rivne1.tv / Новини /
Надсилайте свої фото та відеоматеріали, що стосуються подій та проблем нашого міста. Матеріали публікуються на сайті www.rivne1.tv та в ефірі телеканалу "Рівне 1"

Редакція може не поділяти думку авторів рубрики. Матеріали рубрики не є журналістськими публікаціями.

// 18.08.2016

теги: проекти, конкурси, здобувай досвід

Чи все, що ми бажаємо, є нам необхідним?

Чи все, що ми бажаємо, є нам необхідним? Без сумніву, кожен з нас індивідуальність. У кожного життя розмальоване у різні полоси, як веселка, тільки відмінність в тому, що воно не питає, як хочеться нам, щоб було розмальоване.

Життя саме вибирає якими фарбами і подіями має бути насичене. Багато хто каже, що ми можемо жити і робити так, як ми цього бажаємо і те, що все залежить від нас - це брехня. Адже не ми одні творці своєї долі. Наполовину ми залежим від подій, які оточують нас. Так неодноразово на собі ми відчули випробування долі: спочатку біль проникала і пожирала нас, а пізніше ми дякували їй, що робить нас сильнішими. Кажуть мрії мають таку властивість – збуватися. Так, але нас цікавить час - не через кілька років, десятиліть, а саме в той момент коли ми цього бажаємо. Та чомусь так не відбувається.

Багато хто задавався питанням «чому?». У відповідь лунало лише мовчання. Віра помалу ламала дух людини. Можливо її рятувала любов, а можливо кохання, яке рано чи пізно нагороджує людину своєю присутністю. Звичайно чули про неї! Та чи всі ми закохувались? Хіба знаємо що це таке? Багато хто клянеться в коханні часто не усвідомлюючи що це. Навіщо розкидатися такими словами, коли не впевнений у цьому. Можливо проста захопленість, що часто буває, та це не факт. Чому і навіщо прив’язуємось до когось, коли знаємо, що не потрібно, буде боляче. Здоровий глузд зупиняє, але щось підштовхує. З часом переростає у щось таке, коли за відсутності тієї людини, її спілкування ти відчуваєш якусь нехватку. Коли її погляд пронизує тебе, а від дотику – мурашки. Хочеш бачити її, дарувати усмішку. Думаєш, закохався? Ти не поспішай, бо не все так просто. Дуже рідко це почуття взаємне. Комусь воно приносить розчарування, біль, нестерпну біль, і хіба та людина винна, що не може відповісти взаємністю?Хіба її можна засуджувати? Ні! Серцю не прикажеш. Доля - «штука» непередбачувана, може повернути так, і ти будеш вражений від того, що з тобою відбувається.

Ніколи, запам’ятай, ніколи не можна стверджувати того, що буває ти відмовляєшся від чогось, говориш, що не буде такого, я точно знаю! Та це не так. Ми змінюємося, якщо комусь судилось бути разом, так і буде. Нехай спочатку не складеться, нехай через роки, але буде так, як треба. І тоді за чашечкою гарячої кави у приємному колі ми будемо згадувати про це з усмішкою і закарбуємо назавжди у пам’яті ці моменти.

✍✍✍
Стаття учасниці проекту "Здобувай досвід разом із "Рівне 1" Світлани Великої.

Надсилай свої статті на електронну адресу [email protected] й очікуй повідомлення від модератора з посиланням на її публікацію на сайті rivne1.tv.

Автор статті, яка набере найбільшу кількість переглядів, матиме можливість стажування у ТРК «Рівне 1».

Не втрать свій шанс!

Деталі проекту

переглядів: 704 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
18.08.16 13:30 Світлана Попрожук пише:
Життя прекрасне- треба радіти кожній мирній хвилині.


Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі
Вконтакте   Facebook   Однокласники

Інші публікації у розділі:

// 14.03.2017
<a href='/Info/?id=79295' >Вантажівка понищила газон на Набережній [ФОТО]</a>

Вантажівка понищила газон на Набережній [ФОТО] (переглядів: 236)

Вантажівка проїхалась по "зеленій зоні" на Набережній у Рівному.
// Василь Новак, 12.03.2017

ЖКП "Перспективне" ігнорує заяви мешканців (переглядів: 399)

ЖКП "Перспективне" ігнорує заяви мешканців.
// Андрій, 11.03.2017

Загублено документи (переглядів: 310)

Загублено документи убд на ім'я Прадош Андрій Борисович прошу повернути за винагороду 0978284563
// 10.03.2017
<a href='/Info/?id=79107' >Їх варто почути кожному</a>

Їх варто почути кожному (переглядів: 331)

Поради цих людей варті уваги. Вкладені в них думки побудовані на величному досвіді років. Ці особистості неординарні: водночас особливі та такі прості. А все через те, що ми маємо нагоду зустрітись з ними частіше ніж зі світовими зірками, котрих слухаємо більше. На жаль, це одна з реалій життя: тих хто поблизу - не чуємо та не цінуємо, а тих, хто знаходиться за тисячі кілометрів - робимо своїми кумирами.