rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
// 19.01.2016

Як правильно обирати дитяче зимове взуття?

Як правильно обирати дитяче зимове взуття?
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
За даними досліджень, 80% людей страждають захворюваннями стопи, причиною розвитку яких є неправильне взуття, яке вони носили у дитинстві. Щоб зберегти ніжки вашого малюка здоровими, варто знати деякі особливості вибору дитячого взуття.

Орієнтуючись виключно на розмір і колір, можна вибрати тільки пінетки для найменших, а коли дитина починає ходити потрібно враховувати безліч інших чинників, щоб стопа малюка і його організм в цілому залишалися здоровими.

Для того, щоб вибрати якісне зимове взуття для дітей, досить запам’ятати наступні поради:

- дізнайтеся точний розмір взуття вашої дитини. Для цього досить зайти в будь-який спеціалізований магазин дитячого взуття і приміряти пару, що приглянулася вашій дитині. Між п’ятою і задником повинен уміщатися кінчик батьківського мізинця. Взуття ні в якому разі не повинно бути впритул, але і на виріст його купувати не варто. Не намагайтеся заощадити, купуючи одну пару дитячого взуття на кілька сезонів,

– на початку першого сезону таке взуття буде занадто великим для малюка, а до його завершення вже замалим (нога росте досить швидко), а тому вам все одно доведеться купити нову пару

- визначтеся з матеріалом, з якого має бути виготовлене взуття вашої дитини. Якщо Ви ще сумніваєтеся з вибором, то зверніть увагу на вироби з натуральних матеріалів (шкіри, замші), які відмінно пристосовані до найсуворіших зим і зручні у використанні і чищенні. Натуральна шкіра, наприклад, володіє відмінною пластичністю і при цьому здатна позбавлятися від надлишків вологи.

Також при виборі зимового взуття для дитини зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлена підошва. Вона повинна легко згинатися, завдяки чому таке взуття буде дуже зручним і менш слизьким.

Також зверніть увагу на внутрішню обробку зимової пари взуття для школяра: там повинна бути тепла підкладка, яка б зігрівала ніжки вашої дитини від зимової холоднечі і буде вбирати будь-яку вологу і запахи.

Наталія Левчук
переглядів: 1188

   список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 21.08.2018
<a href='/Info/?id=62058' >Пласкостопість у дітей: у чому небезпека та як лікувати?</a>

Пласкостопість у дітей: у чому небезпека та як лікувати? (переглядів: 2211)

З проблемою дитячої плоскостопості стикається величезна кількість батьків. Саме тому важливо знати, як виявити проблему і чим можна допомогти дитині.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=77197' >Перше взуття малюка - що варто знати батькам?</a>

Перше взуття малюка - що варто знати батькам? (переглядів: 1692 / коментарів: 1)

Взуття це не лише краса та естетика, а в першу чергу - здоров'я. І від того наскільки добре воно підібране й буде залежати стан здоров'я малюка. Як правильно підібрати такий аксесуар - читайте далі.
// 18.05.2018
<a href='/Info/?id=68790' >Гумові чоботи - калюж та дощу ми не боїмося! [ПОРАДИ У ВИБОРІ]</a>

Гумові чоботи - калюж та дощу ми не боїмося! [ПОРАДИ У ВИБОРІ] (переглядів: 2654)

Тепло, сонце, майже літо...і дощі. І хутенько порпаємося у шафах та дістаємо чобітки. А найкраще про сухість та захищеність ніжок подбають гумові чобітки - зручні, легкі та комфортні. Як правильно підібрати їх для ваших малюків - спробуємо розібратися далі.
// 16.05.2018
<a href='/Info/?id=90764' >Правильна постава: чому поради батьків корисні та важливі? [ВІДЕО]</a>

Правильна постава: чому поради батьків корисні та важливі? [ВІДЕО] (переглядів: 363)

Не лишень кращий зовнішній вигляд, а й поліпшення здоров'я в цілому. Все це про правильну поставу і стосується це як дорослих, так і дітей. В останніх, до слова, організм котрий розвивається і все, що "посіємо" - вони "пожнуть" у дорослому віці. Тож чому варто вже зараз розправити плечі та сісти/стати рівно - читайте та дивіться нижче.