Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми / Комунальний патруль /
Чим живе Рівненщина комунальна.

Найсвіжіші комунальні новини, проблеми галузі, діяльність комунальників Рівного та області, компетентні коментарі та роз’яснення фахівців, які стосуються комунальних питань.

Якщо ж Ви хочете повідомити цікаву тему для програми — звертайтеся за телефоном 096 - 11 - 400 - 11. Також надсилайте нам фото та відео «комунальних маразмів», які яскраво демонструють «якість» роботи комунальних служб, адреса: [email protected]

Періодичність виходу: один раз у тиждень (з повторами)

Також можна опублікувати свою скаргу безпосередньо на сайті через спеціальну форму

// 20.10.2015

Спочатку скидали сміття під вікнами, тепер там поселили бездомних собак

Спочатку скидали сміття під вікнами, тепер там поселили бездомних собак

Про проблему, яка періодично виникає під вікнами жильців будинку 44, що на вул. Чорновола, ми писали вже не раз і дякуємо, що завдяки вашим публікаціям, сміття прибрали. Пам"ятаєте? Спочатку люди купили квартири з вікнами на парк за відповідні кошти, звичайно, потім через чиюсь жадібність і корупційність перед цими вікнами впритул виріс будинок-гігінт, більше подібний на гангару часів совдепії ( правда тоді хоч дерева поруч садили, а тут незрозуміло для чого зайняли величезну площу, яку заасфальтували і заклали камінням- верх несмаку практично в центрі міста). Очевидно, що завдяки "ідеальному" плануванню квартир, вже більше року день у день валять там все і переплановують, постійно шум, пісок, цемент, сміття, яке будівельники звалюють знову ж таки під тими ж вікнами будинку, що на Чорновола, 44. А жильці постійно роблять зауваження, на які хтось реагує і прибирає за собою, а після когось приходиться й самим.... Так зараз нова біда ( чи то прокляте те місце?): на тому ж самому місці, яке частково поросло "мальовничими" чагарниками хтось з "добрих" людей нагородив собачих будок і поселив туди безпритульних собак. Виникає питання: чому вони не під своїми вікнами це зробили?. А тепер уявіть, що там робиться: постійний гавкіт, зграї собак, кидаються періодично на людей, та ж "добра " душа носить туди гори кісток, збігаються інші собаки, які між собою зчиняють бійки.... От і питання до комунальних служб: ви думаєте, просто забрали один раз сміття і все добре? Чому б не засадити реревами те місце, обгородити, щоб в усіх відпала охота родити таке "добро"?. А може просто заасфальтувати, а собак забрати в притулок? Вам це не болить? То поживіть в будинку 44, що на вул. Чорновола, з вікон квартир якого колись був мальовничий вид на парк......
Аліна Смірнова
переглядів: 1953

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 16.02.2017

Чи потрібно чистити троуари? (переглядів: 787)

Коновальця, 14/ Черняка
// 16.09.2016
<a href='/Info/?id=71699' >У Рівному розпочали ремонт двору на Гагаріна [ФОТОФАКТ]</a>

У Рівному розпочали ремонт двору на Гагаріна [ФОТОФАКТ] (переглядів: 1075)

Працівники КП "Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг" проводить поточний ремонт прибудинкової території на вулиці Гагаріна, 67.
// 14.09.2016
<a href='/Info/?id=71589' >Рівненське ШЕУ ремонтує дороги...приблизно [ФОТО]</a>

Рівненське ШЕУ ремонтує дороги...приблизно [ФОТО] (переглядів: 2112)

У Рівному відремонтували асфальтове покриття прибудинкової території на вулиці Вербовій, 41а. Проте інакше, як комунальним жахом, даний ремонт не назвеш.
// 14.09.2016
<a href='/Info/?id=71588' >У Рівному ремонтують тротуари [ФОТОФАКТ]</a>

У Рівному ремонтують тротуари [ФОТОФАКТ] (переглядів: 1130)

Працівники "Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг" ремонтують тротуари поблизу драмтеатру.