Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми /
Музично-розважальна програма „Вітаємо Вас” створена для того, щоб внести свято у кожну домівку.

Ви маєте прекрасну нагоду привітати музичним дарунком близьких Вам людей, освідчитися в коханні або просто вибачитися. Ми допоможемо знайти потрібні слова і підберемо музичне вітання на ваш смак.

УВАГА!

1. Нацрадою України винесено квоту про заборону трансляції на ЗМІ російських виконавців.

2. В ефірі телеканалу дозволяється транслювати лише офіційні кліпи виконавців з розширенням відео не менше 720.

В ефірі з березня 2008 року. Періодичність виходу: щодня. Час виходу: пн-пт 18:00, субота 16:00, неділя 16:00, 16:50.

Замовлення можна зробити за адресою: м. Рівне, вул. Д. Галицького, 19, 7-й поверх тел: 62-35-05 моб. (098)564 24 24

Графік роботи для замовлення привітань: понеділок - п'ятниця 9:00 - 18:00 субота - неділя ВИХІДНИЙ

УВАГА! Із 01 вересня 2017 року замовлення у телепрограму "Вітаємо вас" коштує:

    - без або з однією фотографією - 200,00 грн.
    - від 2-х до 5-ти фотографій - 250,00 грн.
    - 1 фото під час всієї пісні - 200,00 грн.
    - 25-30 фотографій (під час всієї пісні) - 400,00 грн.
    - можливість привітати ОСОБИСТО в ефірі Рівне 1 - 300,00 грн.
ЗАЯВКУ ПОДАВАТИ ЗАЗДАЛЕГІДЬ!

Можливий перерахунок коштів: Отримувач: ФОП Ваврик Марина Олександрівна Р/р 26007054724501 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 333391 ЄДРПОУ №3086020149 В графі "Призначення платежу" вказувати "Рекламні послуги від ______________(ПІБ особи, яка робить замовлення)"

Перерахунок коштів здійснювати після попередньої домовленості з менеджерами програми "Вітаємо Вас" за тел: 62-35-05, моб.(098)564 24 24, e-mail: [email protected]

// 31.12.2015

Кого вітати з Днем ангела 31 грудня?

Кого вітати з Днем ангела 31 грудня? Святкування дня ангела пов'язано з тим, що раніше малюкам давали імена за святцями (церковним календарем). Тобто називали їх в честь святих, яких згадували в церкві в день, коли дитина народилася. Якщо дата була не іменна, то вибирали того святого, чиє ім'я було ближче за термінами.

За православним календарем 31 грудня іменини відзначають: Віра, Віктор, Зоя, Ілля, Семен.

Ім'я людини може розповісти багато цікавого про його власника або власницю.

Віра - ім'я в перекладі грецького імені «Пістіс» — віра. Самостійність, цілеспрямованість, відкритість, сміливість. У Віри добре розвинена інтуїція. Вона здатна швидко розпізнати людину, її таємні почуття і помисли. Віра наділена творчими здібностями, здатна втілити в життя задумане, не дивлячись на перешкоди. Її сміливість і мужність вселяють оточуючим повагу. Батьки довіряють Вірі, не контролюють її поведінку, спілкування і навчання. Потрібно поважати погляди Віри і її особисту свободу. Вона не терпить насильства. Встає на захист несправедливості. Поважає людей за високий професіоналізм, чесність.

Астрологічна характеристика: планета - Меркурій; колір імені - синій, сріблястий; найбільш сприятливий колір - червоний, жовтогарячий; камінь-талісман - рубін, сердолік, янтар.

Віктор - латинське ім'я, що означає «переможець». Чесність, добродушність, ґрунтовність, надійність. Віктора ранить всякий прояв несправедливості, підлість, обман. Він може терпляче переносити труднощі, при цьому Віктор не бездіяльний. Віктор має багато друзів і намагається бути їм корисним. Він важко переживає образи і несправедливість. Потрібно пробачити йому деяку імпульсивність і нестриманість у словах в нападах гніву. Віктор не любить абстрактних і довгих розмов, любить простоту і конкретність, при цьому не проти пожартувати.

Астрологічна характеристика: планета - Меркурій; кольори імені - синій, темно-сірий; найбільш сприятливі кольори - червоний для більшої активності, теплі відтінки коричневого для терплячості; для спокійної рівноваги підійде темно-сірий; камінь-талісман - сердолік, агат.

