rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 02.07.2018

теги: мобільний телефон, Рівне, зарядка, лимони, акумулятор

Чи можливо зарядити телефон без зарядки? [ПОРАДИ]

Чи можливо зарядити телефон без зарядки? [ПОРАДИ]
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
А чи звертали ви увагу, що сучасні люди можуть без води прожити три дні, а без мобільного телефону важко і годинку протриматись. А що ж робити, коли телефон розрядився, а поблизу нема ні розетки, ні зарядного пристрою. Читай далі і дізнавайся як зарядити телефон без зарядного пристрою, а за допомогою лимонів.

На перший погляд здається, що знайти зарядку легко: можна позичити у колеги, зарядити через USB-кабель від ПК, отримати дану послугу за окрему плату, чи ж бо навіть купити нову зарядку або додаткову батарею. Виходів є безліч, але ж не завжди поряд розетка і ти в оточенні людей.

Давай, уявимо, що ти в лісі, загубився і тобі потрібно терміново комусь зателефонувати і повідомити про це, а телефон як завжди у такий момент на нулі.pic

Що ж робити? Ось декілька способів:

1. Щоб трішки зарядити акумулятор нагрій його на сонці або на гарячому ножі, пропраює у такому випадку 2-4 хвилини. Головне: не перегріти.

2. Якщо перший варіант не підходить, спробуй трішки струснути батарею, можна навіть вдарити об землю.

3. За допомогою цвяха зробіть невеличку дірку у корпусі акумулятора і киньте його в воду. Як результат хімічної реакції виділиться енергія, її вистачить на один дзвінок.

4. Ну і останній, якщо вже зовсім нічого не виходить і у тебе нема виходу, тобі доведеться вбити цвях у батарею. Це допоможе зробити тобі хоча б декілька дзвінків.

Проте такі варіанти варто використовувати у крайньому випадку. Бо бувають, дійсно, такі ситуації, коли ти у людному місці, але зарядити телефон потрібно, часто це буває у поїзді.pic

Звичайно, можна заздалегідь придбати собі додатковий акумулятор і ні про що не думати, але ж якщо ти рідко кудись їздиш - ця покупка буде для тебе даремною.

Краще купити собі портативний зарядний пристрій. Вони бувають різні, одні працюють від сонячної батареї, інші від пальчикової батарейки.

При купівлі пристрою, що працює на сонячній батареї, варто звернути на один недолік - вночі не вийде зарядити мобільний телефон.

А зарядка від звичайної пальчикової батарейки користується популярністю у туристів. Невеликого розміру, а у інструкції з її використанням розбереться навіть "чайник".

Можна також зарядити за допомогою лимонів. У кожен лимон вставляємо цвях, з'єднуємо лимони між собою мідним шнуром, його кінець приєднуємо до батареї. Завдяки такому способу, кілограм лимонів зарядить ваш акумулятор приблизно на 3-4%.

Іванна Власюк
переглядів: 1708

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 13.07.2018
<a href='/Info/?id=92565' >Жителі, яких країн є найбільш щасливими</a>

Жителі, яких країн є найбільш щасливими (переглядів: 243)

Щороку, Організація Об'єднаних Націй (ООН) оприлюднює World Happiness Report, в якому 156 країн розміщені в залежності від того, наскільки щасливими в них відчувають себе люди.
// 01.07.2018
<a href='/Info/?id=76584' >Винаходи українців, якими дорожить весь світ</a>

Винаходи українців, якими дорожить весь світ (переглядів: 1191)

Українці – багатогранна і талановита нація. Цей перелік є лише маленькою часткою нашого світового вкладу, але вже лише ним ми можемо впевнено пишатись! Рухаймося далі, та намагаймося робити все найкраще, що у наших силах.
// 30.06.2018
<a href='/Info/?id=76938' >Як друкувати не дивлячись на клавіатуру? </a>

Як друкувати не дивлячись на клавіатуру? (переглядів: 1084)

Відповідь проста - легко! Всього декілька порад, які обов'язково допоможуть Вам зробити перші кроки до такого не простого виду друку як "наосліп".
// 29.06.2018
<a href='/Info/?id=83268' >Який улюблений колір у всьому світі?</a>

Який улюблений колір у всьому світі? (переглядів: 2387)

Тисячі людей зі ста країн світу проголосували за свій улюблений колір. Опитування проводила британська компанія з виробництва паперу G.F. Smith.