rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний / Програми /
«Кінолекторій» - це телевізійна програма про кіно. У кожній програмі є рубрики про новинки кіно, прем’єри тижня, які фільми варто очікувати і як відбувалися зйомки улюблених серіалів. Періодично в програмі будуть з’являтися ексклюзивні інтерв’ю із кіномитцями, сюжети з допрем’єрних фільмів, інформація про майстер-класи для фільм-мейкерів. Про все найцікавіше зі світу кіно в щотижневій програмі.

Також в рамках «Кінолекторію» в ефірі «Рівне 1» будуть транслюватися короткометражні художні та документальні фільми українських авторів. Якщо маєте бажання поділитися своїми фільмами, інформацією та ідеями, пишіть на електронну адресу [email protected]

Кінолекторій можна переглянути щосереди о 21:20 в ефірі «Рівне 1».

Повтор програми: п’ятниця 9:35, неділя 19:00, понеділок 16:15.

// 02.06.2016

теги: школа майстрів, рівне1, Work and Travel, стажування за кордоном, робота для студентів

Програми стажування для студентів закордоном

Програми стажування для студентів закордоном Кожного літа перед українськими студентами виникає питання: "куди поїхати відпочивати?" і "Де знайти роботу на літо". І лише невелика кількість знає, що ці два задоволення, можна поєднати.

За кордоном студенти можуть заробити непогані гроші пропрацювавши лише 2-4 місяці. Такий підробіток ще й дуже корисний: вивчення мови, досвід, цікаві знайомства. Головне бути готовим до того, що працювати доведеться багато. Якщо ж вас це не лякає- ця стаття саме для вас.

Найпопулярніша програма по обміну студентами "Work and Travel USA" існує в Україні з 90-х років. Програма дозволить вам удосконалити англійську мову, знайомитися з культурою країни та подорожувати по інших країнах. Студенти мають можливість їхати не лише в США, але й в інші країни.Можна навіть підшукати щось хоча б мінімально близьке до вашої спеціальності. Більше 10 000 українських студентів працюють за кордоном кожного року.


Також українцям вже багато років пропонують працевлаштування в готельно-ресторанному бізнесі в Об’єднаних Арабських Еміратах, зокрема в Дубаї. Все, що необхідно: знати англійську на розмовному рівні й мати мінімальний досвід в в аналогічній сфері.


Якщо ж нехочете їхати в Дубаї- вітаємо в Туретчині.Хоч і тут знання англійської будуть обов’язкові. Особливий попит у арабській країні на аніматорів і обслуговуючий персонал. Зверніться доагенства і вам обов’зково допоможуть. Головне, ніколи не платіть наперед.


Сезонна агропромислова праця завжди була популярною в Європі.Збирати яблука, полуницю, запаковувати продукцію в коробки й інші заняття, які не потребують конкретних умінь. Все здається неймовірно простим, але насправді така праця вважається однією з найважчих. Робочий день триває до 12 годин.


Закінчимо програмою де можна не лише заробити, але й добре повчитись- "Study and Work". Спочатку ви освоюєте знання мови країни на курсах, а потім застосовуєте їх на практиці під час роботи. За курси, звичайно, доведеться заплатити, зате ви потім легко відіб’єте ці гроші працюючи.


Як правило, в таких програмах беруть участь студенти старших курсів. Це також може слухувати початком вашої кар’єри, адже при подальному влаштуванні на роботу досвід в іноземній компанії буде неодмінно враховуватися.

переглядів: 1583

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 29.07.2016
<a href='/Info/?id=69443' >Брінті Спірс закрутила роман з тілоохоронцем</a>

Брінті Спірс закрутила роман з тілоохоронцем (переглядів: 939)


Хоча Брітні приховує свого нового коханого, все ж деякі факти однозначно вказують на палкий роман співачки.

// 02.06.2016
<a href='/Info/?id=66436' >ТОП кращих книг  20 століття</a>

ТОП кращих книг 20 століття (переглядів: 1532)

Книги не перестають дивувати і змушують захопити читанням все більшу кількість людей. Сучасні книги заполонили усі полиці книжкових магазинів, але, не дивлячись на це, книги на яких виросли наші батьки не поступаються новим. Ми зібрали для вас список найкращих книг ХХ століття:
// 02.06.2016
<a href='/Info/?id=66426' >Кінолекторій #31 Джонні Депп зруйнував прокат Аліси в Зазеркаллі</a>

Кінолекторій #31 Джонні Депп зруйнував прокат Аліси в Зазеркаллі (переглядів: 1304)


// 02.06.2016
<a href='/Info/?id=66407' >Кінолекторій 29 УКРАЇНСЬКІ ПІДЛІТКИ ОБРАЛИ НАЙКРАЩИЙ ФІЛЬМ</a>

Кінолекторій 29 УКРАЇНСЬКІ ПІДЛІТКИ ОБРАЛИ НАЙКРАЩИЙ ФІЛЬМ (переглядів: 1138)