rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний / Програми /
// 17.10.2016

Поради, щодо приготування смачних млинців

Поради, щодо приготування смачних млинців Приготування млинців, справа нескладна і не потребує багато інгредієнтів. Тим більше, що існує стільки рецептів та варіації їх смаження. Однак, навіть такий, здавалося б, легкий процес, має свої секрети.

- Щоб млинці вийшли пишними, борошно потрібно просівати. Якщо борошно зберігалося на холоді, йому потрібно дати якийсь час постояти при кімнатній температурі.

- Тісто готують, вливаючи в борошно воду або молоко тонкою цівкою (а не всипаючи борошно в рідину). Тісто потрібно ретельно перемішувати, не допускаючи утворення грудочок.приготування смачних млинців

- У тісто для млинців в якості розпушувача можна додати трохи харчової соди з лимонною, оцтовою кислотою або кислим молоком, кефіром, кислими фруктовими соками. Соду розмішують до розчинення і відразу додають у тісто.

- Цукор і сіль в тісто для млинців краще додавати, попередньо розчинивши їх у воді в окремому посуді. Щоб крупиці цукру або солі, що не розчинилися, не попали в тісто, розчин потрібно процідити через марлю або дрібне сито.

- Якщо ви пересолили тісто, приготуйте ще одну його порцію без солі і змішайте з тим, що було пересолене.

Джерело

переглядів: 955

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 07.12.2017
<a href='/Info/?id=87367' >Кулінарний майстер-клас: готуємо разом салат з морепродуктами та шоколадний фондан. Випуск 4 [ВІДЕО]</a>

Кулінарний майстер-клас: готуємо разом салат з морепродуктами та шоколадний фондан. Випуск 4 [ВІДЕО] (переглядів: 636)


// 27.11.2017
<a href='/Info/?id=87097' >Кулінарний майстер-клас: готуємо разом салат з хамоном і Дор блю та апельсинове печиво. Випуск 3 [ВІДЕО]</a>

Кулінарний майстер-клас: готуємо разом салат з хамоном і Дор блю та апельсинове печиво. Випуск 3 [ВІДЕО] (переглядів: 432)


// 27.11.2017
<a href='/Info/?id=87096' >Кулінарний майстер-клас: готуємо разом бургери та грісіні. Випуск 2 [ВІДЕО]</a>

Кулінарний майстер-клас: готуємо разом бургери та грісіні. Випуск 2 [ВІДЕО] (переглядів: 566)


// 13.11.2017
<a href='/Info/?id=86703' >Кулінарний майстер-клас: готуємо разом соковитий стейк. Випуск 1 [ВІДЕО]</a>

Кулінарний майстер-клас: готуємо разом соковитий стейк. Випуск 1 [ВІДЕО] (переглядів: 538)