Зоя - грецьке ім'я, що означає «життя». Життєрадісність, м'якість, вразливість, довірливість, мрійливість. Зоя — великий фантазер і романтик. Вона придумує в дитинстві неймовірні історії, та й сама здатна повірити своїй вигадці. У навчанні проявляє схильність до гуманітарних та природничих наук. Зоя віддана ідеалам, схильна до релігії, наділена даром істинної віри і життєлюбства, тому навіть на краю життєвої прірви їй не загрожує падіння. Зоя віддана старим друзям, впевнена в тому, що «старий друг — краще нових двох». Вона здатна на безкорисливу допомогу та служіння ближньому.

Астрологічна характеристика: планета - Венера; кольори імені - кремовий, салатовий; найбільш сприятливі кольори - зелений, синій; камінь-талісман - лазурит, смарагд.

Ілля - єврейське ім'я, що означає «сила Божа». Іллю відрізняє ґрунтовність, завзятість, працьовитість. Він користується повагою оточуючих за свою готовність допомогти у важкій ситуації. Ілля вимагає до себе уваги, чекає участі в своїх планах. Він чуйний на заслужену похвалу та компліменти. З дитинства його треба вчити доводити справу до кінця, ставити перед собою високі цілі. Слідкуйте за його оточенням, вчіть розбиратися в людях.

Астрологічна характеристика: планета - Сатурн; кольори імені - коричневий, салатовий, іноді темно-малиновий; найбільш сприятливі кольори - теплі тони жовтого, жовтогарячий; камінь-талісман - сердолік, вогняний опал.

Семен - давньоєврейське ім'я, що означає «почутий Богом у молитві». Віра, доброта, м'якосердю, беззлобно, рухливість, працьовитість, наполегливість у досягненні бажаного, сила волі. Семен простий у спілкуванні. Він швидко стає в новому колективі своїм хлопцем. У дитинстві Семен трохи сором'язливий, але при цьому виявляє живу цікавість до всього нового. Семен здатний до сприйняття великої кількості інформації. Він з радістю ділиться своїми знаннями, філософськи ставиться до всіх колотнеч у своєму житті.

Астрологічна характеристика: планета - Меркурій; кольори імені - салатовий, жовтий, білий; найбільш сприятливі кольори - коричневий, зелений, фіолетовий, дуже не бажаний червоний колір; камінь-талісман - хризопраз, яшма, аметист.

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ АНГЕЛА

В день Ангела бажаю я любові
І від душі успішних перемог,
Натхнення, щастя світлого, здоров’я
І хай тебе оберігає Бог!

***

Вітаючи Тебе сьогодні,
Сказати хочу знов і знов,
Нехай завжди живуть з Тобою
Надія, Віра та Любов.
Хай добрий Ангел із небес
Боронить і не розчарує,
І дивних тисячі чудес
В житті твоїм Тобі дарує.

***

Хай Ангел-Хранитель вночі
Запалить тобі три свічі...
Перша свіча - за любов:
Даруй її знов і знов.
Друга - за доброту,
правду і прямоту...
Третя свіча - оберіг
Від всіх негараздів і лих.

переглядів: 1029

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 07.12.2018
<a href='/Info/?id=96922' >Випуск програми "Вітаємо Вас" від 07.12.2018</a>

Випуск програми "Вітаємо Вас" від 07.12.2018 (переглядів: 453)

Переглянути запис програми:
// 06.12.2018
<a href='/Info/?id=96921' >Випуск програми "Вітаємо Вас" від 06.12.2018</a>

Випуск програми "Вітаємо Вас" від 06.12.2018 (переглядів: 192)

Переглянути запис програми:
// 05.12.2018
<a href='/Info/?id=96890' >Випуск програми "Вітаємо Вас" від 05.12.2018</a>

Випуск програми "Вітаємо Вас" від 05.12.2018 (переглядів: 72)

Переглянути запис програми:
// 04.12.2018
<a href='/Info/?id=96835' >Випуск програми "Вітаємо Вас" від 04.12.2018</a>

Випуск програми "Вітаємо Вас" від 04.12.2018 (переглядів: 226)

Переглянути запис програми: