rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 10.10.2016

Маленькі гості на дорослому святі

Маленькі гості на дорослому святі Найчастіше дітей беруть, тому що їм хочеться побувати на святі, а батьки не мають можливості залишити своє чадо з кимось із близьких. Однак дитині можна відвести в церемонії і самому торжестві окрему роль. Є маса варіантів, як задіяти дитину в весіллі, щоб їй було цікаво, а молодим радісно.

Участь дітей у викупі. Дитина шкільного віку цілком може провести нескладний конкурс. Вона буде із задоволенням брати участь, спостерігати за стараннями нареченого. Якщо це дитина з боку нареченого, його можна задіяти в змагальних конкурсах.Дітлахи із задоволенням будуть прикрашати під'їзд, вішати кулі і плакати. Звичайно, краще, щоб в цей час за ними хтось спостерігав. Маленькі гості можуть взяти участь і в самій реєстрації. Немає нічого милішого маленької дівчинки в білому, яка несе шлейф нареченої або обсипає доріжку пелюстками троянд, підносить подушечку з кільцями. Якщо покласти на дитину цю місію, він відчує себе дуже важливим гостем. Діти можуть брати участь і в фотосесії. Вони будуть раді такій участі. Можна підготувати заздалегідь для них реквізит: льодяники, сердечка, маски, парасольки, літери. Діти можуть виступати як учасники банкетної програми. Напевно знайдуться такі талановиті дітлахи, які можуть заспівати зворушливу пісню, станцювати або прочитати гарний вірш, а привітання від дитини з весіллям завжди звучить щиро.

pic


pic


pic

pic


pic


pic

pic


pic


pic
Прикмети вже давно перестали грати важливу роль в нашому житті. У питанні запрошення дітей молоді рідко звертаються до прикмет. Це питання етики і доречності. Але навіть самі прикмети не обіцяють молодятам нічого поганого: діти на весіллі - це завжди до щасливого і довгого сімейного життя. Раніше на Русі дітей не брали на весілля. Це не було пов'язано з прикметами, просто весілля вважалася дорослим святом, де алкоголь тече рікою і цілком можуть прозвучати непристойні частівки. Якщо ви вирішили, що весілля має бути без дітей, про це потрібно повідомити завчасно і проявити тактовність. Наприклад, пояснити, що ви не передбачили програму і меню для дітей, що маленьким гостям буде нудно, а їх батькам буде важко розслабитися. Зазвичай батьки прекрасно розуміють всі труднощі, з якими можна зіткнутися, і не ображаються.

pic


pic


pic

pic


pic


pic

pic


pic


pic
Руслана Онищук
переглядів: 1525

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>



Інші публікації у розділі:

// 19.06.2018
<a href='/Info/?id=91748' >5 неймовірних весільних традицій світу</a>

5 неймовірних весільних традицій світу (переглядів: 141)

Земна куля населена тисячами різних народів, які відрізняються між собою не лише кольором шкіри, мовою, але й віковою історією та своєрідною культурою. Кожне святкування проводиться за різними обрядами, а найцікавіші з них припадають на весілля. Пропонуємо разом розглянути традиції, яким сумлінно має коритись наречена перед або під час весілля.
// 14.06.2018
<a href='/Info/?id=91554' >Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 2]</a>

Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 2] (переглядів: 190)

А що ж таке вінчання сьогодні – данина традиціям, моді чи поклик душі? Давайте розберемося!
// 13.06.2018
<a href='/Info/?id=91552' >Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 1]</a>

Вінчання: потреба чи традиція? [ЧАСТИНА 1] (переглядів: 200)

Ще століття тому без вінчання неможливо було уявити практично жодного весілля. Потім був період, коли цей обряд вважався неактуальним, тому молодята лише розписувались у РАЦСі.
// 17.05.2018
<a href='/Info/?id=90815' >10 весільних традицій, про які вже можна ЗАБУТИ</a>

10 весільних традицій, про які вже можна ЗАБУТИ (переглядів: 615)

Ви вважаєте себе традиційною нареченою? Навіть якщо так, то можна побитись об заклад, що вам припаде до душі хоча б одне оновлення для вашої весільної церемонії. Є декілька способів модернізації святкування, які піднімуть ваше весілля на новий рівень.