rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 14.09.2018

теги: Рівне 1, день ангела, 14 вересня

Які жінки відзначають свій день Ангела 14 вересня?

 Які жінки відзначають свій день Ангела 14 вересня?
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
14 вересня свій день Ангела відзначають дівчата та жінки з такими прекрасними іменами як Марфа, Наталія та Тетяна. Кожне ім'я має своє значення і вплив на людину, яка його носить та її характер.

Марфа

Покровителькою імені є Свята мучениця Марфа Перська. На Київській Русі ім'я вважалося дуже поширеним. Був час, коли в селах воно займало перше місце по своїй поширеності. Однак в даний час воно забуто.

З давніх-давен вважалося, що дівчина, що носить ім'я Марфа, простодушна і мила. Їй не властиві хитрість і злість, вона приємна і легка в спілкуванні. Добродушна, готова прийти на допомогу, доброзичлива і невимоглива - такою є дівчина, що носить ім'я Марфа.

Наталія

Дівчина з ім'ям Наталія заміж виходить рано, при виборі майбутнього чоловіка не відчуває великих коливань. Сімейне життя Наталії зігріте її життєрадісністю. Наталя любить подорожувати, завзята туристка. Наталя знає собі ціну і, як всі самолюбні люди, дуже потребує похвали - вона підвищує її енергію. А навіть саме дріб'язкове зауваження буквально вбиває. Наталії наділені аналітичним розумом та здібностями.

Вдалий шлюб з Володимиром, Борисом, Олександром, Андрієм, Олегом, Юрієм. Невдалий - зі Степаном, Григорієм, Владиславом. Це ім'я пасує Рибам, Левам, Тельцям, Козерогам, Водоліям. Не варто називати так Раків, Дів, Скорпіонів.

Тетяна

Тетяна відрізняється своєю емоційністю і одночасно умінням постояти за себе, принциповістю, проте, її принципи можуть змінюватися в залежності від настрою. Досить вперта і владна, знає, чого хоче, не любить заперечень у свій бік і завжди постарається наполягти на своєму. Добре впорається з будь-яким завданням. Будучи нерідко сама керівником, має звичку жорстко критикувати підлеглих, ставити їх на місце.

У сімейному житті нерідко буває нещаслива, тому що прагне керувати чоловіком і одночасно хоче, щоб поряд з нею знаходився сильний, мужній чоловік. З віком у характері цих жінок з'являється більше терпимості, що сприятливо позначається і на сімейних відносинах. Не виносить одноманітності; її пристрасть - далекі поїздки, подорожі.

Привітання з днем Ангела

Ангел вдома в тебе був,

Тож молитву твою чув,

І на твої іменини,

Вже дарує щохвилини:

Пуд здоров’я і пуд віри,

Кілограмів сто надії,

Фунтів тисячі любові,

І кохання не на слові,

А каратів так відерце,

Радості у Ваше серце,

Ну і ще букет удачі,

І добра у Вашу вдачу!

переглядів: 2209

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 23.09.2018
<a href='/Info/?id=85279' >Осіннє рівнодення 2018: прикмети і ритуали дня</a>

Осіннє рівнодення 2018: прикмети і ритуали дня (переглядів: 2186)

Сьогодні день осіннього рівнодення 23 вересня 2018 року: літо зустрічається із зимою
// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=71873' >21 вересня - Друга Пречиста: історія свята та прикмети цього дня</a>

21 вересня - Друга Пречиста: історія свята та прикмети цього дня (переглядів: 5066)

21 вересня Православна церква відзначає одне з 12 головних церковних свят - Різдво Пресвятої Богородиці або як його ще називають - Друга Пречиста. А у народі існує ще така назва як "осенина", бо вважається, що з цього дня осінь наступає.
// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=71846' > Хто з чоловіків відзначає День Ангела 20 вересня?</a>

Хто з чоловіків відзначає День Ангела 20 вересня? (переглядів: 1885)

Кожна людина має свого Ангела- охоронця, який завжди біля нас. А сьогодні, 20 вересня, свій День Ангела відзначають чоловіки з такими іменами: Олександр, Андрій, Василь, Григорій, Євгеній, Микола, Петро та Степан. Що ж означають всі ці імена?
// 19.09.2018
<a href='/Info/?id=85176' >Михайлове Чудо: що не можна робити сьогодні та прикмети свята</a>

Михайлове Чудо: що не можна робити сьогодні та прикмети свята (переглядів: 9846)

19 вересня всі християни світу святкують Михайлове Чудо.