Другий матч - і друга перемога! Чергові три очки до свого активу рівненський "Верес" додав у Сумах, обігравши місцеву команду з сухим рахунком. Шансів збільшити перевагу було чимало. Що вдалось, а що ні у наших футболістів - дивіться далі.

Востаннє рівняни виходили на поле проти сумчан іще у далекому 2010-му. Відтоді статистика зустрічей була не на нашу користь. Тож "Верес" приїхав перемагати. Першу спробу забити вже на четвертій зробив Руслан Степанюк, намагаючись забити п'ятою. Проте, невдало.

Вже на 29 хвилині сумчани відповіли небезпечною контратакою.

На 34 хвилині м'яч пролітає за кілька сантиметрів від стійки після прострілу Орловського.

Та рівняни не втратили запалу і вже за хвилину вперше таки пробили оборону суперника - м'яч у воротах "Сум".

Не менше гострих моментів рівняни створили і у другому таймі. На 59 хвилині Михайла Сергійчука замінює Ігор Сікорський.

А вже за хвилину пробиває Волошинович, та м'яч вперто не йде у ворота.

Натомість перші хвилини гри Сікорського на полі завершаються голом у його виконанні.

Можливості збільшити свою перевагу рівняни мали іще неодноразово. Та ні Орловському, ні Степанюку, ні Кучерову ворота "Сум" не піддалися. Як і сумчанам не вдалося "розмочити" рахунок. Матч так і закінчився 2:0 на користь рівнян.

Після другого матчу сезону "Верес" ділить третю-четверту сходинку з чернігівською "Десною". А вже цієї п'ятниці, 5 серпня, перша ліга офіційно стартує на стадіоні "Авангард". Тут рівняни зійдуться у двобої з "Тернополем".