rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 18.10.2017

теги: технології, стартап, стартап-компанія, інновація

Що таке startup і з чим його "їдять"?

Що таке startup і з чим його "їдять"?
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Все доволі частіше на вустах в українців лунає безліч нових запозичених слів - і це не дивно, адже зараз у час бурхливого розвитку науки цього ніяк не уникнути, так як і стартапів, але що ж це таке? Сьогодні ми спробуємо з вами у цьому розібратись.

Яким би новим нам не здавалось це слово, але свою історію воно почало ще 77 років назад. Два випускника з Стенфордського університету запустили стартап Hewlett-Packard, який зараз є дуже популярний. Можливо, навіть у вас вдома є продукція цієї фірми.

Тож, якщо ви ще не здогадались, стартап - це компанія, яка лише починає свій розвиток і будує свій бізнес на основі нових інноваційних ідей та технологій.

Основним завданням стартап-компаній: є швидко реалізувати свою продукцію. Зазвичай, їхня продукція не сягає великих мірок, це може бути чи додаток, чи сервіс для мобільного телефону. Цікаво, що навіть компанія "Apple" теж колись була стартапом.pic

Перевага такого собі маленького бізнесу від великого - є швидкість та інноваційність. Все-таки, великі компанії у більшості зосереджені на своєму продукті та не створюють чогось нового.

До прикладу, український технологічний стартап PassivDom представив проект житлового будинку, який можна пересувати, до того ж він буде найтеплішим у світі.

Розроблена технологія дає змогу створювати енергоефективні автономні будинки, яким достатньо лише сонячної енергії, тобто такі будинки зовсім не залежать від ліній електропередачі, газопроводу, водогону і каналізації.

pic

Тепер у нас буде ще більше розповідей про українські стартапи, слідкуйте за новинами rivne1.tv.

Іванна Власюк
переглядів: 1436

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95377' >Машини навколо нас: чи стане це загрозою в майбутньому</a>

Машини навколо нас: чи стане це загрозою в майбутньому (переглядів: 181)

Людина - найрозумніша істота на нашій планеті, і саме розум допомагає людям виділятися серед всіх мешканців земної кулі. Людині не дано бути сильною, як слон, швидкою, як гепард, бачити вночі, як кішка. Для цього вона будує машини і механізми, які допомагають людині виживати.
// 11.10.2018
<a href='/Info/?id=94020' >Як улюблений вид спорту підкаже ваше покликання?</a>

Як улюблений вид спорту підкаже ваше покликання? (переглядів: 420)

Чи знали Ви, що улюблений вид спорту може підказати, в якій сфері діяльності ви зможете проявити себе і досягти висот.
// 03.10.2018
<a href='/Info/?id=94675' >10 навичок, які будуть цінуватися на ринку праці в майбутньому</a>

10 навичок, які будуть цінуватися на ринку праці в майбутньому (переглядів: 464)

З розвитком технологій ринок праці також не стоїть на місці, розвиваючись стрімкими темпами. Деякі професії вже знаходяться на межі вимирання, тоді як про деякі нові - не всі навіть чули.
// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=94712' >Як стати популярним блогером в Instagram?</a>

Як стати популярним блогером в Instagram? (переглядів: 136)

Інстаграм - це соціальна мережа, яка дозволила багатьом експертам, талантам, та й просто домогосподаркам стати знаменитостями. Блогери - настільки масштабне явище нашого життя, що списати його з рахунків вже зовсім неможливо.