Сьогодні, 17 жовтня, на стадіоні "Авангард" у Рівному матч Другої Ліги між командами "Верес" (Рівне) - "Реал Фарма" (Одеса).

Перед матчем хвилиною мовчання вшанували пам'ять ультраса Артема Горбенка, який загинув на Сході України 13 жовтня.

Головний тренер: Зубков Владислав

0' Свисток арбітра. Матч розпочався.

3' - Гравці "Вереса" атакують. М'яч вилітає за межі поля.

6' - Небезпечна гра: Деревльов пробує пробити м'яч, але йому роблять накладку. Штрафний у виконанні Деревльова, голкіпер впіймав м'яча.

9' - Михайло Шестаков та Андрій Білоус спробували відбити м'яч головою. Невдала спроба для Білоуса - арбітр викликав лікарів. Після допомоги Білоус повернувся на поле.

12' - М'яч у Андрія Лакусти. "Верес" атакує, втім захист "Реалу-Фарми" відбирає м'яч.

15' - Гра біля воріт одеситів. Гравці "Вереса" розіграли кілька пасів, Богдан Скоцький не дістає до м'яча.

18' - Ігор Носарєв ("Верес") отримав жовту картку за підкат.

20' - Жовтюк не наздогнав м'яча. Антон Хромих вибиває кутовий. Небезпечний момент біля воріт "Вереса", але рівняни вибивають м'яч.

23' - "Верес" атакує. Серія пасів. Білоус пробиває, але воротар піймав м'ча.

24' - Заміна у "Реал Фарми". Замість Миколи Лиховидова виходить Олександр Степанишин.

27' - Захисник "Реал Фарми" зіграв Рукою. Любомир Гальчук вибиває штрафний. Небезпечний момент біля воріт суперника. Одесити відбивають м'яч.

32' - Михайло Шестаков відбиває м'яч рукою Суддя не відреагував. Гра продовжується.

35' - Деревльов вибиває кутовий, "Верес" не скористався моментом. М'яч вибили від воріт.

44' - "Реал-Фарма" вибиває штрафний, м'яч біля воріт "Вереса"

45' - суперник проводить атаку біля воріт "Вереса". Любомир Гальчук вибиває м'яч за межі поля. "Реал-Фарма" вибиває кутовий.

Арбітр призначив 1 хвилину додаткового часу.

46' - Гра біля воріт "Вереса". Гравці "Реал-Фарма" пробивають мяч над воротами.

Перший тайм завершився рахунком 0:0.

55' - заміна у "Вереса" - замість Олександра Лакусти виходить Тарас Коблюк.

66' - "Реал-Фарма" атакує.

84' - Заміна. Замість Денеги виходить Артур Кальков.

85' - Червона картка у 22-го номера "Реалу-Фарми" Михайла Шестакова, який зробив підкат, чим порушив правила проти Миколи Жовтюка ("Верес").

87' - Андрій Білоус пробиває м'яч і влучає по нозі гравця "Реала Фарми". Одесити б'ють кутовий.

88' - Білоус проривається, але не доводить м'яч до воріт. Захисник "Реалу Фарми" перекриває шлях Білоусу і той втрачає м'яч.

89' - Заміна у "Реалу Фарми". Замість Дениса Салівона виходить Олександр Степанишин.

90' - арбітр призначив додаткові три хвилини.

91' - Штрафний у ворота одеситів. Удар Костянтина Деревльова. М'яч пролетів повз ворота.

93' Свисток арбітра. Матч завершився рахунком 0:0.