rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
// 04.03.2016

Зубна нитка: для чого і як обирати?

Зубна нитка: для чого і як обирати?
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Всім відомо що чистити зуби треба вранці та ввечері. І сьогодні ми не будемо говорити про зубні пасти, а розповімо про зубну нитку. Як же її правильно вибрати?

Можливо, в когось виникне запитання навіщо потрібна зубна нитка і чи потрібна взагалі?. Потрібна! Зубною ниткою рекомендується користуватися після кожного прийому їжі, або хоча б вранці та ввечері перед чисткою зубів.

А як же вибрати потрібну нитку? На перший погляд, здається, у виборі зубної нитки немає нічого серйозного. Однак вони не всі однакові й призначені для рішення різних проблем. У продажі є круглі й плоскі нитки. Отож, якщо у вас міжзубний простір великий, то вам слід купити саме круглу зубну нитку. Для людей із щільно притиснутими зубами підійде плоска нитка. Існують зубні нитки, оброблені спеціальним розчином хлоргекседину. Такі нитки дезінфікують ротову порожнину. Нитка із фторидом натрію служить для зміцнення емалі зубів. Нитки просочені ментолом і фруктовими ароматизаторами залишають приємний смак у ротовій порожнині.

Всі ці нитки призначені для естетичних і лікувально-профілактичних цілей. Для людей, які носять брекети, протези, ортодонтичні пластинки є спеціальні нитки, де один кінець волокнистий, а інший широкий. У результаті чистяться протези, брекети, пластинки й проміжки своїх зубів.

Звичайна нитка поміщена в коробку із кришкою й різаком, закручена на котушку до п'ятдесятьох метрів. Ще є нитки у вигляді рогатки, дуже зручні в застосуванні і компактні. Ви самі можете визначити, яка нитка вам потрібна. Але пам’ямайте, що використання нитки це всього лише доповнення до чищення зубів.

Наталія Левчук
переглядів: 1731

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.09.2018
<a href='/Info/?id=60381' >Чим керуватися при виборі зубної пасти для дітей?</a>

Чим керуватися при виборі зубної пасти для дітей? (переглядів: 1876)

Візуально дитячі зубні пасти відрізнити від дорослих зубних паст дуже просто – вони мають красиву, яскраво оформлену упаковку. Пасти для дітей смачніші, що в деяких випадках допомагає уникнути блювотного рефлексу. Іноді до дитячих паст додаються іграшки. Усе це зроблено для того, щоб зацікавити дитину чистити зуби, зробити процедуру приємною і веселою. Але усі перераховані речі повинні грати останню роль при виборі зубної пасти.
// 28.05.2018
<a href='/Info/?id=68776' >Лікування дитячих зубів - як зробити процес максимально комфортним</a>

Лікування дитячих зубів - як зробити процес максимально комфортним (переглядів: 1851)

Дитячий стоматолог не лишень професіонал своєї справи, а й відмінний психолог. Не всі дорослі можуть перенести візит до лікаря, а що вже говорити про дітей. Про те, коли варто йти до стоматолога та на що варто звернути особливу увагу - читайте далі.
// 30.04.2018
<a href='/Info/?id=89428' >Здорові дитячі зубки: перший візит до стоматолога </a>

Здорові дитячі зубки: перший візит до стоматолога (переглядів: 3321)

На жаль, багато батьків не надають належну увагу лікуванню зубів у своїх дітей, вважаючи, що дитині не потрібен зайвий стрес від візиту до лікаря, а молочні зуби і так випадуть, після чого виростуть постійні.
// 25.04.2018
<a href='/Info/?id=59919' >Чотири основні помилки батьків з точки зору дитячої стоматології</a>

Чотири основні помилки батьків з точки зору дитячої стоматології (переглядів: 1458)

Сучасна стоматологія дозволяє виправити багато дефектів зубів вже в дорослому віці. Для цього проводиться дороге ортопедичне, ортодонтичне та інші види лікування зубів. Але безліч проблем із зубами в дорослому віці могли б бути зведені до мінімуму, якби догляд за зубами проводився з раннього дитинства. Зазвичай цьому перешкоджає ряд помилок батьків.