rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
// 23.02.2016

Як обрати ортопедичний матрац для дітей різного віку?

Як обрати ортопедичний матрац для дітей різного віку?
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Ортопедичний матрац стає в наш час не просто лікувальним атрибутом, але і елементом культури і знаком того, як людина піклується про своє здоров'я. А для дітей із захворюваннями опорно-рухового апарату такий матрац просто необхідний.

Діти дошкільного віку не обов'язково повинні спати на ортопедичному матраці. Головна вимога до матраців в цьому віці - це рівність. Добре підійдуть з таким наповнювачем, як кокосова койра або гречане лушпиння. Зійде і поролон, але товщиною до дев'яти сантиметрів.

А ось школярам ортопедичний матрац вже не завадить. Головний показник – жорсткість. Одному до душі спати на рівній і прямій поверхні, інший любить перини, але крайнощі завжди шкідливі.

За словами лікарів - ортопедів, для здорової людини найкращий показник - середня жорсткість. Але, щоб уникнути відчуття дискомфорту під час сну, слід підібрати матрац за смаком. Наприклад, у випадку, якщо хвороби суглобів і спини яскраво виражені і заважають спати, то жорсткий матрац підійде вам більше.

Наповнювач краще обирати той, що найбільш точно відтворює форму тіла. Але це годиться для тих, хто спить спокійно і не надто перевертається уві сні. В цьому випадку краще підібрати матрац з більш пружними властивостями.

Наталія Левчук
переглядів: 1407

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 21.08.2018
<a href='/Info/?id=62058' >Пласкостопість у дітей: у чому небезпека та як лікувати?</a>

Пласкостопість у дітей: у чому небезпека та як лікувати? (переглядів: 2066)

З проблемою дитячої плоскостопості стикається величезна кількість батьків. Саме тому важливо знати, як виявити проблему і чим можна допомогти дитині.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=77197' >Перше взуття малюка - що варто знати батькам?</a>

Перше взуття малюка - що варто знати батькам? (переглядів: 1610 / коментарів: 1)

Взуття це не лише краса та естетика, а в першу чергу - здоров'я. І від того наскільки добре воно підібране й буде залежати стан здоров'я малюка. Як правильно підібрати такий аксесуар - читайте далі.
// 18.05.2018
<a href='/Info/?id=68790' >Гумові чоботи - калюж та дощу ми не боїмося! [ПОРАДИ У ВИБОРІ]</a>

Гумові чоботи - калюж та дощу ми не боїмося! [ПОРАДИ У ВИБОРІ] (переглядів: 2586)

Тепло, сонце, майже літо...і дощі. І хутенько порпаємося у шафах та дістаємо чобітки. А найкраще про сухість та захищеність ніжок подбають гумові чобітки - зручні, легкі та комфортні. Як правильно підібрати їх для ваших малюків - спробуємо розібратися далі.
// 16.05.2018
<a href='/Info/?id=90764' >Правильна постава: чому поради батьків корисні та важливі? [ВІДЕО]</a>

Правильна постава: чому поради батьків корисні та важливі? [ВІДЕО] (переглядів: 336)

Не лишень кращий зовнішній вигляд, а й поліпшення здоров'я в цілому. Все це про правильну поставу і стосується це як дорослих, так і дітей. В останніх, до слова, організм котрий розвивається і все, що "посіємо" - вони "пожнуть" у дорослому віці. Тож чому варто вже зараз розправити плечі та сісти/стати рівно - читайте та дивіться нижче.