Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини / Архів /
Поганих професій не існує!
Просто люди хочуть займатись улюбленою справою. Безперечно, у кожного є що розповісти про те, чим він займається на роботі – обов'язки та завдання, про які не пишуть у підручниках, та свої, професійні, таємниці.

«Рівне 1» відкриває завісу професійного життя рівнян. Хочете розповісти нам про свою діяльність?
Пишіть нам на [email protected] і журналісти сайту www.rivne1.tv зв'яжуться з Вами.

// 12.03.2015

Рівненські вихователі дітей навчають та самі вчаться у них

Рівненські вихователі дітей навчають та самі вчаться у них
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Молода вихователька з Рівного за майже рік роботи в дитячому садку встигла зрозуміти, які переваги дає їй професія. Та якщо думаєте, що працювати з малечею - це легко, ви помиляєтесь. Є в цій роботі свої "підводні камені", які доводиться оминати вихователям, які люблять свою роботу.

Спочатку рівнянка розповіла про позитивні сторони роботи в дитячому садку.

Робота вихователя – державна, позмінна.

Не сидяча, рухлива, що дуже важливо у наш час. Офісні працівники після роботи часто ходять у спортивні зали для підтримання рухової активності. Вихователь же впродовж дня проводить ранкову зарядку, фізкультхвилинки, гімнастику пробудження, рухливі ігри тощо.

Прогулянки на свіжому повітрі двічі на день в літній період, один раз – в зимовий.

Постійне самовдосконалення, адже вихователь – зразок для дитини. Щодня педагог має пам'ятати, що дитина приходить у дошкільний заклад не тільки для того, щоб погратися, але й розвивати мовлення, мислення, уяву, фантазію, естетичний смак, дрібну моторику рук тощо. Не секрет, для того, щоб дитина почула і засвоїла нову інформацію, вихователь має зробити заняття цікавим, тобто має передбачити ефективні форми роботи, підшукати інтерактивні методи, проблемні ситуації.

Тішить рівнянку і тривалість відпустки - має вона 42 дні для відпочинку від роботи, а вчителі-дефектологи – 56.

Не тільки діти вчаться у вихователя, а й вихователі у дітей. А від кого ще можна перейняти позитив, легкість, безпечність.

Хоча хорошого в професії знайшлось багато, не змогла забути вихователь і про негативне:

Невелика заробітна плата.

Інколи тяжко знайти підхід не тільки до дитини, але й до батьків. Навчально-виховний процес у дитячому садочку ефективний тоді, коли не тільки педагогічний колектив, а й батьки займаються дитиною, належним чином приймаючи до уваги поради вихователів.

Робота вихователя не закінчується о 18:00. Після того, як вихователь закрив групу, вдома потрібно і цікавий конспект написати, і підготувати проект, порадники для батьків, перспективний план, виготовити дидактичний матеріал…

Велика відповідальність за життя та здоров'я дитини.

Особливо доводиться дбати вихователям про здоров'я - не тільки дитяче, а й своє, адже чим хворіють діти у групі, тим і вихователі.

переглядів: 3159

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 04.08.2015
<a href='/Info/?id=51819' >Касири просять рівнян частіше посміхатись</a>

Касири просять рівнян частіше посміхатись (переглядів: 2413)

Зазвичай, коли чуєш про касирів, згадується їхнє завчене - "Доброго дня. Карту на знижку. Пакет потрібен? Ваша решта. Дякуємо за покупку. До побачення", - і так щодня, щогодини... Виникає враження, що більше нічого для цієї роботи знати не потрібно. Та що ж можуть розповісти самі касири про свою професію?
// 26.04.2015
<a href='/Info/?id=47675' >Для рівненських медсестер єдиний недолік у роботі - заробітна плата</a>

Для рівненських медсестер єдиний недолік у роботі - заробітна плата (переглядів: 2532)

Працювати за гроші чи за ідею? Що б обрали Ви? А ось медична сестра, яка працює в одній із лікарень міста, написала на адресу Rivne1.tv про особливості своєї роботи. До чого слід готуватись фізично та психологічно працівникам медичної сфери?
// 27.02.2015
<a href='/Info/?id=45407' >Рівненські продавці від постійних покупців отримують не лише посмішки, а й "валентинки"</a>

Рівненські продавці від постійних покупців отримують не лише посмішки, а й "валентинки" (переглядів: 4920)

Виявляється, робота продавця у Рівному - це не лише гроші рахувати та товари розставляти, а й спілкуватись з покупцями, і, що найприємніше, отримувати від них слова вдячності. Рівнянка розповіла про свою досить просту і непримітну роботу - продавця в звичайному продуктовому магазині.