rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Медіа школа /
// 07.10.2016

Дев'ятий урок для шкільних директорів!

Дев'ятий урок для шкільних директорів! Рівненський міський палац дітей та молоді, та народний молодіжний театр "Від Ліхтаря" запрошує директорів шкіл міста Рівного на виставу, написану за творами вихованців театру - "9 урок".

"Кожен з нас розкривав свої проблеми та намагався достукатися до суспільства, тому що ми підняли одні із найважливіших проблем. Таким чином ми намагаємося знайти їх вирішення" — розповідає Ольга, вихованка театру.

Після успішної прем'єри в рамках благодійного марафону "З вірою в майбутнє" у травні, на якій була присутня і директор ПДМ, вистава почала набирати популярності. У червні місяці її було зіграно для заступника міського голови Рівного- Галини Кульчинської.

Відмітивши актуальність висвітлених проблем, що порушуються у виставі : по 8 уроків кожного дня, некомфортна шкільна форма, придушення унікальності учня зі сторони учителів, стосунки з однолітками, комплекси, Галина Кульчинська вирішила залучити до обов'язкового перегляду вистави шкільних директорів, аби ті на власні очі побачили чим живе сучасний підліток і з середини поглянули на їхні проблеми.

Показ вистави планується на найближчі числа жовтня , тож вихованці активно готуються і сподіваються бути почутими.

picpic

Ми наголошуємо, що інформаційна кампанія «Дитяча школа медіа грамотності» проводиться Об’єднанням «Агентство «Рівнеінформ». В рамках проекту «Підтримка діалогової та медійної компетенції як шлях до порозуміння в українському суспільстві та поза його межами», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

pic

Олександра Кинали
переглядів: 1282

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 05.11.2016
<a href='/Info/?id=73977' >Черлідинг?Ти про що взагалі?Дитяча забавка...</a>

Черлідинг?Ти про що взагалі?Дитяча забавка... (переглядів: 2160)

Більшість думає, що черлідинг- це просто танці з помпонами, інша частина людей взагалі не знає, що це таке. Саме тому ми вирішили дізнатися що ж таке черлідинг та як він розвинений у Рівному.
// 01.11.2016
<a href='/Info/?id=73795' >НВК№14 виповнилося 5 років!</a>

НВК№14 виповнилося 5 років! (переглядів: 1317)

Сьогодні, 1 листопада, одна із рівненських шкіл святкує свій маленький ювілей.
// 29.10.2016
<a href='/Info/?id=73633' >Ламаємо стереотипи!</a>

Ламаємо стереотипи! (переглядів: 1200)

21 жовтня в Сп.Ш 15 провели традиційний конкурс Рівнянка 2К16.

Конкурс спрямованний на розкриття талантів і формування особистості у дівчат.
// 27.09.2016
<a href='/Info/?id=72180' >Генію української літератури виповнюється 160 років</a>

Генію української літератури виповнюється 160 років (переглядів: 1158)

Пройшло вже 160 років від дня народження великого українського поета, письменника, фольклориста та просто патріота України Івана Франка.