На стадіоні "Авангард" сьогодні, 31 жовтня, матч Другої ліги Чемпіонату України з футболу між командами "Верс" - "Інгулець".

Головний тренер: Богатир Віктор

1' МАТЧ РОЗПОЧАТО

3' "Верес" атакує. Футболісти "Інгульця" та "Вереса" спробували дістати м'яч головою та зіткнулись у стрибку. Штрафний вибиває Деревльов. 5' - Проти Білоуса порушили правила. Шутов пробиває штрафний. Орловський добиває м'яч головою у ворота "Інгульця". ГОЛ!!! 1:0.

7' Шутов виводить м'яч до воріт суперника, але нема кому дати пас. Гравці "Інгульця" відбивають м'яч від своїх воріт.

11' Атака воріт "Вереса". Удар. М'яч пролетів повз ворота.

14' "Верес" вибиває кутовий. Небезпечний момент біля воріт "Інгульця". Орловський не влучив. М'яч пролетів повз ворота.

18' Атака рівнян. Воротар піймав м'яч. Гра переходить до воріт господарів поля.

19' Паси - Деревльов - Шутов - Гальчук. М'яч вийшов за межі поля.

22' Колесников пробиває по воротах "Вереса". Голкіпер відбив м'яч.

23' Вересівці проводять атаку. Шутов пробиває кутовий.

24' Контратака "Інгульця". Захист "Вереса" відбирає м'яч.

28' "Верес" розігрує паси. М'яч не долітає до Шутова і знову потрапляє до гравців "Інгульця".

29' Контратака гостей. Небезпечний момент. Прошенко пробиває. Деревльов відбиває м'яч за ворота.

32' Атака "Вереса" лівим флангом. Мяс пролетів мимо ворті. "Верес" проводить атаку правим флангом. Гравці "Інгульця" відбивають. Порушення проти Поручинського. Дугієнко б'є штрафний. М'яч мимо воріт.

34' Шутов б'є кутовий. Голкіпер "Інгульця" дістав м'яч.

35' Лакуста з м'ячем. Пас на Білоуса. Удар по воротах. М'яч пролетів мимо.

37' Гальчук пасує на Деревльова. Гості відібрали м'яч.

40' Булоус порушив правила. Мяч у "Інгульця".

41' Помилка гостей. "Вересівці" відбирають м'яч. Шутов веде м'яч до воріт. Аут.

42' Гравець "Інгульця" порушив правила проти Орловського. Орловський вибиває на акусту. Лакуста втрачає м'яч.

43' Небезпечно для "Інгульця". "Верес" атакує. М'яч влучає в перекладину.

45' Гра по лівому флангу. "Верес" атакує. Лакуста втрачає м'яч.

45' Небезпечна гра. Жовта картка. Ходуля порушив правила проти Шутова. Ходуля отримує червону картку і покидає поле. До Шутова підбігли лікарі, але він продовжив гру.

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ З РАХУНКОМ 1:0 НА КОРИСТЬ "ВЕРЕСА".

46' Заміна у "Інгульця". Замість Катрюка вийшов Мішуренко.

47' "Верес" відбирає м'яч. Атака. Шутов б'є по воротах. ГОЛ!!! 2:0.

52' Боротьба за м'яч. Коляда зачепив Поручинського і той впав. Дугієнко вибиває м'яч.

54' Дністрян один вибіг до воріт "Інгульця". Гості відбирають м'яч.

55' Атака "Вереса" по правому фланзі.

55' Заміна у "Інгульця". Замясть Бриля виходить Запорожець.

57' Гравці "Вереса" розігрують паси. Боротьба за м'яч. Аут. Гості вкидають м'яч.

59' Порушення правил проти гравця "Вереса". Гра триває.

61' Боротьба за м'яч. Фолить гравець "Інгульця".

64' Контратака "Інгульця". Гальчук заробив жовту картку.

65' "Інгулець" пробиває штрафний. Рябой піймав м'яч.

67' Атака "Вереса". М'яч у Дністряна. Пас на Скоцького. Не дістає.

69' Скоцький викривається з м'ячем. Пробує пробити. Воротар піймав м'яч.

71' М'яч у "Вереса". Гравці "Інгульця" намагаються відібрати м'яч. Колесников заробив жовту картку.

75' Грубо зіграли футболісти "Інгульця". Жовта картка у Прошенка.

77' Заміна у "Інгульця". Замість Колесникова виходить Хорольський.

78' Лакуста спробував атакувати. М'яч у положенні поза грою.

80' Скоцький з м'ячем. Пробує атакувати, м'яч перейняли гравці "Інгульця".

82' Заміна у "Вереса". Замість Скоцького виходить Каськов.

85' Білоус спробував атакувати. Проти нього порушили правила. Жовта картка у Голуба. Штрафний у виконанні Шутова. Голкіпер відбиває м'яч.

89' Атака "Вереса". Каськов з м'ячем один на один з воротарем. Голкіпер "Інгульця" піймав м'яч.

90' Арбітр додав три хвилини. Заміна у "Вереса". Замість Деревльова на поле виходить Коблюк.

92' Колесников б'є по воротар "Вереса". Слабкий удар. Рябой піймав м'яча.

93' Контратака "Інгульця". Рівняни відбирають м'яч.

СВИСТОК АРБІТРА. МАТЧ ЗАВЕРШИВСЯ РАХУНКОМ 2:0 НА КОРИСТЬ "ВЕРЕСА".