Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми / Архів /
Чим живе Рівненщина комунальна.

Найсвіжіші комунальні новини, проблеми галузі, діяльність комунальників Рівного та області, компетентні коментарі та роз’яснення фахівців, які стосуються комунальних питань.

Якщо ж Ви хочете повідомити цікаву тему для програми — звертайтеся за телефоном 096 - 11 - 400 - 11. Також надсилайте нам фото та відео «комунальних маразмів», які яскраво демонструють «якість» роботи комунальних служб, адреса: [email protected]

Періодичність виходу: один раз у тиждень (з повторами)

Також можна опублікувати свою скаргу безпосередньо на сайті через спеціальну форму

// 13.05.2016

Газ для українців занадто дешевий? Думка Кабміну

Газ для українців занадто дешевий? Думка Кабміну Нещодавнє підвищення вартості газу для українських побутових споживачів в Кабінеті міністрів вважають недостатнім, як для країни, що не займається експортом газу і акцентрують увагу на те, що ціна газу в Україні залишається однією з найнижчих в Європі.

Ціна природного газу для населення України залишається однією з найнижчих серед європейських країн, при цьому Україна не є експортером газу.

Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловила перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів.

«Кінцева роздрібна ціна природного газу для населення в Україні залишається однією з найнижчих в Європі, хоча наша країна не є експортером блакитного палива», - заявила вона.

Як повідомляє Термінал, Ю. Ковалів зазначила, що сьогодні НАК «Нафтогаз України» купує природний газ для потреб населення за «кращого» ціною, не керуючись жодними політичними домовленостями.

«Якби ми не перестали імпортувати газ по сумнозвісному газового контракту з Росією, переплата за два роки склала б 20,5 млрд доларів», - підкреслила заступник профільного міністра.

Як пояснила чиновниця, 185 $ за 1000 куб. м природного газу - це роздрібна ціна «блакитного палива», яка складається з ціни газу на німецькому хабі (146 $) + доставка в Україну, тариф на розподіл і ПДВ.

«Уряд також ухвалив рішення, що природний газ власного видобутку повинен продаватися за ринковою ціною (виключаючи ціни на транспортування до західного кордону України). Раніше український газ продавався по операційній собівартості 1590 грн за 1000 куб. м. У ціну не закладалися кошти на геологічну розвідку, розробку нових родовищ, буріння і так далі. При такій ціні через 7-8 років власний видобуток в Україні скоротилася б на три чверті. У свою чергу, уряд запропонує програму збільшення власного видобутку до 30 млрд куб. м природного газу до 2020 року », - інформує Ю. Ковалів.

Нагадаємо, уряд з 1 травня встановило єдину ціну на газ для населення - 6,88 гривні за кубічний метр, яка дорівнює закупівельної вартості імпортованого в країну природного газу.

Джерело

переглядів: 966

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 26.07.2018
<a href='/Info/?id=92991' >Сміття</a>

Сміття (переглядів: 1288)

м.Рівне вул. Буковинська 14
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91851' >Комунальний патруль вiд 20.06.2018  [ВІДЕО]</a>

Комунальний патруль вiд 20.06.2018 [ВІДЕО] (переглядів: 2363)

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv
// 14.06.2018
<a href='/Info/?id=91633' >Останні "подарунки" "Санкому" для Рівного: автомобілісти п`ятий день змушені обїжджати сміттєвоз [ВІДЕО]</a>

Останні "подарунки" "Санкому" для Рівного: автомобілісти п`ятий день змушені обїжджати сміттєвоз [ВІДЕО] (переглядів: 2415)

"Санком" пішов, та "подарунки" після себе продовжує залишати. Від яких зле тхне і водії мусять перетинати смугу, аби об`їхати сміттєвоза.
// 14.06.2018
<a href='/Info/?id=91629' > "По кульочку в руки і під міську раду", - рівняни втомились від сміття [ВІДЕО]</a>

"По кульочку в руки і під міську раду", - рівняни втомились від сміття [ВІДЕО] (переглядів: 2051)

На вулиці Олени Теліги у Рівному нема рятунку від сміття. Воно і в сміттєвих баках, і шарами вкриває асфальт поза ними.