Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 07.04.2015

У Рівному презентують «Трагедію Катині: історія і пам’ять»

Завтра, 8 квітня, о 14.00 годині, у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці буде проведено реквієм «Трагедія Катині: історія і пам’ять»: до 75-річчя масового вбивства польських громадян співробітниками НКВС в Катинському лісі поблизу Смоленська.

На захід запрошені Генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку пані Беаті Бживчи, Консул Польщі в м. Луцьку п. Криштоф Савіцкі, магістр політології, викладач Інституту міжнародних відносин і регіональної політики державної Східноєвропейської школи у м. Перемишль Томаш Оліяж, Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, керівник релігійної громади парафії Святих апостолів Петра і Павла Римсько-Католицької Церкви отець Владислав Чайка, широкі кола громадськості міста, представники владних структур, церкви, науковці, краєзнавці, громадські осередки.

Нагадаємо, що Катинський злочин – це масове вбивство польських громадян, здійснене загонами НКВС на підставі рішення Політбюро ЦК ВКП (б) від 5 березня 1940 року. За даними архівних документів навесні 1940 року в Катинському лісі поблизу Катині було розстріляно двадцять одна тисяча вісімсот п’ятдесят сім польських полонених. Вперше страшну новину про масове поховання світ почув у 1943 році від представників Німеччини, війська яких в цей період окупували ці території в ході наступу на СРСР.

Про це повідомили у Рівненській обласній бібліотеці

переглядів: 925

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96979' > Чому рівненські "євробляхарі" не можуть розмитнити свої автомобілі? [ВІДЕО]</a>

Чому рівненські "євробляхарі" не можуть розмитнити свої автомобілі? [ВІДЕО] (переглядів: 33)

У Рівному "євробляхарі" не можуть розмитнити свої автомобілі. Десятки транспортних засобів стоять у зоні митного контролю. Мовляв, процес гальмує митниця. А саме її працівники вимагають неправомірні благодійні внески та завищують вартість автомобілів. У митників своя правда. Кажуть, працюють у звичному режимі. Благодійні внески називають штрафами згідно закону. На чиєму боці правда, намагалась розібратись Анна Яцук.
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96975' >В новому році рівняни будуть відпочивати одинадцять днів </a>

В новому році рівняни будуть відпочивати одинадцять днів (переглядів: 130)

Для відпочинку в наступному 2019 році рівняни матимуть одинадцять додаткових днів.
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96972' >«По багатому»: у Рівному з`явився інформаційний стенд «біла ворона» [ФОТОФАКТ]</a>

«По багатому»: у Рівному з`явився інформаційний стенд «біла ворона» [ФОТОФАКТ] (переглядів: 132)

Із «видумкою» біля «Видумки». На вулиці Степана Бандери, поблизу урочища «Видумка», де у 1943-45 роках розстріляли та спалили 3, 5 тисячі людей, встановили інформаційно-історичний стенд.
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96968' >Рівнянин просить прибрати пішохідний перехід та встановити світлофор </a>

Рівнянин просить прибрати пішохідний перехід та встановити світлофор (переглядів: 160)

Шикула Віталій Олегович на сайті міської ради зареєстрував нову петицію.