rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 28.09.2016

До завершення конкурсу "Будуємо Рівне" залишилися лічені дні

До завершення конкурсу "Будуємо Рівне" залишилися лічені дні Якщо у Вашої дитини умілі ручки і багата уява, вона захоплюється графічним моделюванням, цікавиться технікою або любить будувати цілі містечка з конструкторів, тоді поспішіть взяти участь у фотоконкурсі «Будуємо Рівне».

До 30 вересня 2016р. надсилайте дитячі роботи (фото, відео та малюнки) на сайт rivne1.tv у спецпроект Профі Буд та отримайте 1000 грн. на придбання розвиваючих іграшок від генерального партнера фотоконкурсу ЖК «Театральний».

Переможців буде визначено за найбільшою кількістю УНІКАЛЬНИХ КОМЕНТАТОРІВ!

Довідково: Будівництво ЖК Театральний розпочалось з облаштування будівельного майданчика. Для спокою мешканців прилеглих будинків було застосовано метод безшумного вдавлювання паль, адже в умовах щільної міської забудови або при сусідстві будівельного майданчика з муніципальними об'єктами застосування забивного занурення попросту неприпустимо. Такий спосіб монтажу вертикальних елементів фундаменту гарантує цілісність як монтованих, так і сусідніх опор. Після ретельних геодезичних досліджень було прийнято рішення обрати палі довжиною 14 метрів, 9-ого навантаження, адже ця місцевість має нестабільну основу ґрунту.

ЖК «Тетральний» - будь завжди в центрі.

НАДІСЛАТИ РОБОТУ

переглядів: 1321

<< попередній матеріал    список   Інші публікації у розділі:

// 16.09.2016
<a href='/Info/?id=71640' >Деталі фотоконкурсу "Будуємо Рівне" [ВІДЕО]</a>

Деталі фотоконкурсу "Будуємо Рівне" [ВІДЕО] (переглядів: 1514)

А ти хочеш отримати у подарунок 1000 гривень?
// 12.09.2016
<a href='/Info/?id=71520' >«Будуємо Рівне»: фотоконкурс для майбутніх будівельників триває!</a>

«Будуємо Рівне»: фотоконкурс для майбутніх будівельників триває! (переглядів: 1425)

Ваше малятко має чудову просторову уяву? А конструктор – улюблена іграшка вашої дитини? Тоді запрошуємо Вас взяти участь у проекті «Будуємо Рівне».
// 01.09.2016
<a href='/Info/?id=70835' >Спецпроект «Профі Буд» продовжує фотоконкурс «Будуємо Рівне» </a>

Спецпроект «Профі Буд» продовжує фотоконкурс «Будуємо Рівне» (переглядів: 1373)

Спецпроект «Профі Буд» продовжує фотоконкурс «Будуємо Рівне» з новим генеральним партнером ЖК «Театральний»! Отож, якщо ваша дитина будує містечка з конструктора, картону, пластиліну чи можливо на комп’ютері – тоді запрошуємо Вас взяти участь у проекті «Будуємо Рівне».
// 14.07.2016
<a href='/Info/?id=68586' >Фотоконкурс «Будуємо Рівне» продовжено!</a>

Фотоконкурс «Будуємо Рівне» продовжено! (переглядів: 1167)

Ваше малятко має чудову просторову уяву? А конструктор – улюблена іграшка вашої дитини, тоді поділіться фото-роботами Вашого майбутнього будівельника!