rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
// 09.08.2017

Адаптація дитини у дитячому садочку: поради для батьків

Адаптація дитини у дитячому садочку: поради для батьків Перед початком відвідування дитиною дошкільного навчального закладу потрібно її привчати (планомірно) до нового життя та розпорядку дня. Якщо слідувати усім порадам, тоді ваш із малечею час буде використаний ефективно та на радість обом. І адаптація пройде непомітно.

1. Режим вдома = режим в садочку

Дізнайтеся графік прийому їжі, прогулянок, сну котрий буде у вашому ДНЗ, і поступово привчайте дитину.pic

2. Все розповідайте дитині

Докладно розкажіть дитині, що її очікує. що у садочку буде багато дітей (більше ніж вдома у мами, і т.д.). Налаштовуйте дитину на позитив, в жодному разі не лякайте чужими людьми, поганими відносинами і т.д. Тільки позитив та оптимізм.pic

3. Зацікавленість, інтерес, бажання

Дитина повинна хотіти йти до садку. мати власне таке бажання, а не примус від батьків. Пройдіться повз садок, коли дітки гуляють на вулиці, на ігрових майданчиках. І завжди повторюйте, що садочок не нудьга та примус - а задоволення, ігри, навчання та нові друзі.pic

4. Дитину завжди забирають з садка

Малюк повинен знати, що його завжди заберуть! В жодному випадку не лякайте тим, що не заберете її/його, якщо не будут слухатися, вередувати чи плакати. Таким чином можна нанести психологічну травму!

5. Самообслуговування в першу чергу

Навчіть дитинку самостійно одягатися, вмиватися, гігієні після туалету або ж прогулянки на вулиці. Нехай все не вдається відразу - проте чим більше старань, тим швидше прийде результат. І не сваріть, якщо відразу не буде вдаватися - вірте в дитину та підтримуйте її. Так ви виховаєте дитину самостійною та впевненою.pic

6. Фізичне і психічне здоров'я

Ваша дитина - найдорожча та найважливіша. Її комфорт найперш, і якщо психічний дискомфорт від відвідування ДНЗ надто великий - варто таки подумати про альтернативу. Так само і ситуація зі здоров'ям - можливо іноді варто потримати малечу вдома. Звичайно, якщо можливо.

7. Інформуйте вихователів про вподобання дитини

Звички, алергія, вподобання - про все повідомляйте вихователям та нянечкам. Це набагато полегшить життя і їм, і вам, і найперш вашому чаду. Дитина відчуватиме близькість, прив'язаність - і тим самим довірливі відносини не змусять на себе чекати.

Нехай відвідини садочку будуть для вашої сім'ї комфортними та незабутніми!

pic

Олена Демчук-Рибінська
переглядів: 2643

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 11.10.2018
<a href='/Info/?id=95278' >Як впливає вагітність на здоров'я жінки, або чому варто народжувати до 25 років?</a>

Як впливає вагітність на здоров'я жінки, або чому варто народжувати до 25 років? (переглядів: 897)

Коли ми чуємо про способи зміцнення жіночого здоров'я, то перше, що спадає на думку - це активний спосіб життя, правильне харчування, загартовування, але ніяк не народження дітей. Чи правда, що чим більше жінка народжує, тим здоровіше вона стає? Чи дійсно можна за допомогою вагітності запобігти навіть ризик захворювання на рак?
// 24.09.2018
<a href='/Info/?id=94782' >Особливості другого триместру вагітності: що можна, а що ні.</a>

Особливості другого триместру вагітності: що можна, а що ні. (переглядів: 545)

У другому триместрі вагітності в зв'язку з активним ростом плоду і початком функціонування його органів (нирок, кишечника, печінки, нервової системи) енергетичні потреби малюка наростають, відповідно зростають і енергетичні потреби організму вагітної жінки в поживних речовинах, що надходять з їжею.
// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=94666' >Що потрібно знати про ацетоні у дітей. Поради рівнянкам.</a>

Що потрібно знати про ацетоні у дітей. Поради рівнянкам. (переглядів: 1015)

Ацетономічний синдром – це коли в організмі дитини підвищується ацетон. Досить часте явище у дітей і шалено рідкісне у дорослих. Чому він підвищується? Коли з'являються перші дзвіночки? І як його прибрати з організму? Поговоримо про це в статті.
// 18.09.2018
<a href='/Info/?id=94628' >Що робити при блювоті у дитини: 4 важливих поради від доктора Комаровського</a>

Що робити при блювоті у дитини: 4 важливих поради від доктора Комаровського (переглядів: 538)

Блювота у дитини може бути ознакою багатьох захворювань та інфекцій, тому головне знати ознаки, коли дитину терміново необхідно показати лікарю. Що потрібно робити при блювоті у дитини, розповів доктор Комаровський.