Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми / Архів /
Чим живе Рівненщина комунальна.

Найсвіжіші комунальні новини, проблеми галузі, діяльність комунальників Рівного та області, компетентні коментарі та роз’яснення фахівців, які стосуються комунальних питань.

Якщо ж Ви хочете повідомити цікаву тему для програми — звертайтеся за телефоном 096 - 11 - 400 - 11. Також надсилайте нам фото та відео «комунальних маразмів», які яскраво демонструють «якість» роботи комунальних служб, адреса: [email protected]

Періодичність виходу: один раз у тиждень (з повторами)

Також можна опублікувати свою скаргу безпосередньо на сайті через спеціальну форму

// 18.01.2016

Собачий притулок в центрі міста під багатоповерховим будинком

Собачий притулок в центрі міста під багатоповерховим будинком Чорновола, 44

Вже неодноразово освітлювалась ця тема, але вона "болить" лише тим, хто живе в будинку 44 по вул Чорновола. Ось попередня публікація, від якої нуль реакції http://rivne1.tv/Info/?id=55586#frm. Йшлося про те, що одна "добра жіночка, яка проживає по вул .С. Бандери влаштувала собачий притулок під чужими вікнами( чому ж не під своїми?), намостила якихось будок, приносить туди їжу, збігаються собаки чи не з усього міста. Гавкіт стоїть практично круглодобовий, а особливо вночі, такий, що ніхто не позаздрить. Крім того біля того місця не пройти-собаки кидаються на людей. Це місце якесь закляте. Спочатку там скидали сміття, будівельники Набережного кварталу встановили відкритий туалет - благо комунальні служби відгукнулись і виправили ситуацію. Потім будівельники, які роблять ремонти в будинку навпроти ( "Набережний квартал") почали скидати мішки з-під цементу ( див. фото 1), які підпалили прямо біля газоропридільної споруди. Люди з вікон почали кричати, бо полум"я вжу було таке, що як мінімум один будинок злетів би в повітря. Зараз на цьому місці собачий притулок (фото 2). Що ще має статись, щоб нарешті міська влада зреагувала і це місце чи загородила високим муром, чи придумала щось інше? А може можновладці попробують жити в цьому будинку?

pic
Аліна Смірнова
переглядів: 1158

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 26.07.2018
<a href='/Info/?id=92991' >Сміття</a>

Сміття (переглядів: 1434)

м.Рівне вул. Буковинська 14
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91851' >Комунальний патруль вiд 20.06.2018  [ВІДЕО]</a>

Комунальний патруль вiд 20.06.2018 [ВІДЕО] (переглядів: 2512)

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv
// 14.06.2018
<a href='/Info/?id=91633' >Останні "подарунки" "Санкому" для Рівного: автомобілісти п`ятий день змушені обїжджати сміттєвоз [ВІДЕО]</a>

Останні "подарунки" "Санкому" для Рівного: автомобілісти п`ятий день змушені обїжджати сміттєвоз [ВІДЕО] (переглядів: 2568)

"Санком" пішов, та "подарунки" після себе продовжує залишати. Від яких зле тхне і водії мусять перетинати смугу, аби об`їхати сміттєвоза.
// 14.06.2018
<a href='/Info/?id=91629' > "По кульочку в руки і під міську раду", - рівняни втомились від сміття [ВІДЕО]</a>

"По кульочку в руки і під міську раду", - рівняни втомились від сміття [ВІДЕО] (переглядів: 2198)

На вулиці Олени Теліги у Рівному нема рятунку від сміття. Воно і в сміттєвих баках, і шарами вкриває асфальт поза ними.