rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 08.08.2018

Що таке кейтерінг?

Що таке кейтерінг? Кейтеринг - поняття, що з'явилося в нашому лексиконі порівняно недавно, на сьогоднішній день успішно завойовує позиції в ресторанному бізнесі. Зараз, як правило, все весілля відбуваються за одним і тим же сценарієм. Буденність і звичайність пригнічує. Хочеться, щоб було все не так як у всіх, щоб це було найкраще подія у вашому житті. Тому і місце для банкету хочеться вибрати особливе.

У наш час можливо все. Вибирайте: дача, берег річки, лісова галявина, теплохід, замок, заміський будинок або інший банкетний зал без кухні. Для організації таких заходів існують кейтерингові компанії, що займаються виїзним обслуговуванням. При цьому, все буде обставлено як в ресторані, столи з білосніжними скатертинами, столовий прилади, будь-яку кількість меблів. А також меню банкету ні чим не відрізнятиметься від вибору в хорошому кафе або ресторані.pic

Все доставляється в будь-якій кількості. Офіціанти візьмуть на себе обслуговування свята: від накриття столів до прибирання посуду і приведення місця весілля в первинний вигляд. Ще один плюс цього варіанту - відсутність орендної плати. Можна гуляти стільки, скільки хочете, хоч всю ніч. І місце свята оформляється також урочисто і святково, як і всюди.

Вартість банкету в цьому випадку буде складатися з ціни складу меню і транспортних витрат компанії. Іноді це ще й дешевше, оскільки в стаціонарних умовах вам необхідно платить ще й за оренду приміщення ресторану.

переглядів: 1156

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 12.08.2018
<a href='/Info/?id=70329' >Як зекономити на весіллі?</a>

Як зекономити на весіллі? (переглядів: 2716)

Весілля - це завжди величезні витрати. І їхній перелік зростає під час підготовки до найромантичнішої події у житті. Однак якщо ретельно організувати процес, то завжди можна зекономити. У нас є декілька порад, як це зробити.
// 10.08.2018
<a href='/Info/?id=70448' >Як прикрасити весільний автомобіль?</a>

Як прикрасити весільний автомобіль? (переглядів: 1119)

Способів того, як можна прикрасити машину на весілля, існує величезна кількість. Які ж з них є зараз найактуальнішими, модними і затребуваними? Ми склали для вас список найцікавіших і трендових на сьогодні варіантів прикраси машини, а ви вже вибирайте, що вам більше до душі і бюджету.
// 07.08.2018
<a href='/Info/?id=71378' >В чому переваги маленького весілля?</a>

В чому переваги маленького весілля? (переглядів: 1344)

Коли справа стосується весілля, чітка позиція щодо кількості запрошених грає першочергову роль. Часто невелике торжество замість гучного багатолюдного банкету - відмінна ідея!
// 05.08.2018
<a href='/Info/?id=93262' >Найпоширеніші прикмети про обручки</a>

Найпоширеніші прикмети про обручки (переглядів: 294)

Вибір обручок — справа дуже серйозна і відповідальна. Так само як і до вибору дня одруження, вибору сукні для нареченої і весільного костюма для нареченого, до вибору місця проведення весілля, так і до вибору обручок потрібно підійти з усією серйозністю. Існують знання про те, як вибирати обручки — прикмети, які з покоління в покоління передавалися нашим батькам, а потім і нам самим. Знати їх повинна кожна пара поважають себе молодят, яким має бути довга спільне життя.