402

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 21.09.2018
<a href='/Info/?id=94706' >На Рівненщині будинок культури перевтілять у сучасну школу</a>

На Рівненщині будинок культури перевтілять у сучасну школу (переглядів: 57)

Будинок культури у Жобрині Рівненського району довгі роки не функціонував. Збудоване у 90-х роках приміщення на сьогодні занедбане та в аварійному стані. Тому будівлю вирішили реанімувати та переобладнати під навчальний заклад.
// 21.09.2018
<a href='/Info/?id=94698' >На Сарненщині знайшли вибухонебезпечні предмети [ФОТО]</a>

На Сарненщині знайшли вибухонебезпечні предмети [ФОТО] (переглядів: 93)

Піротехніки ДСНС знищили два вибухонебезпечних предмети.
// 21.09.2018
<a href='/Info/?id=94697' >Всеукраїнський туристичний форум відбудеться на Рівненщині </a>

Всеукраїнський туристичний форум відбудеться на Рівненщині (переглядів: 120)

Туристичні експерти з’їдуться на Всеукраїнський форум «Патріотичні екскурсії Рівненщиною».
// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=94686' >Чи вплинув на ціну великий врожай яблук цьогоріч на Рівненщині? [ВІДЕО]</a>

Чи вплинув на ціну великий врожай яблук цьогоріч на Рівненщині? [ВІДЕО] (переглядів: 182)

Яблучний бум на Рівненщині. Цьогоріч в області рясно вродили ці фрукти. Фермери кажуть, цьому сприяли погодні умови. Однак, велика кількість ще не означає, що ціна на них зменшиться.