rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 02.07.2018

теги: мобільний телефон, Рівне, зарядка, лимони, акумулятор

Чи можливо зарядити телефон без зарядки? [ПОРАДИ]

Чи можливо зарядити телефон без зарядки? [ПОРАДИ]
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
А чи звертали ви увагу, що сучасні люди можуть без води прожити три дні, а без мобільного телефону важко і годинку протриматись. А що ж робити, коли телефон розрядився, а поблизу нема ні розетки, ні зарядного пристрою. Читай далі і дізнавайся як зарядити телефон без зарядного пристрою, а за допомогою лимонів.

На перший погляд здається, що знайти зарядку легко: можна позичити у колеги, зарядити через USB-кабель від ПК, отримати дану послугу за окрему плату, чи ж бо навіть купити нову зарядку або додаткову батарею. Виходів є безліч, але ж не завжди поряд розетка і ти в оточенні людей.

Давай, уявимо, що ти в лісі, загубився і тобі потрібно терміново комусь зателефонувати і повідомити про це, а телефон як завжди у такий момент на нулі.pic

Що ж робити? Ось декілька способів:

1. Щоб трішки зарядити акумулятор нагрій його на сонці або на гарячому ножі, пропраює у такому випадку 2-4 хвилини. Головне: не перегріти.

2. Якщо перший варіант не підходить, спробуй трішки струснути батарею, можна навіть вдарити об землю.

3. За допомогою цвяха зробіть невеличку дірку у корпусі акумулятора і киньте його в воду. Як результат хімічної реакції виділиться енергія, її вистачить на один дзвінок.

4. Ну і останній, якщо вже зовсім нічого не виходить і у тебе нема виходу, тобі доведеться вбити цвях у батарею. Це допоможе зробити тобі хоча б декілька дзвінків.

Проте такі варіанти варто використовувати у крайньому випадку. Бо бувають, дійсно, такі ситуації, коли ти у людному місці, але зарядити телефон потрібно, часто це буває у поїзді.pic

Звичайно, можна заздалегідь придбати собі додатковий акумулятор і ні про що не думати, але ж якщо ти рідко кудись їздиш - ця покупка буде для тебе даремною.

Краще купити собі портативний зарядний пристрій. Вони бувають різні, одні працюють від сонячної батареї, інші від пальчикової батарейки.

При купівлі пристрою, що працює на сонячній батареї, варто звернути на один недолік - вночі не вийде зарядити мобільний телефон.

А зарядка від звичайної пальчикової батарейки користується популярністю у туристів. Невеликого розміру, а у інструкції з її використанням розбереться навіть "чайник".

Можна також зарядити за допомогою лимонів. У кожен лимон вставляємо цвях, з'єднуємо лимони між собою мідним шнуром, його кінець приєднуємо до батареї. Завдяки такому способу, кілограм лимонів зарядить ваш акумулятор приблизно на 3-4%.

Іванна Власюк
переглядів: 2171

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=94712' >Як стати популярним блогером в Instagram?</a>

Як стати популярним блогером в Instagram? (переглядів: 76)

Інстаграм - це соціальна мережа, яка дозволила багатьом експертам, талантам, та й просто домогосподаркам стати знаменитостями. Блогери - настільки масштабне явище нашого життя, що списати його з рахунків вже зовсім неможливо.
// 21.09.2018
<a href='/Info/?id=92565' >Жителі, яких країн є найбільш щасливими</a>

Жителі, яких країн є найбільш щасливими (переглядів: 596)

Щороку, Організація Об'єднаних Націй (ООН) оприлюднює World Happiness Report, в якому 156 країн розміщені в залежності від того, наскільки щасливими в них відчувають себе люди.
// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=94675' >10 навичок, які будуть цінуватися на ринку праці в майбутньому</a>

10 навичок, які будуть цінуватися на ринку праці в майбутньому (переглядів: 253)

З розвитком технологій ринок праці також не стоїть на місці, розвиваючись стрімкими темпами. Деякі професії вже знаходяться на межі вимирання, тоді як про деякі нові - не всі навіть чули.
// 11.09.2018
<a href='/Info/?id=94391' >5 міфів про електрокари: правда чи вигадка</a>

5 міфів про електрокари: правда чи вигадка (переглядів: 162)

Сьогодні багато хто обговорює тему електромобілів. За деякими твердженнями ці машини далекі від практичності і зручності простих авто. У наших умовах електрокари залишаються фішкою людей, які піклуються про природу і хочуть підкреслити свою унікальність.