Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 18.04.2016

"Стінка на стінку": у Рівному відбулися змагання з греко-римської боротьби [ФОТО]

"Стінка на стінку": у Рівному відбулися змагання з греко-римської боротьби [ФОТО] 16 квітня у стінах МПК "Текстильник" команди з Рівного, Луцька, Тернополя, Костополя та Березного змагалися за першість у греко-римській боротьбі.

Захід відбувся за підтримки знаного мецената Олександра Нестерука. Призерами стали борці з міста Березне, друге місце взяла команда Рівного, третє - Костопіль.

Більше про це дивіться вже завтра у випуску "Новин Рівного"

// 19.11.2018
<a href='/Info/?id=96361' >Рівненські дюздоїсти вибороли «срібло» для збірної України</a>

Рівненські дюздоїсти вибороли «срібло» для збірної України (переглядів: 24)

Друге місце серед 42 країн-учасниць. Такий результат у медальному заліку здобула збірна України на чемпіонаті світу з парадзюдо.
<a href='/Info/?id=96349' >У Сарнах активно пропагують здоровий спосіб життя та змішані єдиноборства  </a>

У Сарнах активно пропагують здоровий спосіб життя та змішані єдиноборства (переглядів: 105)

Представники Академії бойових мистецтв "Берсерк" у Сарнах активно пропагують змішані єдиноборства ММА.
<a href='/Info/?id=96344' >Рівненські дзюдоїсти здобули в Португалії нагороди</a>

Рівненські дзюдоїсти здобули в Португалії нагороди (переглядів: 108)

Чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору проходить у місті Одівелас (Португалія), участь в якому беруть 267 спортсменів з 42 країн.