rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
// 09.08.2017

Адаптація дитини у дитячому садочку: поради для батьків

Адаптація дитини у дитячому садочку: поради для батьків Перед початком відвідування дитиною дошкільного навчального закладу потрібно її привчати (планомірно) до нового життя та розпорядку дня. Якщо слідувати усім порадам, тоді ваш із малечею час буде використаний ефективно та на радість обом. І адаптація пройде непомітно.

1. Режим вдома = режим в садочку

Дізнайтеся графік прийому їжі, прогулянок, сну котрий буде у вашому ДНЗ, і поступово привчайте дитину.pic

2. Все розповідайте дитині

Докладно розкажіть дитині, що її очікує. що у садочку буде багато дітей (більше ніж вдома у мами, і т.д.). Налаштовуйте дитину на позитив, в жодному разі не лякайте чужими людьми, поганими відносинами і т.д. Тільки позитив та оптимізм.pic

3. Зацікавленість, інтерес, бажання

Дитина повинна хотіти йти до садку. мати власне таке бажання, а не примус від батьків. Пройдіться повз садок, коли дітки гуляють на вулиці, на ігрових майданчиках. І завжди повторюйте, що садочок не нудьга та примус - а задоволення, ігри, навчання та нові друзі.pic

4. Дитину завжди забирають з садка

Малюк повинен знати, що його завжди заберуть! В жодному випадку не лякайте тим, що не заберете її/його, якщо не будут слухатися, вередувати чи плакати. Таким чином можна нанести психологічну травму!

5. Самообслуговування в першу чергу

Навчіть дитинку самостійно одягатися, вмиватися, гігієні після туалету або ж прогулянки на вулиці. Нехай все не вдається відразу - проте чим більше старань, тим швидше прийде результат. І не сваріть, якщо відразу не буде вдаватися - вірте в дитину та підтримуйте її. Так ви виховаєте дитину самостійною та впевненою.pic

6. Фізичне і психічне здоров'я

Ваша дитина - найдорожча та найважливіша. Її комфорт найперш, і якщо психічний дискомфорт від відвідування ДНЗ надто великий - варто таки подумати про альтернативу. Так само і ситуація зі здоров'ям - можливо іноді варто потримати малечу вдома. Звичайно, якщо можливо.

7. Інформуйте вихователів про вподобання дитини

Звички, алергія, вподобання - про все повідомляйте вихователям та нянечкам. Це набагато полегшить життя і їм, і вам, і найперш вашому чаду. Дитина відчуватиме близькість, прив'язаність - і тим самим довірливі відносини не змусять на себе чекати.

Нехай відвідини садочку будуть для вашої сім'ї комфортними та незабутніми!

pic

Олена Демчук-Рибінська
переглядів: 2307

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 15.06.2018
<a href='/Info/?id=91662' >"Вишні черешні розвиваються" - скільки і як споживати? [ПОРАДИ ДІЄТОЛОГА]</a>

"Вишні черешні розвиваються" - скільки і як споживати? [ПОРАДИ ДІЄТОЛОГА] (переглядів: 373)

Сезон літніх ягід у розпалі і насолоджуватися можна на повну. Але ось цей "ягідний відрив" може не тільки наситити оганізм вітамніами. але й нашкодити здоров"ю. То ж скільки і як вживати вишень черешень - читайте далі.
// 12.06.2018
<a href='/Info/?id=91568' >Діти у зачинених авто - смертельна небезпека для життя</a>

Діти у зачинених авто - смертельна небезпека для життя (переглядів: 246)

"Ну хіба декілька хвилин щось змінить? Нехай посидить у авто, не буду в магазин тягнути із собою..." Скільки разів ви, чи можливо ваші знайомі могли бачити таку ситуацію, коли дитина сама у машині, а батьки на хвильку відбігли. Ніби ж нічого страшного, але якщо хвилька затягнеться, а коли не стане повітря, а коли...? Чому категорично не варто залишати малюків у авто - читайте далі.
// 25.05.2018
<a href='/Info/?id=83562' >Комарі і ми: як убезпечити малюків та себе від "кусючої" проблеми?</a>

Комарі і ми: як убезпечити малюків та себе від "кусючої" проблеми? (переглядів: 1381)

Літо, сонце, відпочинок...комарі! Ось так враз приємності перетворюються на незручності. Червоні сліди, свербіж, ранки, а іноді і жахливіші наслідки. Як зменшити кількість або ж і уникнути взагалі та не зіпсувати відпочинок всій родині - читайте у нашому матеріалі.
// 21.05.2018
<a href='/Info/?id=90911' >Пити чи не пити: розвінчання міфів про вживання води</a>

Пити чи не пити: розвінчання міфів про вживання води (переглядів: 2584)

Пий склянку води зранку, не пий під час їжі, зачекай 30 хвилин і пий...Ох, ці настанови...Про одні ми знаємо чимало, а інші неначе "ОБС" - одна бабця сказала. Та нещодавно натрапила на цікаву статтю, що розвінчує основний міф - пиття під час прийому їжі. Залюбки повідаю його вами!