Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 13.03.2016

У Дубенській ЦРЛ працює нове обладнання: С-дуга і комп’ютерний томограф

У Дубенській ЦРЛ працює нове обладнання: С-дуга і комп’ютерний томограф У травматологічному відділенні ЦРЛ працює нове обладнання. Лікар-травматолог Дубенської ЦРЛ Сергій Муха розповів, що лікарі і пацієнти вже оцінили переваги, хоча ЕОП працює у відділенні трохи більше місяця. Цей апарат дозволяє робити і переглядати на моніторі рентгенівські знімки безпосередньо під час оперативного втручання.

Це дає можливість скоротити його тривалість і зробити малоінвазивним за рахунок зменшення величини та кількості доступів, а отже, і менш травматичним для хворого. При цьому доза рентгенівського опромінення від С-дуги значно менша, ніж від звичайного рентген-апарата, тож вона не вимагає спеціального приміщення, обладнаного свинцевим захистом. Більше того, передбачається, що С-дугу можна, крім операційної, використовувати в інших приміщеннях: маніпуляційних, гіпсовочних, палатах тощо.

До речі, ЕОП розширює і практичні можливості фахівців. Так, за словами Сергія Мухи, вони вже почали запроваджувати виконання з його допомогою прицільних складних внутрішньосуглобових блокад, у ділянці хребта – форамінальних, сакральних блокад та інших, які мають хороший лікувальний ефект при лікуванні хвороб хребта, зокрема, патології міжхребцевих дисків.

Нагадаємо, що в лютому в центральній районній лікарні встановили приватний комп’ютерний томограф «Hitachi». Вартість обстеження доступна для пацієнтів, а пільгові категорії населення можуть зробити його безкоштовно.

Про це повідомляє Інформаційний портал м.Дубно

переглядів: 561

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96162' >Спів бабусі з Рівненщини потрапив у кліп, що набирає сотні тисяч переглядів</a>

Спів бабусі з Рівненщини потрапив у кліп, що набирає сотні тисяч переглядів (переглядів: 126)

Вокал Домініки Чекун з Зарічненського району став складовою нового кліпу українського гурту «ТНМК». Відео використовує фольклорні образи як у музичній, так і в візуальній складовій і загалом справляє глибоке враження.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96158' >На Рівненщині страйкуватимуть медичні працівники</a>

На Рівненщині страйкуватимуть медичні працівники (переглядів: 272)

Медики Дубно перекриють міжнародну трасу через невиплачену зарплату.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96157' >На Рівненщині стабільно зростають бюджети</a>

На Рівненщині стабільно зростають бюджети (переглядів: 191)

З початку року доходи місцевих бюджетів Рівненської області склали понад 3,6 мільярди гривень.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96025' >Покарання за керування автомобілем у нетверезому стані: досвід інших країн </a>

Покарання за керування автомобілем у нетверезому стані: досвід інших країн (переглядів: 142)

У Рівному останнім часом побільшало випадків керування автомобілем у нетверезому стані. В соціальних мережах рівняни обговорюють, що покарань передбачених за такі випадки - недостатньо. Ми вирішили переглянути досвід інших країн, де за п'яне водіння передбачені набагато суровіші методи.