rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
// 28.05.2018

Лікування дитячих зубів - як зробити процес максимально комфортним

Лікування дитячих зубів - як зробити процес максимально комфортним Дитячий стоматолог не лишень професіонал своєї справи, а й відмінний психолог. Не всі дорослі можуть перенести візит до лікаря, а що вже говорити про дітей. Про те, коли варто йти до стоматолога та на що варто звернути особливу увагу - читайте далі.

Почасти, руйнування дитячих зубів проходить без особливих симптомів, аж поки не починаються істотні руйнування.

Карієс - чим він небезпечний

Дитяча зубна емаль значно слабша, аніж доросла. По-перше, знизити ризик виникнення карієсу можна завдяки зменшенню вживання солодощів, і звичайно догляду за ротовою порожниною. Правильно підібрана щітка, зубна паста, правильний догляд за зубами, а найважливіше - ранній похід до стоматолога, не чекаючи на появу проблем.pic

Молочні зуби - лікувати чи ні?

Звичайно так! Це помилка вважати за непотрібне лікування перших зубчиків, адже саме недогляд молочних може призвести до проблем із корінними зубами. Наслідком може бути зараження постійних зубів, адже вони знаходять у яснах під молочними. Потрібно зберігати молочні зуби аби корінні могли правильно сформуватися.pic

Похід до лікаря

Зазвичай, дитина не повідомляє про проблеми із зубами, аж поки не заболить надто сильно. Тому батькам варто бути пильними. Профілактика завжди краща за лікування. Регулярні відвідування лікаря до того, як з'являється сильний біль, привчить малюка до ритуалу. Дитина перестане ототожнювати лікаря, поліклініку із болем, сльозами та неприємними відчуттями. Відтак - гарна перспектива успішних походів до лікаря у майбутньому.

Здорових вам зубчиків та лише приємних відчуттів!

Олена Рибінська
переглядів: 1850

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.09.2018
<a href='/Info/?id=60381' >Чим керуватися при виборі зубної пасти для дітей?</a>

Чим керуватися при виборі зубної пасти для дітей? (переглядів: 1867)

Візуально дитячі зубні пасти відрізнити від дорослих зубних паст дуже просто – вони мають красиву, яскраво оформлену упаковку. Пасти для дітей смачніші, що в деяких випадках допомагає уникнути блювотного рефлексу. Іноді до дитячих паст додаються іграшки. Усе це зроблено для того, щоб зацікавити дитину чистити зуби, зробити процедуру приємною і веселою. Але усі перераховані речі повинні грати останню роль при виборі зубної пасти.
// 30.04.2018
<a href='/Info/?id=89428' >Здорові дитячі зубки: перший візит до стоматолога </a>

Здорові дитячі зубки: перший візит до стоматолога (переглядів: 3321)

На жаль, багато батьків не надають належну увагу лікуванню зубів у своїх дітей, вважаючи, що дитині не потрібен зайвий стрес від візиту до лікаря, а молочні зуби і так випадуть, після чого виростуть постійні.
// 25.04.2018
<a href='/Info/?id=59919' >Чотири основні помилки батьків з точки зору дитячої стоматології</a>

Чотири основні помилки батьків з точки зору дитячої стоматології (переглядів: 1457)

Сучасна стоматологія дозволяє виправити багато дефектів зубів вже в дорослому віці. Для цього проводиться дороге ортопедичне, ортодонтичне та інші види лікування зубів. Але безліч проблем із зубами в дорослому віці могли б бути зведені до мінімуму, якби догляд за зубами проводився з раннього дитинства. Зазвичай цьому перешкоджає ряд помилок батьків.
// 21.04.2018
<a href='/Info/?id=77287' >Діти і стоматолог - як їм потоваришувати? [ПОРАДИ]</a>

Діти і стоматолог - як їм потоваришувати? [ПОРАДИ] (переглядів: 1769)

Лікар у білому халаті, специфічний "аромат" у стоматологічній клініці та крики дітей за дверима...Такі реалії може зустріти дитина, коли йде лікувати зуби. Як зламати "систему" страху від лікування та подружити стоматолога і малюка - читайте далі.