На Рівненщині пройшов чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору.

У змаганнях взяли участь команди з Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Одеської, Вінницької, Тернопільської, Харківської, Рівне нської областей та міста Києва.

Протягом двох днів понад 60 спортсменів змагалися у різних вагових категоріях.

У підсумку найбільше нагород зібрали дзюдоїсти з Рівне нщини. Так, 13 медалей вибороли чоловіки, ще 11 – жінки-дзюдоїстки. Чемпіонами та призерами даних змагань серед жінок стали:

вагова категорія до 44 кг: І місце посіла – Шумляківська Ірина (Рівне нська обл.), ІІ місце – місце – Остапчук Анастасія (Рівне нська обл.) ; вагова. категорія до 48 кг: І місце посіла – Білан Валерія (Рівне нська обл.), ІІ місце - Галінська Юлія (Рівне нська обл.);

вагова категорія до 52 кг: І місце посіла Логацька Людмила (Рівне нська обл.), ІІ місце – Ніколайчик Наталія (Рівне нська обл.);

вагова категорія до 57 кг: І місце посіла – Черняк Інна (Запорізька обл.), ІІ місце - Басюк Анастасія (Рівне нська обл.);

вагова категорія до 63 кг: І місце посіла – Гаврисюк Анжела (Волинська обл.), ІІ місце – ІІ місце – Гусєва Ірина (Рівне нська обл.), ІІІ місце – Гончарук Валерія (Рівне нська обл.);

вагова категорія до 70 кг: І місце посіла – Чепуріна Світлана (Дніпропетровська-Рівне нська обл.), ІІ місце – Лобач Катерина (Рівне нська обл.);

вагова категорія понад 70 кг: І місце посіла – Юрченко Валерія (Харківська обл.), ІІ місце – Олійник Наталія (Тернопільська обл.). Чемпіонами та призерами даних змагань серед чоловіків стали:

вагова категорія до 50 кг: І місце посів – Семченко Денис (Харківська обл.), ІІ місце – Кукса Максим (Рівне нська обл.), ІІІ місце – Несенчук Олександр (Рівне нська обл.);

вагова категорія до 55 кг: І місце посів – Сірко Дмитро (Рівне нська обл.), ІІ місце – Свирид Павло (Рівне нська обл.);

вагова категорія до 60 кг: І місце посів – Шаблій Олександр (Рівне нська обл.), ІІ місце – Трубецький В’ячеслав (Рівне нська обл.);

вагова категорія до 66 кг: І місце посів - Харава Давид (Дніпропетровська- Рівне нська обл.), ІІ місце – Бояновський Ігор (Волинська обл.), ІІІ місце - Бутенко Андрій (Харківська обл.), ІІІ місце – Дехтярьов Ігор (Донецька обл.);

вагова категорія до 73 кг: І місце посів – Котенко Сергій (Київська обл.), ІІ місце – Гаврись Євген (Рівне нська обл.), ІІІ місце – Мурдза Дмитро (Тернопільська обл.);

вагова категорія до 81 кг: І місце посів – Косінов Олександр (Рівне нська обл.), ІІ місце – Юркевич Ігор (Тернопільська обл.), ІІІ місце – Бердар Микола (Івано-Франківська обл.), ІІІ місце – Довгалець Валерій (Рівне нська обл..);

вагова категорія до 90 кг: І місце посів – Назаренко Олександр (Рівне нська обл.), ІІ місце – Ільніцький Костянтин (Вінницька обл.);

вагова категорія до 100 кг: І місце посів – Помінов Олександр (Рівне нська обл.), ІІ місце – Мороз Богдан (Івано-Франківська обл.);

вагова категорія понад 100 кг: І місце посів – Марченко Юрій (Дніпропетровська обл.), ІІ місце - Горобець Василь (Тернопільська обл.), ІІІ місце – Пляцко Юрій (Одеська обл.), ІІІ місце – Озарчук Сергій (Рівне нська обл.).

Про це повідомили на сайті Рівне нської ОДА.