Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
Надсилайте свої фото та відеоматеріали, що стосуються подій та проблем нашого міста. Матеріали публікуються на сайті www.rivne1.tv та в ефірі телеканалу "Рівне 1"

Редакція може не поділяти думку авторів рубрики. Матеріали рубрики не є журналістськими публікаціями.

// 03.08.2016

теги: адвокат, проекти, конкурси, здобувай досвід, адвокатура

Специфіка роботи адвоката словами Павла Нікітюка

Специфіка роботи адвоката словами Павла Нікітюка
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Недавно я мала змогу поспілкуватися з одним із наймолодших адвокатів Острожчини Павлом Нікітюком. Він розповів про специфіку та особливості роботи адвоката, про переваги та недоліки цієї нелегкої сфери діяльності.

Павло – молодий, енергійний та перспективний чоловік. У свої 26 років – відомий адвокат не тільки Острожчини, а й Рівненщини та Хмельниччини. Закінчив Національний університет «Острозька академія», спеціальність «правознавство». Свою адвокатську діяльність розпочав у березні 2014 року. Є одним із наймолодших адвокатів в Острозі.

На думку Павла, хороший адвокат має бути, насамперед, компетентним, але найголовніше – залишатися людиною, яка б не була складна ситуація. Потрібно бути толерантним до своїх колег та опонентів. Повага до конкурентів у Павла на першому місці. Кількість виграшних справ – це не показник високого рівня адвоката. Це, звичайно, має значення, але справжній адвокат повинен брати справи, які, до прикладу, на перший погляд можуть показатися невиграшними.

Важливим аспектом роботи є також документи, що підтверджують право на заняття адвокатською діяльністю. Загалом, перш, ніж стати адвокатом, треба виконати цілу низку вимог: обов’язкова вища юридична освіта, 2 роки стажу, далі необхідно скласти іспит. Якщо особа не працювала помічником адвоката останні 2 роки (сукупно 1 рік), то їй треба пройти стажування. Після виконання вищезазначених вимог, видається свідоцтво про право заняття адвокатською діяльністю.

«Найбільше подобається у роботі, коли клієнт мені дякує і також отримує задоволення від моєї допомоги. Якщо людина займається тією справою, яка їй подобається, від того вона її робить ще краще. І, відверто, поки що реалізації себе в іншій сфері не бачу» – ділиться думками Павло. Людські почуття вдячності дають наснагу у подальшій роботі і заряджають на інші справи.

Найкраще звертатися до адвоката з самого початку виникнення проблеми. Оскільки бувають справи, коли клієнт звертається занадто пізно і тоді свої права належним чином захистити не може. Варто відразу звертатися до кваліфікованого юриста чи адвоката. Більше того, довіра між клієнтом та адвокатом є важливим аспектом спілкування, оскільки буває, коли клієнт не до кінця відвертий, не розповідає усю правду і це призводить до негативних наслідків і непорозумінь. Краще розповісти усе, як є, у свою чергу адвокат порадить і займе правильну позицію. У людей є боязкість, що хтось дізнається про їхні проблеми, але для цього існує адвокатська таємниця, яку адвокат не має права розголошувати.

Як зауважує адвокат Павло, найбільша проблема у роботі з клієнтами, коли вони не все розповідають, є не до кінця щирими та відвертими. Завжди, коли клієнт розповідає свою проблему, то думає, що він більш правий, але адвокат, об’єктивно оцінивши і вислухавши точку зору, обов’язково зробить правильні висновки та займе вірну позицію.

Не варто починати самому «судитися», а краще звернутися до адвоката. Адже сьогоднішні реалії підтверджують, що самостійно людям практично неможливо справитися у тій чи іншій справі. Хоча бувають і такі поодинокі випадки. При виборі адвоката важливим є не тільки реклама, а думка клієнтів та знайомих. Завдяки людям, на честь яких був заснований День адвокатури України, в країні може вершитися правосуддя.

Основна мета адвоката – знайти правду і захистити інтереси клієнта законними і моральними шляхами.

✍✍✍
Стаття учасниці проекту "Здобувай досвід разом із "Рівне 1" Лесі Казмірчук.

Надсилай свої статті на електронну адресу [email protected] й очікуй повідомлення від модератора з посиланням на її публікацію на сайті rivne1.tv.

Автор статті, яка набере найбільшу кількість переглядів, матиме можливість стажування у ТРК «Рівне 1».

Не втрать свій шанс!

Деталі проекту

переглядів: 3313

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// Крістіна, 25.12.2017
<a href='/Info/?id=87805' >Дуже мало віри,але прошу допомогти!</a>

Дуже мало віри,але прошу допомогти! (переглядів: 150)

Дуже прошу допоможіть мені!Вірю що в Рівному живуть дуже хороші люди!
// Ірина Мазурок, 20.12.2017
<a href='/Info/?id=87695' >Як під Новий рік лишають свята</a>

Як під Новий рік лишають свята (переглядів: 1607 / коментарів: 17)

В центрі селища Здолбунів-2 зрізали центральну ялинку.
// Степанюк Іван, 16.12.2017
<a href='/Info/?id=87599' >Припис міському голові м.Рівне. Хомку.В.Є.</a>

Припис міському голові м.Рівне. Хомку.В.Є. (переглядів: 171)

Інформація щодо припису міському голові м.Рівне. Рівне є на сайті НАЗК.
// Дмитро, 15.12.2017
<a href='/Info/?id=87596' >Кращий у Європі</a>

Кращий у Європі (переглядів: 134)

Рівенчанин Михайло Романчук переможець чемпіонату Європи з плавання.