Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми / Комунальний патруль /
Чим живе Рівненщина комунальна.

Найсвіжіші комунальні новини, проблеми галузі, діяльність комунальників Рівного та області, компетентні коментарі та роз’яснення фахівців, які стосуються комунальних питань.

Якщо ж Ви хочете повідомити цікаву тему для програми — звертайтеся за телефоном 096 - 11 - 400 - 11. Також надсилайте нам фото та відео «комунальних маразмів», які яскраво демонструють «якість» роботи комунальних служб, адреса: [email protected]

Періодичність виходу: один раз у тиждень (з повторами)

Також можна опублікувати свою скаргу безпосередньо на сайті через спеціальну форму

// 26.05.2016

Нафтогаз з 1 червня підвищує ціни на газ для промисловості

Нафтогаз з 1 червня підвищує ціни на газ для промисловості Нафтогаз оприлюднив свої цінові пропозиції для промислових споживачів. Відповідно з новими умовами, вартість газу складатиме від 6874 до 7604 грн. з урахуванням вартості транспотування та ПДВ. В середньому нова ціна зросла на 3% по відношенню до травневої.

НАК «Нафтогаз України» опублікувала свої цінові пропозиції з продажу природного газу для потреб промислових споживачів, які набудуть сили вже з 1 червня 2016 року.

Запропоновані нові ціни на блакитне паливо відрізняються, як і раніше, головним чином в залежності від обсягів закупівель, а також наявності заборгованостей перед Нафтогазом за попередні періоди. Рівні кінцевих цін для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, в залежності від зазначених умов, складають від 6874 до 7604 грн за тис. куб. м (з урахуванням тарифів на транспортування магістральними і розподільними трубопроводами та ПДВ).

Нагадаємо, що Нафтогаз почав відпускати паливо за "ринковими" цінами з 1 жовтня 2015 року. Саме тоді було скасоване державне регулювання цін на блакитне паливо для всіх категорій промислових споживачів. Саме з цього часу НАК на свій розсуд визначає ціни на газ для промисловості.

Як раніше повідомлялось, Нафтогаз з 1 травня знизив ціни на газ для промислових споживачів в середньому на 10%, до 6474 - 7518 з урахуванням вартості транспортування.

Джерело

переглядів: 1216

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 08.09.2016
<a href='/Info/?id=71122' >На Рівненщині сьогодні не буде газу</a>

На Рівненщині сьогодні не буде газу (переглядів: 1829)

На Острожчині 8 вересня відключать газ.
// 29.06.2016
<a href='/Info/?id=67771' >Стабільному постачанню газу на Рівненщині загрожує нова система субсидіювання </a>

Стабільному постачанню газу на Рівненщині загрожує нова система субсидіювання (переглядів: 1272)

На Рівненщині субсидією на оплату за спожитий природний газ користується понад 100 тисяч домоволодінь регіону. Значна частина таких домоволодінь не сплачує навіть визначений управліннями соцзахисту обов’язковий платіж.
// 25.06.2016
<a href='/Info/?id=67631' >Скільки лічильників газу безкоштовно перевірив «Рівнегаз»?</a>

Скільки лічильників газу безкоштовно перевірив «Рівнегаз»? (переглядів: 1425)

За п’ять місяців поточного року фахівці ПАТ «Рівнегаз» спільно з ДП «Рівнестандартметрологія» безкоштовно повірили 9 877 лічильників газу у мешканців Рівненської області.
// 03.06.2016
<a href='/Info/?id=66526' >Як правильно передати показники лічильника газу</a>

Як правильно передати показники лічильника газу (переглядів: 2678)

Для того, щоб оплачувати лише за спожиті куби газу, споживачам необхідно не забувати щомісяця 1-го числа фіксувати показання свого лічильника газу і передавати їх газовій компанії з 1-го по 5-те число.