rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули / Новий рік та Різдвяні свята /
// 14.12.2015

теги: Новий рік, святкові канікули, файний корпоратив, колір одягу

Що символізує колір одягу під час зустрічі Нового року?

Що символізує колір одягу під час зустрічі Нового року? Обираючи певний колір вбрання варто відштовхуватись від того, щоб ви хотіли отримати у Новому році, на що зробити акцент і натякнути зіркам у чому вам посприяти.

Так червоний колір, є уособленням любові, влади, пристрасних відносин. Тому якщо ви мрієте про кохання й пристрасть, або хочете нових вражень від уже наявних стосунків, то з упевненістю купуйте одяг червоного кольору. Крім того, червоний колір сприяє підвищенню на роботі.


pic

Синій колір символізує сім'ю, спокій і удачу. Якщо в цьому році ви прагнете одружитись або зустріти справжнє кохання, то обирайте вбрання. Люди, які прагнуть швидше одружитись, знайти свою другу половинку, повинні зупинитися на синьому вбранні. Також синій колір допомагає просунутися вгору по кар'єрних сходах.
Прагнете забезпечити собі фінансове благополуччя, багатство, безпосередньо в 2016 році, доберіть собі одяг жовтого або фіолетового кольорів. Можна навіть комбінувати ці два кольори, подвоївши свої шанси.


pic

Якщо для вас головне саморозвиток, навчання, вступаєте у ВНЗ або націлені на перекваліфікацію, одягніться в новорічну ніч в помаранчевий або теракотовий колір і тоді успіх вас точно супроводжуватиме. Саме ці два кольори символізують успішне освоєння нових знань.


pic

Для того, щоб життя в новому році заграло яскравими фарбами, а ви знайшли нових друзів і кардинально зміцнили свою життєву позицію, виберіть плаття білого або срібного кольору, тому що саме така кольорова гама буде сприяти реалізації задуманого.
Не варто забувати, що всі кольори можна комбінувати, тим самим підсилюючи їх енергетику. Наприклад, якщо ви бажаєте, щоб у 2016 році у вас з'явився дитина, сміливо надягаєте біле плаття, але до нього підберіть червону сумочку, вуаль, шарф та іншу деталь. В іншому, це може бути наряд, який поєднує в собі ці два кольори (білий корсет і червона довга спідниця).
переглядів: 1888

<< попередній матеріал    список   Інші публікації у розділі:

// 30.11.2015
<a href='/Info/?id=57267' >Рівняни, хочете зустріти новорічні свята в Карпатах?</a>

Рівняни, хочете зустріти новорічні свята в Карпатах? (переглядів: 4266)

Подорож - єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим!
Як сказав великий Марк Твен: «Тільки про дві речі ми будемо шкодувати на смертному одрі – що мало любили і мало подорожували». Тому потрібно робити все необхідне у своєму житті, щоб одного разу не пошкодувати про втрачений час і можливості.
// 20.11.2015
<a href='/Info/?id=56986' >Під прицілом об’єктиву. Поради щодо фотосесій</a>

Під прицілом об’єктиву. Поради щодо фотосесій (переглядів: 1935)

"Яка з фотографій моя улюблена? Та, що я збираюся зробити завтра." (Імоджен Каннінгем).

Щоб не думати так, як наш герой, потрібно обирати фотографа близького вам по духу. Оскільки ваші фотографії мають стати справжніми зразками мистецтва, тому й митець має бути відповідного рівня. Глибина кадру, експозиція, контрастні елементи, стилістика зйомки – усе має бути дотримано від А до Я.
// 13.11.2015
<a href='/Info/?id=56656' >З чого почати планування новорічного корпоративу?</a>

З чого почати планування новорічного корпоративу? (переглядів: 4719)

Обов'язкова вечірка в будь-якій компанії - це, звичайно, новорічний корпоратив. Як саме він пройде - вирішувати вам. Це може бути костюмований маскарад, танці на disco party або святкування з офіційним дрес-кодом.

Плануючи новорічний корпоратив вам доведеться зіткнутися з вирішенням найрізноманітніших питань. Головне - це враховувати інтереси і переваги колективу. Тому важливі деталі все-таки намагайтеся обговорити з колегами.
// 01.12.2009
<a href='/Info/?id=4119' >Яке воно - корпоративне свято?</a>

Яке воно - корпоративне свято? (переглядів: 13639 / коментарів: 1)

Велику частину свого свідомого життя сучасна людина проводить на своєму робочому місці. Не відходячи від верстата, фігурально висловлюючись. А від роботи, як відомо, і коні дохнуть. Тому відпочивати все-таки потрібно. З ким? З найближчими людьми, природно, якими часто є колеги по цеху.