rivne1.tv / Проекти / Порадник /
// 04.07.2017

Що робити на городі в липні?

Що робити на городі в липні? З настанням липня, в огородників починається новий сезон обов’язкових робіт з городом. Звичайно, ви вже все посадили, збирали плоди і якщо ви городник-любитель, точно задастесь питання — а що ж можна робити в городі в липні місяці? У сьогоднішній статті ми постараємося відповісти на таке хвилююче питання. Тепер уважно читаємо, вивчаємо інформацію та поради городникам і швиденько побігли в город, рятувати його від шкідників.

Всьому своє місце! У липні рекомендується прибрати з городу ранню білоголову капусту, ранню картоплю. На їх місце посійте зелень або проміжні хрестоцвіті культури (ріпак, редьку олійну, гірчицю білу), щоб оздоровити ділянку від хвороб та дротяника. Восени вирослу зелену масу скосіть і запашите на добриво.

Нічого зайвого! Пасинкуйте томати. Найкраще це робити, коли бічні пагони досягнуть довжини 3-5 см, якщо раніше — з сплячої бруньки пазухи листа виростає новий пасинок. Також видаліть нижнє пожовкле листя на кущах помідорів.

В липні не забувайте позбавлятися від колорадського жука! Проти колорадского жука, який, у постійному режимі, атакує картоплю, баклажани, використовуйте інсектициди: Децис, Фастак, Актару, Моспілан і ін. Допомагає і обприскування багатоденним настоєм полину гіркого або опудрювання деревною золою — жук не переносить запаху.

І на закінченння — рятуємо огірки! При появі плям на листках огірків ввечері обприскати рослини настоєм лушпиння цибулі (літрова банка неущільненого лушпиння на 10 літрів гарячої води, настоювати добу). Через 10-14 днів обробку, будь ласка, повторіть.

Джерело

переглядів: 2870

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 02.10.2018
<a href='/Info/?id=95021' >Що робити в саду у жовтні?</a>

Що робити в саду у жовтні? (переглядів: 1645)

Жовтень – час важливих садових справ. Завершується черговий сезон, але досвідчені садівники розуміють, що краса саду і його благополуччя у наступному році буде залежати і від того, наскільки правильно, своєчасно і акуратно вирішені всі поточні завдання. Відпочивати ще рано, роботи знайдеться багато.
// 02.10.2018
<a href='/Info/?id=85552' >Лісова земля – заготовка і суміші своїми руками</a>

Лісова земля – заготовка і суміші своїми руками (переглядів: 2862)

Плануючи пересадження кімнатних рослин, ми часто задаємося питанням, яку суміш краще використовувати: покупну або приготовлену самостійно.
// 29.09.2018
<a href='/Info/?id=94894' >Куди дівати бадилля після збору врожаю?</a>

Куди дівати бадилля після збору врожаю? (переглядів: 3527)

Багато грядок уже звільняється від посівів. Від деяких рослин залишається велика кількість бадилля. Невже його доведеться викидати? Або можна знайти застосування всьому, що виросло на ділянці?
// 28.09.2018
<a href='/Info/?id=94893' >Підготовка саду до зимівлі</a>

Підготовка саду до зимівлі (переглядів: 1972)

З приходом осені у садівників починаються нові турботи, пов'язані з підготовкою до зими. Ні для кого не секрет, що врожай наступного року закладається восени попереднього. Як усі рослини перезимують, такий і врожай від них слід чекати. Особливо це питання актуальне, коли можлива холодна зима з дуже низькими температурами. А оскільки важко визначити, якою буде наступаюча зима, то садівникам доводиться готуватися до гіршого.