rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 08.08.2018

Що таке кейтерінг?

Що таке кейтерінг? Кейтеринг - поняття, що з'явилося в нашому лексиконі порівняно недавно, на сьогоднішній день успішно завойовує позиції в ресторанному бізнесі. Зараз, як правило, все весілля відбуваються за одним і тим же сценарієм. Буденність і звичайність пригнічує. Хочеться, щоб було все не так як у всіх, щоб це було найкраще подія у вашому житті. Тому і місце для банкету хочеться вибрати особливе.

У наш час можливо все. Вибирайте: дача, берег річки, лісова галявина, теплохід, замок, заміський будинок або інший банкетний зал без кухні. Для організації таких заходів існують кейтерингові компанії, що займаються виїзним обслуговуванням. При цьому, все буде обставлено як в ресторані, столи з білосніжними скатертинами, столовий прилади, будь-яку кількість меблів. А також меню банкету ні чим не відрізнятиметься від вибору в хорошому кафе або ресторані.pic

Все доставляється в будь-якій кількості. Офіціанти візьмуть на себе обслуговування свята: від накриття столів до прибирання посуду і приведення місця весілля в первинний вигляд. Ще один плюс цього варіанту - відсутність орендної плати. Можна гуляти стільки, скільки хочете, хоч всю ніч. І місце свята оформляється також урочисто і святково, як і всюди.

Вартість банкету в цьому випадку буде складатися з ціни складу меню і транспортних витрат компанії. Іноді це ще й дешевше, оскільки в стаціонарних умовах вам необхідно платить ще й за оренду приміщення ресторану.

переглядів: 1479

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 10.10.2018
<a href='/Info/?id=84193' >Життя жінки: до і після весілля [КУМЕДНІ ФОТО]</a>

Життя жінки: до і після весілля [КУМЕДНІ ФОТО] (переглядів: 5605)

З дитинства дівчата мріють про весілля, а ось про те, що буде після нього здогадки мають різні. Допоки хтось ще мріє, інші вже стикнулася з буденністю. Чи справді мрії про сімейне життя та реалії різняться? Добірка кумедних та правдивих фото далі.
// 07.10.2018
<a href='/Info/?id=84533' >Як влаштувати драйвову холостяцьку вечірку?</a>

Як влаштувати драйвову холостяцьку вечірку? (переглядів: 1702)

Секрет вдалої вечірки зовсім не в кількості випитого спиртного, а в тому, які яскраві емоції ви змогли відчути в цей день. Постарайтеся, щоб програма свята в цей день була істинно чоловічою і насиченою.
// 06.10.2018
<a href='/Info/?id=82218' >20 казкових рудоволосих наречених [ФОТО]</a>

20 казкових рудоволосих наречених [ФОТО] (переглядів: 1770)

Рудоволосі наречені по-особливому привабливі і чарівні. Ми підібрали 20 весільних образів красунь-наречених з рудим волоссям. Надихайтеся!
// 05.10.2018
<a href='/Info/?id=82743' >"Чому я досі незаміжня?" - відповідь дає психолог</a>

"Чому я досі незаміжня?" - відповідь дає психолог (переглядів: 1491)

"Чому я досі незаміжня?" - над одвічним жіночим питанням, яке набуває популярності у соціальних мережах, розмірковує психолог Олена Любченко (ведуча і психолог "Одруження наосліп").