rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
// 18.03.2016

Як вибрати весняне взуття для дітей?

Як вибрати весняне взуття для дітей? Весною нас підстерігає мінлива погода: калюжі, тепло, холод, дощ тощо. Окрім неї є ще питання комфорту для ніжки дитини. Усе це ми врахуємо при описі критеріїв вибору весняного взуття.

Отже, існує кілька факторів, які допоможуть спростити для батьків цей вибір. Один з факторів зручності дитячого весняного взуття – фіксація на ніжці. Увага на правильний механізм застібки та фіксацію п’ятки. Ці два моменти мають бути бездоганними, адже він них також залежить формування стопи у дитини.

На суху і на вологу погоду є свої критерії:

Для сухої погоди бажано, щоб взуття було виготовлене з промасленого нубуку або шкіри. Це або черевики на байкової підкладці, або дитячі чоботи. Волога погода – гумові чобітки. При цьому зверніть увагу на вагу взуття. Вона не має перевищувати трьохсот грам.

В залежності від активності дитини також варто підбирати взуття, адже дитина, яка тільки вчиться ходити, не буде так шустро ганяти м'яч і бігати по калюжах, як дитина 5-10 років.

pic

Кілька моментів, від яких залежить формування столпи дитини:

1) взуття має бути по розміру, а не в притул чи на кілька розмірів більше. Це може призвести до деформування нігтів, пальців ніг, стопи;

2) застібка і підйом взуття не лише вплинуть на стопу дитини, але й допоможуть їй легко, або ж з труднощами самостійно взуватись.

Отже, одобрення дитини, зносостійкість взуття, демісезонні характеристики – усе це ознаки успішної купівлі весняного взуття для дитини.

переглядів: 1614

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 14.12.2018
<a href='/Info/?id=64853' >Дізнайтеся чи правильно спить ваш малюк</a>

Дізнайтеся чи правильно спить ваш малюк (переглядів: 1911)

Зазвичай діти сплять так, як їм зручно. Однак, є пози для сну, рекомендовані спеціалістами.
// 13.12.2018
<a href='/Info/?id=76509' >Як вміти правильно падати взимку?</a>

Як вміти правильно падати взимку? (переглядів: 1457)

Ожеледиця, сніг, мороз - фактори, що характеризують зиму та додають їй не надто хороших ознак - падіння, забої і травми. Лікарі радять готуватися та навчатися правильно падати. Як це - читайте далі.
// 21.08.2018
<a href='/Info/?id=62058' >Пласкостопість у дітей: у чому небезпека та як лікувати?</a>

Пласкостопість у дітей: у чому небезпека та як лікувати? (переглядів: 2336)

З проблемою дитячої плоскостопості стикається величезна кількість батьків. Саме тому важливо знати, як виявити проблему і чим можна допомогти дитині.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=77197' >Перше взуття малюка - що варто знати батькам?</a>

Перше взуття малюка - що варто знати батькам? (переглядів: 1763 / коментарів: 1)

Взуття це не лише краса та естетика, а в першу чергу - здоров'я. І від того наскільки добре воно підібране й буде залежати стан здоров'я малюка. Як правильно підібрати такий аксесуар - читайте далі.