8-11 квітня в м. Жидковичі (Республіка Білорусь) пройшов 5 міжнародний турнір "Кубок Полісся", в якому взяли участь спортсмени Сарненщини.

В турнірі взяли участь більше 150 спортсменів з 14 країн світу.

У категорії до 45 кг спортсменка зі Степаня Опанасець Ольга посіла 2 місце, програвши опонентці 1 підйом (Тренер Пінчук Володимир - представник збірної);

до 50 кг студентка Сарненського педколеджу РДГУ Покотило Тетяна теж здобула срібло;

в категорії +50 кг студентка Сарненського педколеджу РДГУ - Овчарук Наталя - виборола бронзу (тренер - Рабош Оксана);

Давидюк Сергій (тренується під керівництвом Макаренка Івана) - виборов бронзу у ривку.

Загалом збірна посіла почесне 2 місце в загальнокомандному заліку, поступившись гирьовикам з Росії. Всі спортсмени навчаються та тренуються в ДЮСШ"Колос" (директор - Василь Пістоль), повідомили журналістам Rivne1.tv представники Сарненської КДЮСШ "Колос".