rivne1.tv / Проекти / Порадник /
// 04.07.2017

Що робити на городі в липні?

Що робити на городі в липні? З настанням липня, в огородників починається новий сезон обов’язкових робіт з городом. Звичайно, ви вже все посадили, збирали плоди і якщо ви городник-любитель, точно задастесь питання — а що ж можна робити в городі в липні місяці? У сьогоднішній статті ми постараємося відповісти на таке хвилююче питання. Тепер уважно читаємо, вивчаємо інформацію та поради городникам і швиденько побігли в город, рятувати його від шкідників.

Всьому своє місце! У липні рекомендується прибрати з городу ранню білоголову капусту, ранню картоплю. На їх місце посійте зелень або проміжні хрестоцвіті культури (ріпак, редьку олійну, гірчицю білу), щоб оздоровити ділянку від хвороб та дротяника. Восени вирослу зелену масу скосіть і запашите на добриво.

Нічого зайвого! Пасинкуйте томати. Найкраще це робити, коли бічні пагони досягнуть довжини 3-5 см, якщо раніше — з сплячої бруньки пазухи листа виростає новий пасинок. Також видаліть нижнє пожовкле листя на кущах помідорів.

В липні не забувайте позбавлятися від колорадського жука! Проти колорадского жука, який, у постійному режимі, атакує картоплю, баклажани, використовуйте інсектициди: Децис, Фастак, Актару, Моспілан і ін. Допомагає і обприскування багатоденним настоєм полину гіркого або опудрювання деревною золою — жук не переносить запаху.

І на закінченння — рятуємо огірки! При появі плям на листках огірків ввечері обприскати рослини настоєм лушпиння цибулі (літрова банка неущільненого лушпиння на 10 літрів гарячої води, настоювати добу). Через 10-14 днів обробку, будь ласка, повторіть.

Джерело

переглядів: 2801

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=94703' >Період спокою кімнатних рослин</a>

Період спокою кімнатних рослин (переглядів: 266)

Осінь - період для кімнатних рослин неоднозначний. Деякі з них повністю закінчили цвітіння й начебто завмерли, інші почали втрачати яскраве офарблення зелені та навіть листя. Але є й такі, які тільки збираються квітувати, і це спантеличує. Звичайно, ми в курсі, що у рослин є період спокою. Але якби всі вони одночасно поринули в зимовий сон, було б простіше: ми точно знали б, що навесні настане дружне пробудження.
// 13.09.2018
<a href='/Info/?id=94473' >Добрива, які краще вносити восени</a>

Добрива, які краще вносити восени (переглядів: 1859)

Осінь - цей кращий час, щоб гарненько удобрити ґрунт на ділянці. Ґрунт відпочиває, а у мікроорганізмів з'являється шанс більш ефективно переробляти живильні компоненти. Городнику це дає можливість заздалегідь підготувати земельну ділянку до майбутніх посадок, звільняючи час навесні на більш важливі справи.
// 08.09.2018
<a href='/Info/?id=94232' >Догляд за фіалкою у домашніх умовах</a>

Догляд за фіалкою у домашніх умовах (переглядів: 889)

Фіалка, або сенполія - рід трав'янистих красивоквітучих кімнатних рослин сімейства Геснерієві. Її батьківщина східно-африканські гори Танзанії, де завжди тепло й волого. Для сучасного світу рослину відкрив барон Вальтер фон Сен-Поль у кінці 19 століття. Невеликі сенполії, що постійно квітують, вражають красою своїх квітів, і здатні прикрасити будь-яку кімнату.
// 08.09.2018
<a href='/Info/?id=94231' >Що саджати у першій декаді вересня?</a>

Що саджати у першій декаді вересня? (переглядів: 1408)

У вересні грядки на городі порожніють. Зібраний урожай кабачків, баклажанів, томатів, цибулі, моркви, одна лише зимова капуста сиротливо круглиться в куточку та пузаті гарбузи жадібно ловлять жовтогарячими боками промені сонця, що остигають із кожним днем. Голий і порожній город, але рано опускати натруджені за літо руки. Новачкам на городі часто невтямки, що навіть на початку осені можна знову наповнити город яскравою, смачною та корисною зеленню.