Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми / Комунальний патруль /
Чим живе Рівненщина комунальна.

Найсвіжіші комунальні новини, проблеми галузі, діяльність комунальників Рівного та області, компетентні коментарі та роз’яснення фахівців, які стосуються комунальних питань.

Якщо ж Ви хочете повідомити цікаву тему для програми — звертайтеся за телефоном 096 - 11 - 400 - 11. Також надсилайте нам фото та відео «комунальних маразмів», які яскраво демонструють «якість» роботи комунальних служб, адреса: [email protected]

Періодичність виходу: один раз у тиждень (з повторами)

Також можна опублікувати свою скаргу безпосередньо на сайті через спеціальну форму

// 13.05.2016

Газ для українців занадто дешевий? Думка Кабміну

Газ для українців занадто дешевий? Думка Кабміну Нещодавнє підвищення вартості газу для українських побутових споживачів в Кабінеті міністрів вважають недостатнім, як для країни, що не займається експортом газу і акцентрують увагу на те, що ціна газу в Україні залишається однією з найнижчих в Європі.

Ціна природного газу для населення України залишається однією з найнижчих серед європейських країн, при цьому Україна не є експортером газу.

Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловила перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів.

«Кінцева роздрібна ціна природного газу для населення в Україні залишається однією з найнижчих в Європі, хоча наша країна не є експортером блакитного палива», - заявила вона.

Як повідомляє Термінал, Ю. Ковалів зазначила, що сьогодні НАК «Нафтогаз України» купує природний газ для потреб населення за «кращого» ціною, не керуючись жодними політичними домовленостями.

«Якби ми не перестали імпортувати газ по сумнозвісному газового контракту з Росією, переплата за два роки склала б 20,5 млрд доларів», - підкреслила заступник профільного міністра.

Як пояснила чиновниця, 185 $ за 1000 куб. м природного газу - це роздрібна ціна «блакитного палива», яка складається з ціни газу на німецькому хабі (146 $) + доставка в Україну, тариф на розподіл і ПДВ.

«Уряд також ухвалив рішення, що природний газ власного видобутку повинен продаватися за ринковою ціною (виключаючи ціни на транспортування до західного кордону України). Раніше український газ продавався по операційній собівартості 1590 грн за 1000 куб. м. У ціну не закладалися кошти на геологічну розвідку, розробку нових родовищ, буріння і так далі. При такій ціні через 7-8 років власний видобуток в Україні скоротилася б на три чверті. У свою чергу, уряд запропонує програму збільшення власного видобутку до 30 млрд куб. м природного газу до 2020 року », - інформує Ю. Ковалів.

Нагадаємо, уряд з 1 травня встановило єдину ціну на газ для населення - 6,88 гривні за кубічний метр, яка дорівнює закупівельної вартості імпортованого в країну природного газу.

Джерело

переглядів: 921

   список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 08.09.2016
<a href='/Info/?id=71122' >На Рівненщині сьогодні не буде газу</a>

На Рівненщині сьогодні не буде газу (переглядів: 1807)

На Острожчині 8 вересня відключать газ.
// 29.06.2016
<a href='/Info/?id=67771' >Стабільному постачанню газу на Рівненщині загрожує нова система субсидіювання </a>

Стабільному постачанню газу на Рівненщині загрожує нова система субсидіювання (переглядів: 1246)

На Рівненщині субсидією на оплату за спожитий природний газ користується понад 100 тисяч домоволодінь регіону. Значна частина таких домоволодінь не сплачує навіть визначений управліннями соцзахисту обов’язковий платіж.
// 25.06.2016
<a href='/Info/?id=67631' >Скільки лічильників газу безкоштовно перевірив «Рівнегаз»?</a>

Скільки лічильників газу безкоштовно перевірив «Рівнегаз»? (переглядів: 1382)

За п’ять місяців поточного року фахівці ПАТ «Рівнегаз» спільно з ДП «Рівнестандартметрологія» безкоштовно повірили 9 877 лічильників газу у мешканців Рівненської області.
// 03.06.2016
<a href='/Info/?id=66526' >Як правильно передати показники лічильника газу</a>

Як правильно передати показники лічильника газу (переглядів: 2575)

Для того, щоб оплачувати лише за спожиті куби газу, споживачам необхідно не забувати щомісяця 1-го числа фіксувати показання свого лічильника газу і передавати їх газовій компанії з 1-го по 5-те число.