rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 03.05.2018

Як знизити артеріальний тиск без ліків

Як знизити артеріальний тиск без ліків Серцево-судинні захворювання є основною причиною смертності та інвалідності населення. При цьому найчастіше діагностується артеріальна гіпертонія, що характеризується хронічно високими показниками тиску. При цьому, це зазвичай уже ускладнення іншої, не менш серйозної хвороби.

Гіпертонія призводить до розладів у роботі чи не всіх систем організму. Але найсерйознішим ускладненням є гіпертонічний криз, що може спровокувати інфаркт чи інсульт. Тому треба знати способи, що допоможуть знизити артеріальний тиск швидко.

Акупунктурні точки

Натискайте на умовну лінію, що йде від поглиблення під мочкою вуха і до ключиці. Вона має бути практично вертикальною. Отже, прикладіть вказівний палець в поглиблення під мочкою, потім натисніть і проведіть по лінії, зупинившись на середині ключиці.

Журавлиновий сік

Для того, щоб повпливати на тиск, не потрібно пити сік літрами. Достатньо розвести в 100 мл соку таку ж кількість меду. Цю суміш варто вживати тричі на день по маленькій ложечці.

Масаж

Для того, аби втихомирити артеріальний тиск, можна плавними повільними рухами масажувати шию. При цьому найбільше уваги приділяйте області потилиці.

Оцтовий компрес

Візьміть дві шматки тканини і змочіть їх в яблучному або звичайному столовому оцті. Потім злегка відтиснувши, прикладіть до п'ят на 7-10 хвилин. Через півгодини можна виміряти тиск, якщо його показники не зменшилися, процедуру варто повторити.

переглядів: 2148

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 08.11.2018
<a href='/Info/?id=96057' >Рецепт настоянки з каштана для профілактики варикозу</a>

Рецепт настоянки з каштана для профілактики варикозу (переглядів: 170)

Кінський каштан визнаний навіть традиційною медициною, його екстракт додається в різні препарати, що володіють протизапальними і венопротекторною властивостями. У народній медицині найбільш цілющими вважаються плоди кінського каштана. Вони застосовуються для лікування всіляких захворювань. Знахарі кажуть, що ці плоди мають особливу енергетику і рекомендують постійно тримати в кишенях одягу парочку каштанів.
// 08.11.2018
<a href='/Info/?id=96040' >Чищення печінки в домашніх умовах</a>

Чищення печінки в домашніх умовах (переглядів: 615)

Тяжкість після прийняття їжі, біль в боці, слабкість, задишка? Пора чистити печінку! Робити це найкраще відразу після збору врожаю, так як в буряках в цей час міститься максимальна кількість корисних речовин.
// 26.10.2018
<a href='/Info/?id=95683' >Дієві способи зміцнення судин </a>

Дієві способи зміцнення судин (переглядів: 3544)

У деяких людей причина постійних запаморочень, загальної слабкості організму, зниженого тиску, тромбозу, появи холестеринових бляшок у кровоносних судинах, варикозу кінцівок або синців криється в одному. Але вони, так і не з'ясувавши цієї причини, намагаються лікувати кожну проблему окремо.В результаті лікування проходить безрезультатно. А все тому, що перераховані симптоми є наслідком однієї причини - слабких кровоносних судин.
// 21.10.2018
<a href='/Info/?id=95527' >Парити ноги:користь і протипокази</a>

Парити ноги:користь і протипокази (переглядів: 1135)

Народна медицина багата на методи, що застосовуються при застудних захворюваннях. Найпоширенішим є спосіб парити ноги в гарячій воді. Однак, як стверджують медики, подібна процедура може бути дуже небезпечною для здоров'я. Отже, слід розібратися в яких випадках парити ноги корисно, а в яких - категорично заборонено.